Навигация по сайту

Популярные статьи

В основі автоматизації маркетингу: інтерв'ю з Андреа Каппелло

Студія капелюхів Правда, це перше агентство веб-маркетингу в Італії, яке спеціалізується на пошуковому маркетингу: піонерах веб-маркетингу, як їм подобається визначати себе ,

Протягом 15 років Studio Cappello розробляє індивідуальні проекти , пристосовані до бізнесу, потреб і довідкового ринку кожної компанії, з метою максимізації продажів і потенційних клієнтів. Для цього він використовує потенціал цифрового маркетингу, залишаючись вірним диктату маркетингового дозволу (маркетинг приємний для користувачів).

Синергія між MailUp і студією Cappello, яка дала свої перші плоди в Росії білий папір присвячена автоматизації маркетингу .

З 2005 року, з WMRA, ви беруть участь у навчанні з маркетингу в Інтернеті, які причини привели вас до запровадження просунутого курсу маркетингу електронної пошти та співпраці з MailUp?

Електронна пошта є найважливішим інструментом для компаній, які мають відношення до своїх клієнтів та потенційних клієнтів, розвивати відносини та утримати її з часом. Але зловживання це найбільш класична помилка. Для електронної торгівлі, наприклад, вона часто зводиться до бомбардування акцій (з подальшим збільшенням темпів відмови та зниженням ставки відкриття). Для тих, хто пропонує послуги, наприклад, туроператори, наприклад, Email Marketing має важливе значення для отримання пропозицій з приводу термінів.

Для нас, електронний маркетинг також означає догляд за відносинами з одержувачем , намагаючись зберегти відносини живими, жививши його корисним змістом і намагаючись уникнути масових комунікацій, але, навпаки, максимально націлені. Для тих, хто робить Вхідний маркетинг, це мантра. Але вона також повинна бути для всіх тих компаній, які дбають про своїх клієнтів і хочуть зробити відносини з ними корисними для обох.

Добродійна динаміка, яка має прямі наслідки і для бізнесу компанії : більша швидкість відкриття електронних листів, більша сприйнятливість комерційних пропозицій, підвищення обізнаності бренду та посилення бажаного ефекту "Top Of Mind" (коли, у разі потреби, замовнику бренд або продукт приходить на розум).

У цьому шляху MailUp конкретно продемонстрував, а перед багатьма іншими, бути постачальником, що забезпечує не тільки дружні технології, але й цінності та зміст (які проходять через вебінари, електронні книги, білі книги, відео академії, курси тощо). .) спрямовані на досягнення вищезазначених цілей.

) спрямовані на досягнення вищезазначених цілей

Зміни у потребах ринку, великі дані та налаштування - це порядок дня і представляють прерогативи ефективної маркетингової кампанії: чи готові компанії стикатися з проблемою автоматизації маркетингу?

Маркетингова автоматизація може допомогти вам істотно змінити ефективність маркетингу за вашою метою. Але це вимагає знань і навичок трохи глибше, ніж основні і роботизовані, для відправки масивних електронних листів. Компанії не готові, оскільки кількість часто віддає перевагу якості. Другий вимагає часу, енергії, навичок та додаткових витрат на продукти та технології, особливо на етапі запуску.

Але для багатьох компаній принциповим є перехід до інструментів, які можуть допомогти їм керувати відносинами з користувачем більш якісно. Сьогодні придбання користувачів / клієнтів завжди дорожче і завжди легше їх втратити на користь конкуренції. Рушійною силою цієї зміни, безумовно, була масова конкуренція, але перш за все центральна роль користувача, який приніс цифрову трансформацію.

Довіряючи повторювані та автоматизовані маркетингові заходи інструментам, які можуть реалізовувати їх з точністю та ефективністю, бренди можуть зосередитися на комунікаційних стратегіях, орієнтованих на індивіда , з більш широким коефіцієнтом перетворення, ніж традиційний спосіб маркетингу. Для компаній це означає виділення часових інтервалів і бюджетів для кваліфікації персоналу. І це часто важкий крок, особливо коли хтось вирішує, хто далеко від цієї логіки.

У цьому контексті ми вкладаємо події, семінари, книги та курси, які ми створили з MailUp, щоб запропонувати внески та корисний контент, щоб прискорити просунутий процес, який, на мою думку, стане щоденним хлібом компаній протягом декількох років - навіть набагато раніше для тих, хто робить -Commerce.

Чи змінювалася пропозиція курсів і послуг для ваших послідовників на основі впровадження цієї нової структури? Які ринкові новини повинні очікувати ваші клієнти?

Цифрова трансформація - це епохальна зміна способу маркетингу. Електронна комерція - це комерція. Маркетинг цифровий. Немає жодних водонепроникних відсіків, за допомогою яких можна здійснювати зв'язок і маркетинг. Необхідно цілісно розглянути світ, в якому технології та мобільні пристрої стали природним придатком нашого мозку і процесами прийняття рішень, включаючи придбання.

У цьому процесі, крок за кроком, ми керуємо студентами Академії WMR і нашими клієнтами Studio Cappello, додаючи до традиційних оперативних інструментів веб-маркетингу все більше і більше компетенцій і знань, щоб мати можливість керувати новим соціальним сценарієм. Споживачі сьогодні можуть легко вирішувати та віддавати перевагу продуктам; легко порівняти досвід покупки, оцінюючи продукти, ціни, послуги, електронні магазини та (фізичні) магазини. Вони переміщуються між ринками, агрегаторами, посередниками, посередниками, факторами впливу та корпоративними сайтами.

Багатоканальність - це практика , яка бачить, що покупець переходить з фізичного магазину в офлайновий світ, переміщуючи пристрої в пристрої (ПК і мобільні телефони), оскільки фаза купівлі змінюється. Ера масового маркетингу закінчилася. У епоху цифрових технологій ви повинні знати своїх клієнтів і спілкуватися з ними, слухаючи їх. Цифровий не означає мати веб-сайт, сторінку Facebook, інвестувати в SEO або AdWords: це мислення, за допомогою якого можна заробити сьогоднішній ринок.

Цифровий не означає мати веб-сайт, сторінку Facebook, інвестувати в SEO або AdWords: це мислення, за допомогою якого можна заробити сьогоднішній ринок

З 2005 року, з WMRA, ви беруть участь у навчанні з маркетингу в Інтернеті, які причини привели вас до запровадження просунутого курсу маркетингу електронної пошти та співпраці з MailUp?
Чи змінювалася пропозиція курсів і послуг для ваших послідовників на основі впровадження цієї нової структури?
Які ринкові новини повинні очікувати ваші клієнти?