Навигация по сайту

Популярные статьи

Урок 271 SEO-помилки: знайти і знешкодити

Доброго здоров'я, друзі! Сьогодні я розповім вам про ще одну чудову книгу. Якщо ви вже просуваєте або тільки плануєте зайнятися просуванням сайтів, вам просто необхідно її прочитати. Вона називається "Аналіз SEO-помилок: як підвищити ефективність сайту" .
З цієї книги ви дізнаєтеся:

- як знайти і усунути помилки, що заважають сайту зайняти місце в ТОПі пошукових систем;
- яким чином зробити сайт максимально зручним для користувача;
- що допоможе уникнути зайвих витрат і прискорити процес розкрутки сайту.

Відразу ж мене вразило ось що:

67% просуваються сайтів не можуть вийти в ТОП видачі пошукових систем через технічні помилки на ресурсі.

Примушує задуматися, чи не так?
Отже, дивимося книгу. На початку автори на прикладі 2-х сайтів (motiva.ru і geo-azimut.ru) розбирають найпоширеніші технічні помилки в структурі сайтів. Наочно, з скріншот, показані помилки юзабіліті, SEO-помилки, після цього йдуть висновки і рекомендації, причому конкретні, а не в загальних рисах.
Якщо ви - володар інтернет-магазину, настійно рекомендую бігти в розділ "10 золотих правил юзабіліті". Тут на реальному прикладі показані типові помилки онлайн-магазинів. Практичною і цінної інформації багато, обов'язково прочитайте.
До речі, якщо ви займаєтеся інтернет-маркетингом і т.п., саме в цій книзі знайдете ідеальний приклад того, як потрібно проводити аудит сайту. Я впевнений, ваші клієнти залишаться дуже задоволені, і, швидше за все, звернуться саме до вас з проханням виправити помилки. А це знову - ваше "бабло".
Хочете дізнатися, як збільшити конверсію на сайті? Без проблем, прочитайте розділ "10 прийомів, які допоможуть сайту збільшити конверсію".
Ще є глава "Які SEO-помилки заважають інтернет-магазинам продавати". (Ох, як же я заздрю ​​власникам сайтів, яким зробили подібні аудити). Ця глава ось про що:

Щоб гарячий сезон приніс інтернет-магазину бажаний рівень продажів і, відповідно, прибутку, ми пропонуємо аудит юзабіліті 7 комерційних сайтів, які знаходяться в ТОП 11-20 Яндекса за запитом «зимові шини»

.
На черзі глава Секрети юзабіліті інтернет-магазинів: де швидше розкуплять новорічні подарунки
На черзі глава "Секрети юзабіліті інтернет-магазинів: де швидше розкуплять новорічні подарунки?" Знову купа порад для комерційних сайтів:

У статті будуть наведені ті пункти, які найбільш явно показують різницю в рівні юзабіліті ресурсів. Для аудиту було обрано інтернет-магазини подарунків: перший сайт, www.pum-pu.ru, знаходиться на 5 місці по регіону Москва в Яндексі за запитом «новорічні подарунки», а другий, www.dostavka-podarkov.ru, - на 15 місці за тим же запитом (на момент написання статті). Оцінка за критеріями виставлялася по 3-бальною шкалою.

Обидва цих сайту детально проаналізовані, і за кожним заявленим критерієм нараховані бали. Тепер насправді стає зрозуміло, чому деякі сайти розташовані істотно вище інших в пошуковій видачі.
Обидва цих сайту детально проаналізовані, і за кожним заявленим критерієм нараховані бали
Дана книга - це 110 сторінок актуальної важливої інформації про те, як усунути помилки на сайтах інтернет-магазинів та інших ресурсах, які займаються продажами. Багато рад застосовні і до сайтів інших тематик.
Не знаю, як вам, а мені книга дуже сподобалася. Я дуже ціную конкретику, реальні приклади, доступну мову. Все це в ній є. Якщо зацікавило, викачуємо pdf тут .

Підпишіться на безкоштовні уроки

Сподобався урок? Ви не хочете пропускати нові безкоштовні уроки по створенню, розкрутці та монетизації блогу? тоді підпишіться на RSS або на електронну скриньку в формі вище і отримуйте нові уроки миттєво! також можете стежити за мною в Twitter.

Примушує задуматися, чи не так?
Хочете дізнатися, як збільшити конверсію на сайті?
На черзі глава "Секрети юзабіліті інтернет-магазинів: де швидше розкуплять новорічні подарунки?
Ви не хочете пропускати нові безкоштовні уроки по створенню, розкрутці та монетизації блогу?