Навигация по сайту

Популярные статьи

Вам потрібен якісний рерайт?

Якщо Вам потрібен якісний рерайт, значить Ви вже зіткнулися з необхідністю отримання якісного унікального контенту для Вашого сайту Якщо Вам потрібен якісний рерайт, значить Ви вже зіткнулися з необхідністю отримання якісного унікального контенту для Вашого сайту. Рерайт і SEO-рерайт від веб-студії WebStudio2U - це саме ті інструменти, які допоможуть Вам отримати бажаний контент в максимально стислі терміни і за доступною ціною.

Рерайтінг (rewriting - переписування тексту) - це процес створення нового унікального тексту на основі вихідного. Якщо ж потрібно «переписування» тексту з оптимізацією під певний набір ключових фраз, тоді такий рерайт називається SEO -рерайтом. Наприклад, ви вирішили замовити якісний сайт, вже наповнили його контентом і тепер перед вами стоїть завдання оптимізації. Саме для цього і потрібен рерайтинг.

Рерайт потрібно в багатьох випадках. Наприклад, при наповненні контентом групи тематичних сайтів, при публікації матеріалів сайту в різних каталогах, блогах і т.д. Також рерайт потрібний для звичайних «офлайнових» текстів при оптимізації їх для web.

Справа в тому, що текст, написаний для так званих паперових носіїв, тобто книг, журналів, брошур, відрізняється від тексту, написаного спеціально для web - сприйняття інформації з екрана монітора відбувається дещо інакше, ніж з аркуша паперу.

При читанні з екрану монітора очі користувача сайту швидше втомлюються, великі блоки тексту зливаються в одне «пляма». До того ж, якщо в тексті не виділені ключові слова і фрази, то відвідувачеві сайту важче визначити, наскільки важлива та чи інша інформація, представлена ​​в тексті.

Саме тому іноді потрібно не просто написання статей або інших текстів на замовлення, а переписування цих текстів з тим, щоб вони були зручніше для читання з екрану монітора - і це одне із завдань рерайтинга.

Рерайт коштує, як правило, дешевше, ніж тексти на замовлення, написані «з нуля». Однак, незважаючи на це, рерайт або SEO-рерайт, виконаний професіоналами, за своєю якістю не поступається копірайтингу .

Якісний рерайт і SEO-рерайт від веб-студії WebStudio2U створюється не просто перестановкою слів або заміною синонімами. Фахівці веб-студії проводять глибокий аналіз вихідного тексту, вивчають тематику оригінальної статті, підбирають потрібні ключові слова. При цьому створювана версія вихідної статті або іншого тексту відповідає всім основним вимогам рерайта і побажанням замовника, а саме:

  • зберігає зміст оригіналу і не спотворює факти;
  • зберігає стиль викладу або ж, навпаки, створюється в зовсім іншому стилі;
  • при необхідності включає авторські доповнення: аналіз, висновки, висновки;
  • не містить граматичних і стилістичних помилок.

Якщо Вам потрібен якісний рерайт, то рерайт від веб-студії WebStudio2U - саме те, що Ви шукаєте! Замовити якісний рерайт і SEO-рерайт Ви можете прямо зараз!

Теги:
рерайт, потрібно рерайт, потрібен рерайт, написання текстів на замовлення, тексти на замовлення, написання статей на замовлення, seo рерайт, потрібно написання статей на замовлення