Навигация по сайту

Популярные статьи

Універсальний львівський довідник

  1. Наш структурований каталог підприємств допомагає знаходити кращих представників львівського бізнесу
  2. Каталог підприємств Львівської області. Телефонний довідник підприємств. Карта міста Львова
  3. Ефективне просування бізнесу в Інтернеті. Реклама сайтів
  4. Інформаційні послуги: унікальні бази даних, direct marketing (прямий маркетинг), пошукова оптимізація...
  5. Львівський путівник. Довідник по визначних пам'ятках Львова

Наш структурований каталог підприємств допомагає знаходити кращих представників львівського бізнесу

Культурний та економічний розвиток Львова безпосередньо пов'язане зі змінами, що відбулися в його бізнес середовищі. Обличчя міста змінюється на краще не стільки завдяки туризму, скільки прагненню підприємців створювати компанії, що відповідають європейському рівню і нагальну потребу споживачів мати вибір. Тому природним процесом становлення Львова діловим центром області, є переважна кількість жителів, які прагнуть знайти необхідний їм продукт або послугу в Інтернеті і здійснювати покупку тільки після детального вивчення корпоративного сайту.

Нашою метою є висвітлення діяльності всіх значущих для міста підприємств, завдяки чому наша праця є корисним, як для місцевих жителів, так і для туристів, в перший раз побачили Львів, довідник якого допомагає легко орієнтуватися не тільки в місцях проведення дозвілля, а й в підприємствах , що надають населенню найрізноманітніші послуги.

Ми приділяємо велику увагу ключовим аспектам життя міста. Кожна людина знайде в каталозі Львова необхідну йому інформацію, будь то бізнес у Львові, освіта, медицина або розваги.

Ми надаємо актуальні і достовірні відомості, які включають в себе не тільки скупі контактні дані, а й безліч інший, не менш цінної інформації. І телефонний довідник Львова та Львівської області, і інтерактивна карта міста Львова, служать інструментом економії часу за рахунок швидкого знаходження необхідного об'єкта, дозволяють з легкістю орієнтуватися в міській інфраструктурі.

Плануючи відпочинок у Львові, ви зможете знайти місце проживання на будь-який термін, з тим рівнем сервісу, який вам необхідний і доступний у фінансовому плані. Всі бази відпочинку і санаторії Львівської області, готелі Львова, медичні центри, спа-салони, ресторани традиційної, європейської та екзотичної кухні, завдяки Універсальному Львівському довідником - порталу DLAB.COM.UA - як на долоні.


Каталог підприємств Львівської області. Телефонний довідник підприємств. Карта міста Львова

Універсальний львівський довідник спеціалізується на створенні баз даних підприємств Львівської області. наш бізнес-каталог - це достовірне свідчення розвитку бізнесу у Львові. На сьогоднішній день наша база зберігає інформацію про більш ніж 12 000 діючих підприємств. Причому ми орієнтуємося не тільки на прагнення відомих компаній займати високе положення, завжди бути на крок попереду конкурентів, але і на потреби малого бізнесу, засновники якого мають обмежений бюджет. Тому ми зробили можливою безкоштовну реєстрацію , Що дозволяє через спеціальну форму вносити основні контактні дані. Для керівників, що прагнуть зміцнити становище своєї компанії в Інтернеті, ми створили Спеціальні пропозиції , Які дозволяють зайняти високе положення в рейтингах нашого бізнес-порталу і популярних пошукових системах.


Ефективне просування бізнесу в Інтернеті. Реклама сайтів

розглядати бази даних підприємств тільки як зручний спосіб зберігання і знаходження інформації, недалекоглядно. Оскільки вони є прекрасним інструментом просування бізнесу в Інтернеті. Успішність використання його в рекламі сайтів компанії безпосередньо пов'язана з тим, що до бізнес-каталогах звертаються тільки люди зацікавлені в певному товарі чи послузі.

Будучи авторитетним ресурсом Універсальний львівський довідник DLAB.COM.UA допоможе вам: підвищити рейтинг сайту компанії в пошуковій роздачі, на порядок збільшити відвідуваність сайту, закріпити продаваний вами бренд в умах споживачів, залучити нових клієнтів і багато іншого.

Наші можливості не обмежуються Львівською областю. Великий досвід просування бізнесу в мережі інтернет, широке коло ділових партнерів, використання новітніх технологій і кваліфіковані співробітники дозволяють провести комплексну інтернет рекламу і привернути увагу до діяльності вашого підприємства цільової аудиторії з будь-якого регіону України.


Інформаційні послуги: унікальні бази даних, direct marketing (прямий маркетинг), пошукова оптимізація та розкрутка сайту в Інтернеті

Багаторічний досвід роботи в українській бізнес середовищі дозволив розширити сферу діяльності бізнес-порталу DLAB.COM.UA. Ми здійснюємо широкий спектр робіт по задоволенню інформаційних потреб кожного клієнта.


Прямий маркетинг Формування баз даних по критеріях і вимогам клієнта Пошукова оптимізація і розкрутка сайту Аудит сайтів Наші фахівці, використовуючи дієві методи прямого маркетингу, допоможуть вам в роботі з цільовою аудиторією. Ми допоможемо вам не тільки знаходити нових, але і підвищити лояльність наявних клієнтів. Це вкрай важливо, оскільки відповідно до одного з головних законів маркетингу - 20% постійних клієнтів дають 80% обороту. Для того щоб бази даних максимально полегшували роботу персоналу необхідно «підлаштовувати» їх під індивідуальні потреби вашого бізнесу. Ми надаємо не просто набір відомостей, але гнучку конфігурацію, структуровану систему даних, швидкий пошук, можливість внесення змін. Наші бази даних підприємств України можна легко імпортувати в CRM-системи, без втрат інформації. SEO (пошукова оптимізація сайту) - нагальна потреба кожної компанії, яка прагнути займати вигідні позиції в рейтингу пошукових систем. Жоден користувач Інтернету не буде вивчати всі сторінки пошукової видачі, в кращому випадку, буде розглянуто ТОП-20 сайтів, які підходять під пошуковий запит. комплексна розкрутка сайту - прямий шлях до збільшення продажів. SEO аналіз сайтів - наша нова послуга! Якщо Вам потрібно перевірити стан ресурсу, рівень його оптимізації, якість контенту і навіть проаналізувати конкурентів, тоді звертайтеся. Ми пропонуємо аудит сайтів трьох різних типів в залежності від його складності: експрес, комплексний і проблемний.

Львівський путівник. Довідник по визначних пам'ятках Львова

У багатьох містах світу є музеї, експозиційні центри, пам'ятники архітектури. На їх фоні Львів виділяється тим, що зумів зберегти не тільки зовнішній прояв культури, а й особливу атмосферу. Прогулюючись по вуличках міста, розглядаючи збережені будівлі, відвідуючи церкви, храми і костели, відчуваєш свою спорідненість з предками. пам'ятки Львова не обмежуються будівлями, сама природа в околицях Львівської області творить чудеса. Найчистіше повітря, численні озера, густі ліси, гори, роблять Львів туристичним раєм.

Неможливо залишатися байдужим, увійшовши до Львова, історія якого оживає на кожному кроці. В цей затишний і дуже турботливий місто хочеться повертатися знову і знову, тому ми створили Львівський путівник - довідник, який з 2004 року допомагає всім бажаючим відвідати найцікавіші місця нашого міста. Інформація про основні архітектурних і культурних перлини допоможе вам по-справжньому побачити Львів туристичний. А відпочинок у Львові доповнить вашу колекцію найяскравіших життєвих спогадів!Портал DLAB.COM.UA - це зручна, швидка і кваліфікована допомога. Якщо ви тонете в потоках інформації або маєте потребу в інтернет рекламі вашого бізнесу, зверніться до Універсального львівського довідника. Адже тут ви знайдете саме те, що шукайте!