Навигация по сайту

Популярные статьи

Вартість і ціна, створення розробка просування і раскуртка сайту Мінськ Білорусь

  1. Вартість розробки і створення унікального web дизайну Мінськ

Вартість створення розробки сайту залежить від структури, складності, тематики, спрямованості, можливостей, функціоналу, необхідного дизайну майбутнього ресурсу

Вартість створення розробки сайту залежить від структури, складності, тематики, спрямованості, можливостей, функціоналу, необхідного дизайну майбутнього ресурсу. Ціна створення унікальна для кожного web сайту. Мінімальна вартість створення, розробки сайту складає 200 у.о. Створення сайту, мінімальної ціни, має на увазі і включає в себе: створення сайту, оптимізованого під пошукові системи, статичного сайту-візитки; при необхідності, розміщення на хостингу, додавання в пошукові системи і установка лічильників відвідувань.

Вартість внутрішньої оптимізації сайту дорівнює 0, так як ми розробляємо сайти, які оптимізовані під пошукові системи. Якщо ж у Вас вже є свій сайт, то в даному випадку ціна визначається після проведення міні-аудиту, який можна безкоштовно замовити в темі " безкоштовний міні-аудит сайтів "Нашого форуму. Мінімальна вартість внутрішньої оптимізації становить 80 у.о.

Вартість підтримки сайту в Мінську підпорядкована багатьом факторам. Ціна підтримки web ресурсу нами в Білорусі своя для кожного сайту і залежить від структури ресурсу, завдань сайту, обсягу робіт та інших факторів. Мінімальна вартість підтримки веб-сайту в Мінську становить 50 у.о.

Вартість пошукового просування, розкрутки сайту визначається після оцінки: конкуренції в необхідної Вам тематиці і діапазоні запитів; якості Вашого інтернет ресурсу; методів і термінів просування.

Вартість розробки і створення унікального web дизайну Мінськ

Вартість базовий web дизайн сайту складає від 250 до 350 у.о.
Вартість стандартний web дизайн сайту складає від 350 до 450 у.о.
Вартість стильний web дизайн сайту становить від 450 до 1000 у.е ./> />

PS - Бо головне!
/> - За розробку (створення) сайту, без подальшої підтримки (супроводу) ми не "беремося"! - Ми не створюємо сайти заради сайту!
- За просування (оптимізацію) сайтів беремося тільки, якщо створений грамотний з боку пошукової оптимізації сайт (і не тільки) - в 2012 році, не одного поки не прийняли, тому більше 95% проектів створених сторонніми "веб-майстрами" не приймаються нами для подальшої оптимізації і просування в пошукових системах (легше створити новий, ніж просувати ЦЕ) ./>