Навигация по сайту

Популярные статьи

Установка і видалення програм і програм в Windows 8.1

Коли Ви встановлюєте додаток на Windows 8, скачати його з веб-сайту, як робите з настільними програмами, не можна.

Всі вони встановлюються з Магазину Windows. Це спрощує пошук, установку і оновлення Ваших додатків. Свіжі оновлення встановлюються автоматично, хоча функцію автоматичного оновлення при бажанні Ви можете відключити.

Щоб зробити це, в Магазині в чудо-кнопках відкрийте параметр "Налаштування" і натисніть у верхньому правому куті екрану App Updates. На сторінці, що з'явилася налаштувань, Ви зможете управляти автоматичним оновленням додатків.

На сторінці, що з'явилася налаштувань, Ви зможете управляти автоматичним оновленням додатків

Увага. Якщо Ви в Windows 8.1 керуєте своїми комп'ютерами через Windows Server, Ви можете розгорнути, оновити і видалити програми та настільні програми використовуючи AppLocker. AppLocker не доступний на Windows RT.

Як зазвичай Ви можете встановити програмне забезпечення на комп'ютер за допомогою CD або DVD диска з інсталятором програмного забезпечення або запустивши з флешки або іншого зовнішнього диска через провідник. Ви не можете встановити настільний програмне забезпечення на комп'ютері під керуванням Windows RT через принципових відмінностей в процесах використання вікон в Windows 8.1 на ПК і пристроях Windows RT. Спроба встановити настільну програму в Windows RT видає помилку.

Рада. Завжди при установці програмного забезпечення вибирайте додаткові опції, тому що багато програмні пакети намагаються встановлювати сторонні панелі інструментів і утиліти, які вам не потрібні.

Для видалення програм в Windows 8, вам потрібно з панелі управління перейти в розділ "Програми та засоби". Тут Ви знайдете все встановлене на вашому комп'ютері настільний програмне забезпечення. Для сортування і організації своїх програм Ви можете використовувати заголовки стовпців (назва, видавець і т.д.). Програми можна розташувати, наприклад, за датою і побачити недавно встановлене програмне забезпечення. Для цього натисніть заголовки стовпців (назва, видавець і т.д.,) один раз і розташуйте програми в порядку зростання чи спадний (два кліка мишею).

,) один раз і розташуйте програми в порядку зростання чи спадний (два кліка мишею)

Щоб видалити додаток (і встановлене на комп'ютері програмне забезпечення) зі стартового екрану, клацніть правою кнопкою (натисніть і утримуйте), на додатку і виберіть "Видалити з панелі додатків".

Щоб видалити додаток (і встановлене на комп'ютері програмне забезпечення) зі стартового екрану, клацніть правою кнопкою (натисніть і утримуйте), на додатку і виберіть Видалити з панелі додатків

Підказка. Видалити можна відразу кілька додатків. Для цього просто відзначте їх і натисніть "Видалити". Таким чином будуть видалені всі додатки одночасно.

Якщо Ви видаляєте додаток, воно видаляється відразу. Якщо видаляєте настільну програму, то відкривається на сторінку "Програм і Функцій", де і повинні будете вибрати і видалити потрібну програму.

Увага. Видаляється додатки може додатково запитати, чи хочете Ви вилучити цю програму з ПК.

Видаляється додатки може додатково запитати, чи хочете Ви вилучити цю програму з ПК

Зазвичай це відбувається, якщо Ви використовуєте ПК з обліковим записом Microsoft і встановлювали цей додаток більше ніж на одному комп'ютері.

Поставлена ​​в поле галочка видаляє додаток тільки з даного ПК, але залишає його на інших ваших пристроях. Чи не проставлена ​​галочка видалить додаток на всіх ПК з цим обліковим записом Microsoft.

Стартовий екран абсолютно новий спосіб роботи з Windows. Що створює свої власні проблеми і нові звички. Деякі люди будуть любити і насолоджуватися ним, інші віддадуть перевагу використовувати звичайний робочий стіл. У Windows 8 набагато легше відновити робочий стіл, ніж Ви думаєте, і за винятком Меню "Пуск", вся функціональність попередніх версій Windows залишається незмінною.