Навигация по сайту

Популярные статьи

Унікальність SEO Тексту

  1. Способи перевірки контенту на унікальність
  2. Сервіс перевірки унікальності тексту

Унікальність SEO Тексту - один з найважливіших пунктів просування в ТОП пошукової системи.

Пошуковики повинні бути впевнені, що вони виводять в ТОП якісний і унікальний контент, який ще не зустрічався в мережі інтернет.
Перед публікацією нового тексту на вашому веб-ресурсі перевірте його. На випадок, якщо написанням текстів займається копірайтер, вам теж слід знати способи перевірки вашого тексту.

Ви робите це щоб бути впевненим у чесній і якісній роботі копірайтера і виключити можливість зниження позицій.

Способи перевірки контенту на унікальність

Щоб перевірити текст на унікальність виконайте рекомендації описані нижче (бажано все).

За даним запитом повторень немає, а значить цю статтю пошуковик буде ставити вище при ранжируванні (потрібно перевіряти і решта абзаців).

Сервіс перевірки унікальності тексту

Таких ресурсів існує безліч в інтернеті. Кожен з них має свої власні методи обчислення, отже, краще використовувати всі наведені нижче ресурси для отримання максимально вірного результату.

  1. copyscape.com - своєрідний сервіс перевірки. Суть в тому, що тут потрібна посилання на сторінку самого тексту для перевірки його в мережі інтернет. Отже, перевірити текст перед його публікацією ви не зможете.

  2. content-watch.ru - вважаю, це кращий сервіс перевірки тому дуже прискіпливий (отримати 100% може тільки дійсно унікальний текст).
    У порівнянні з іншими сервісами радує хорошими результатами. Так само сервіс враховує схожі ключові фрази.
  3. antiplagiat.ru - не раджу користуватися цим сервісом. Рідко показує результат нижче 100%, хоча на інших сервісах результат 70-80%.
  4. Text.ru - відмінний веб-сервіс для перевірки. Результати видає точні, але не рідко трапляється баг - зробивши багато однакових перевірок поспіль, він може показувати різні результати (100% або менше). Великий плюс даного сервісу то, що при перевірці він вказує ще й SEO тексту (спам, вода, орфографічні помилки).

  5. Advego Plagiatus - досить цікава програма. Можна полазити в налаштуваннях, поставити свої, так само є вибір між тривалої перевіркою і швидкою. Відрізняються точністю і часом перевірки.

Що в підсумку?

Домігшись унікальність SEO тексту 100% Ви отримаєте перевагу в просуванні свого сайту в ТОП. Унікальність seo тексту враховується пошуковими системами в першу чергу при ранжируванні.

Отже, ваша мета - зробити якомога якісний контент і максимально його уникализировать.

Задавайте питання по темі в коментарях! Сподобалася стаття? - поділися з іншими, а так само раджу прочитати до яких наслідків можуть привести дублі контенту .

Що в підсумку?
Сподобалася стаття?