Навигация по сайту

Популярные статьи

Уміло виводимо на новий рівень SEO пости блогу WordPress.

  1. Прийоми SEO оптимізації WordPress блогів
  2. спочатку пермалінкі
  3. URL поста
  4. Назва посади
  5. додайте зображення
  6. Використання H1, H2, H3
  7. посилання
  8. Вміст ...
  9. Пакуємо в яскраві деталі
  10. Висновок уроку по SEO оптимізації блогу на WordPress
  11. Хочете дізнатися, що необхідно для створення сайту?

Від автора: WordPress вважається однією з тих систем управління контентом, яка швидко підніме ваш блог в SERP (Search Engine Result Pages - сторінках результатів пошуку) Google'а, але підйом на вершину - це зовсім інша історія

Від автора: WordPress вважається однією з тих систем управління контентом, яка швидко підніме ваш блог в SERP (Search Engine Result Pages - сторінках результатів пошуку) Google'а, але підйом на вершину - це зовсім інша історія. Вебмастера постійно знаходяться в пошуку Святого Грааля по SEO оптимізації WordPress і це (прямо як у випадку з справжнім Граалем) ніколи не закінчиться завдяки присутності велетня - пошукача Google.

Google майстерно не залишає каменя на камені від SEO-оптимізаторів WordPress, які намагаються перемудрувати складні алгоритми, які є головною основою системи Google'а. Ми (вебмастера) зі шкіри геть ліземо, щоб просунути свої сторінки в топ SERP Google'а, а він скидає їх вниз, якщо ті не вражають. Веб-сайти потребують благословення Google'а, щоб вижити в конкурентному віртуальному світі, і ця стаття дасть вам певне уявлення про те, як це зробити. Google любить чесність і я навчу вас, як «з розумом» SEO оптимізувати блоги на WordPress для того, щоб побити інших (НЕ таких розумних, але чесних) конкурентів.

Прийоми SEO оптимізації WordPress блогів

Сувора реальність

SEO-оптимізація WordPress блогу - це концепція нескінченного руху. Це нескінченний океан експериментування, що вимагає не одну людино-життя спроб. Ось де потрібно розуміти, що терпіння - ключ до успіху. У мене все відпрацьовано на практиці, так що, не вагаючись, довірю своїм читачам найдорожче:

Буде потрібно час, перш ніж ви зможете зіставити кожну підказку з цієї статті. Зробіть на них закладки і проводите експерименти з SEO, звіряючись з цим постом. Позитивні результати я гарантую!

Практичний курс по верстці адаптивного сайту з нуля!

Вивчіть курс і дізнайтеся, як верстати сучасні сайти на HTML5 та CSS3

дізнатись детальніше

В цілому SEO для кожного поста блогу більш важливо, ніж окремі покажчики. Має значення баланс і якість, так що, будь ласка, не перестарайтеся.

Застосовуйте наше керівництво до пошуку за ключовими словами для того, щоб знайти найкращі з можливих ключових слів для своєї ніші і блогу (протягом цієї статті я буду використовувати ключове слово як типовий приклад).

спочатку пермалінкі

Перед тим, як з головою зануритися в зміст своєї посади і почати прикрашати його під трафік, давайте почнемо з посилання, яка буде занесена в результати пошуку Google - пермалінка (постійної посилання). Думаю, ми вже знаємо, що WordPress пропонує за замовчуванням чотири структури пермалінка і дає веб-майстру можливість самому спробувати призначену для користувача постійне посилання. Я зазвичай пропоную нижченаведену структуру, так як в ній повно місця під SEO:

Примітка: це потрібно робити на новому блозі. Якщо робити зміни в старому блозі з великою кількістю постів, то їх URL зміниться на ваш новий користувальницький пермалінк і Google поверне «помилку 404 сторінка не знайдена» (404 not found). Недобре з точки зору перспектив SEO. Якщо ви серйозно налаштовані змінити структуру пермалінка в масивному блозі, то застосуєте плагін переадресації , Який допоможе вам при зміні URL'а поста автоматично додавати редирект 301. Тепер втрат SEO не буде!

URL поста

Хоча можна сперечатися про те, що пермалінкі і URL'и поста - це одне і те ж, насправді вони дуже різні. Вище ви за замовчуванням змінили структуру пермалінка, але все ще не оптимізували URL поста, який автоматично генерується після створення назви посади в блозі. Важливо оптимізувати цей URL за допомогою наведених нижче вказівок:

Уникайте застосування стоп-слів на кшталт прийменників і т.д. Вони вам в умовах SEO не помічники і використовують даремно цінне місце вашого URL'а.

Постарайтеся зробити URL коротким. Засіб Пошуку в своїх результатах закриють частину URL'а, це означає, що йому потрібно бути коротким.

Один раз застосуєте своє ключове слово в самому URL'е.

Один раз застосуєте своє ключове слово в самому URL'е

Назва посади

Назва поста знаходиться в двох місцях - всередині веб-сторінки (позиція 1 на зображенні внизу) і в рядку заголовка вашого браузера (позиція 2 на зображенні внизу).

Дозвольте мені спочатку зупинитися на позиції 2 назви вашого поста. Вміст назви посади залежить від теми, яку ви використовуєте. У деяких з не так оптимізованих тим WordPress назва поста знаходиться в наведеному внизу форматі:

Назва блогу | Назва посади

А у інших тем WordPress назва посади може виявитися в наведеному внизу форматі:

Назва посади | Назва блогу

Найкраще працює з SEO останній вказаний формат. Якщо у вашій темі застосовується перший, я запропонував би вам встановити плагін WordPress'а All in One SEO Pack . Цей плагін допоможе зробити необхідні зміни.

УВАГА: з цим я стикався двічі, так що хочу, щоб ви були в курсі. Якщо ви застосовуєте Thesis Framework або будь-яку іншу аналогічну інфраструктуру в установці свого WordPress'а, то пропоную перевірити її властивості. Здебільшого у цих інфраструктур є свої власні кошти оптимізації SEO. В результаті може втрутитися застосування іншого плагіна SEO для виконання тієї ж задачі, що послужить кінцем вашому ранжирування. Знайте про це!

Знайте про це

Якщо ви встановили плагін All in One SEO Pack, то під час створення нового поста побачите вищевказані опції на тій же сторінці «Створити новий пост» ( «Create New Post»). Прокрутіть вниз, і повинні побачити щось схоже на зображення вгорі. Я перерахую список того, що потрібно включити в кожну позицію згідно з вищенаведеними зображень:

Ось назва вашого поста, яке читається відвідувачами, які відвідують ваш пост. Воно може містити ключове слово і повинно бути досить яскравим, щоб відвідувачі залишалися, будучи зацікавленими, на вашій сторінці.

Ось назва сторінки (title), яке показується як заголовок документа в лівому верхньому кутку вашого браузера. в назві поста вашого браузера. Як вже пояснювалося, воно повинно бути в форматі «Назва | Назва блогу ».

Далі слід сама захоплююча частина. Ця назва - то, що видно в Google SERP, коли ваш блог показується на певній сторінці результатів пошуку. Google (і велика частина інших пошукових движків) обмежує кількість знаків в назвах приблизно до 60. Так що в цьому розділі потрібно застосувати лаконічну назву. Пам'ятайте, воно не буде показано на сторінці вашого поста. Воно буде показано тільки в SERP (ось де починається SEO). А також пам'ятайте про те, що в нього потрібно внести один раз ключове слово.

Це повинно бути очевидним. Тут йде короткий опис, показане в SERP. Також введіть сюди ключове слово.

Практичний курс по верстці адаптивного сайту з нуля!

Вивчіть курс і дізнайтеся, як верстати сучасні сайти на HTML5 та CSS3

дізнатись детальніше

Ключові слова! Включіть сюди основне і впіхніте додатково кілька пов'язаних слів. Використовуйте наше керівництво з пошуку ключових слів для знаходження пов'язаних слова.

додайте зображення

Це важливо. Google поряд з текстом надає значення естетичного вигляду поста. Ось де присутність зображення стає дуже важливим. Не зрозумійте мене неправильно. Я не маю на увазі, що Google дивиться на красу поста, але він дійсно турбується про завершеності статті. Зображення в пості - серйозна різниця.

Завантаживши його в свій пост, ви побачите додаткову можливість залишити назву і дублюючий текст:

Назва (Title) - це куди ви можете вставити описовий текст, пов'язаний з вашим зображенням. Пам'ятайте про те, що в нього потрібно включити ключове слово.

Дублюючий текст (Alternate Text) - тут потрібно бути коротким і точним. Пам'ятайте про те, що слід включити в початок цього тексту ключ.

Примітка: переконайтеся, що назва зображення саме по собі є ключовим словом. Якщо плануєте використовувати безліч зображень, то назвіть їх keyword-1.jpg, keyword-2.jpg і т.д.

Використання H1, H2, H3

H1 - це тег HTML, який означає "Header 1" (Тема 1). Його також називають "Primary Header" (основний заголовок). Таким же чином H2 означає "Secondary Header" (вторинний заголовок) і так далі до H6.

У мене немає письмових доказів цьому, але я впевнений, що вміст тега H1 і назва вашого поста повинні збігатися. Зазвичай назва посади в будь-якій темі WordPress - це H1, так що якщо ви використовуєте в своєму пості назва (що напевно робите), то вже одного разу застосували тег H1. І в ньому теж є ключове слово, так як я просив вас використовувати його один раз в назві. Пам'ятайте, еге ж?

Зазвичай біля посту є підзаголовок (якщо він досить багатослівний для такого). Надалі ставте все підзаголовки всередину тегів H2. Може виникнути питання, чи потрібно нам використовувати в тегах H2 ключові слова? Власне, потрібно, але не переборщіть. Google - розумний алгоритм, з яким не слід грати.

Тег H3 і інші залишаються вам на досліди. Використовуйте їх, де це можливо, і включайте в них ключові слова, але ніколи, повторюю, ні за що не перестарайтеся. Нікому не хочеться бути покараним, вірно?

посилання

У пості можна робити два типи посилань. Спочатку ви повинні подбати про внутрішніх посиланнях, а потім і про деякі зовнішніх. Пам'ятайте про те, що в обох випадках потрібно застосовувати ключове слово як текстове посилання. Слід звернути увагу на деякі моменти:

p> Контент, на який ви робите посилання, повинен бути відповідним. Застосування текстового посилання «цемент» для линка на пост про iPhone'е для ваших відвідувачів або пошукових движків не матиме сенсу.

Завжди заповнюйте поле назви посилання. З метою SEO воно повинно включати ключове слово.

Вміст ...

Вміст - це все! Ми відмінно знаємо, як важливий хороший контент, або інакше вся тактика SEO може виявитися марною. Ось кілька маленьких підказок:

У першому реченні свого вмісту один раз вживайте ключове слово.

Один раз використовуйте ключове слово в останньому реченні.

Один раз виділіть його жирним шрифтом.

Один раз виділіть ключове слово в контенті курсивом.

Один раз підкресліть його.

p> УВАГА: не перестарайтеся. Інтенсивність попадання ключового слова повинна виявитися приблизно 5-7%. Так що якщо відчуваєте, що його занадто багато, то або видаліть деякі з ключових слів, або включіть в свій пост більше тексту. Уникайте абсурдних ситуацій.

Пакуємо в яскраві деталі

Ми майже закінчили, але іноді кілька дрібних деталей можуть створити істотну різницю. Я перерахую їх нижче:

Оптимізуйте текст «Дізнайтеся більше» ( "Read More") до чого-небудь більш цікавого. Це добре допомагає!

Оптимізуйте текст «Залишити коментар» ( "leave a comment"). Вам потрібно змусити їх залишити коментар. Адже ви можете, правда?

Оптимізуйте текст на кнопці "Відправити коментар» ( "Submit Comment") до чогось особливого.

Замість логотипу, заснованого на тексті, я запропонував би використовувати зображення. Зазвичай текстовий логотип розміщується всередині тега H1 теми, і таким чином може конфліктувати з H1 назви посади. Логотип-зображення в таких випадках дуже допомагає.

Висновок уроку по SEO оптимізації блогу на WordPress

Це було всього лише початком. Для оптимізації блогу WordPress можна зробити багато чого. Згодом я розкрию ще більше секретів! Розкажіть мені, а що ви в свою чергу робите для SEO.

Автор: Salman Siddiqui

джерело: http://www.onextrapixel.com/

Редакція: Ріг Віктор і Андрій Бернацький. Команда WebForMySelf, сподіваємося що урок по початковій SEO-оптимізації WordPress блогів, вам сподобався.

Практичний курс по верстці адаптивного сайту з нуля!

Вивчіть курс і дізнайтеся, як верстати сучасні сайти на HTML5 та CSS3

дізнатись детальніше

Хочете дізнатися, що необхідно для створення сайту?

Подивіться відео і дізнайтеся покроковий план по створенню сайту з нуля!

дивитися

Пам'ятайте, еге ж?
2. Може виникнути питання, чи потрібно нам використовувати в тегах H2 ключові слова?
Нікому не хочеться бути покараним, вірно?
Адже ви можете, правда?