Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

В Україні переносять День прикордонника

Опубликовано: 14.01.2019

видео В Україні переносять День прикордонника

Ветерани-афганці допомагають хмельницьким прикордонникам

Середа, 18 квітня 2018, 16:52

Кабінет Міністрів України схвалив рішення про необхідність перенесення Дня прикордонника, оскільки дата 28 травня є датою створення прикордонних військ КДБ СРСР, що є неприйнятним для України в сучасних умовах.Про це повідомляється на сайті Держприкордонслужби .

Пропозиції по перенесенню Дня прикордонника підготувала Адміністрація відомства за узгодженням з Міністерством внутрішніх справ України. Серед варіантів обговорювалося кілька дат, однак найбільш емоційно та патріотично вдалою, на думку колегії Держприкордонслужби, є 30 квітня.


На КП ВВ "Гнутове" прикордонники затримали жінку з кілограмом наркотиків. #UBR 30.04.2016

Саме у цей день 100 років тому українські війська в результаті кривавих, але переможних боїв з більшовицькою Росією, вийшли на кордони України та встановили на ньому державні символи. Це була дата перемоги української зброї та Держави Україна.


В Україні квадрокоптером встановили новий національний рекорд

rss