Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

В області уклали договори будівництва 13 амбулаторій

Опубликовано: 12.01.2019

Зокрема, на Черкащині збудують 23 об’єкти у 17 районах, пише “Інфоміст” .

Тендери було оголошено по всіх населених пунктах. Згідно з документацією, роботи мають завершити вже навесні наступного року.  На сьогодні укладені договори на будівництво амбулаторій лише у 13 населених пунктах.

Для 8 об’єктів вже було проведено процедуру закупівлі. 14 та 19 грудня із усіма переможцями аукціонів замовником були укладені угоди.

30 листопада Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА провів ще 7 аукціонів. За їх результатами наразі укладено лише один договір.

У селі Почапинці, Лисянська ОТГ, роботи виконає ТОВ ЛІТОС. Договір на 5,44 млн грн укладено з ним 17 грудня.

Процедура торгів відмінена по амбулаторії у Медведівській ОТГ,  Чигиринський район.

По інших 5 населених пунктах тендерним комітетом визначені переможці аукціонів, але на сьогодні договори з ними не укладені.

Натомість, оперативно були підписані договори за результатами тендерів по будівництву амбулаторій для Уманського району. Всі вони відбулися 3 грудня і на сьогодні вже відомі переможці по всіх 4 закупівлях.

По два договори замовник уклав із товариством ЛІТОС та фірмою РАСАВА.

Договори підписано 17 грудня, роботи мають бути виконані до кінця травня наступного року.

Таким чином, на сьогодні укладено договори по 13 об’єктах.

За словами активіста спільноти “Dozorro” Артура Чемириса,  з черговою порцією завершених аукціонів факт ймовірної змови учасників закупівель став ще більш очевидним.

- Компанії фактично в дружній боротьбі і однакових пропорціях розігрують між собою право на зведення цих об’єктів. По завершенню процедур ми обов’язково звертатимемось до компетентних контролюючих органів з метою дослідження дії учасників цих торгів на можливість спотворення їх результатів, - говорить він.

За інформацією управління охорони здоров’я Черкаської ОДА, для будівництва амбулаторій на Черкащину спрямовано близько 200 мільйонів гривень субвенції.

rss