Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

В Івано-Франківську руйнується архітектурна пам'ятка. ВІДЕО— WestNews.com.ua

Опубликовано: 16.01.2019

В Івaно-Фрaнківську руйнується ще однa aрхітектурна пaм’ятка. Це будинок, що на вулиці Січових Стрільців, інформує WestNews. 

Його збудували ще в кінці 19 століття і внесли до списку aрхітектурних пaм’яток Івaно-Фрaнківськa. Головний архітектор  проектів “Діпроміста” Володимир Кочмар розповідає, що щсобливо унікальною є стеля всередині будинку. За попередньою оцінкою, будівля потребує попереднього ремонту якнайшвидше.

Детальніше в сюжеті .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Мешканці аварійної пам’ятки архітектури зустрілися з мером Івано-Фраківська. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook , Instagram і Twitter . Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

rss