Навигация по сайту

Популярные статьи

Вартість просування сайту

 1. Тарифи на SEO просування (ціна 2019)
 2. Як оцінити вартість просування
 3. почати сьогодні
 4. Що включає в себе вартість розкрутки сайту

На сьогодні якісне просування сайту вже необхідна умова існування і розвитку бізнесу.
Незалежно від того, який ваш загальний рекламний бюджет, витрати, пов'язані з SEO просуванням, слід розглядати як інвестиції для вашого бізнесу.

SEO агентство Proposition пропонує своїм клієнтам обґрунтовані ціни на просування сайту і гарантує фінансову прозорість в процесі роботи. Ми не віримо в закриті бюджети, ми за відкрите ціноутворення і публікуємо нашу цінову політику у відкритому доступі без додаткових прихованих платежів. Ми хочемо щоб ви знали за що ви платите і що ви отримаєте в результаті.

Прозорість ціноутворення на SEO послуги - один з важливих принципів в нашому підході.

На сьогодні якісне просування сайту вже необхідна умова існування і розвитку бізнесу

Ігор Миколайович

відгук клієнта

Тарифи на SEO просування (ціна 2019)

Розроблені тарифні плани засновані на найбільш часто прораховуваних бюджетах.Остаточна сума розраховується індивідуально і залежить від необхідного обсягу послуг (годинник / роботи).
 • аудит сайту
 • оптимізація сайту
 • мінімальний linkbuilding
 • Аналітика
 • Замовити
 • Комплексний аналіз і аудит
 • оптимізація сайту
 • Linkbuilding
 • Мінімальний контент-маркетинг
 • Аналітика
 • Замовити
 • Поглиблений аналіз і аудит
 • оптимізація сайту
 • E-commerce / трафіковий просування
 • PRO Linkbuilding
 • PRO Контент-маркетинг
 • PRO Аналітика
 • Замовити

Як оцінити вартість просування

Визначити скільки витрачати на SEO просування і який тарифний план підійде вам допоможуть наступні приклади:

Базове просування.

Включає в себе основні базові роботи по оптимізації при мінімальному бюджеті. підходить:

- для просування невеликих сайтів (до 10 основних лідогенерірующіх / посадочних сторінок):
- просування Лендінгем-пейдж;
- локальне просування компаній, які надають нізкоконкурентним послуги (унікальні і непопулярні тематики);

Вигідне просування.

Для просування сайтів з кількістю лідогенерірующіх сторінок> 10. Підходить для більшості видів бізнесу:

- регіональних послуг (туристичні, медичні , юридичні , будівельні , автомобільні , Логістики, магазини одягу , Сайти нерухомості, b2b сегмент і ін.);
- інтернет-магазинів;
- національного поступу сайтів.

Лідер ринку. Якщо ви хочете бути лідером у своїй ніші і отримувати максимум лидов з пошукових систем, то тариф "лідер ринку" для вас. Максимальний комплекс послуг і додаткові опції які дозволять індивідуально підійти до розвитку вашого проекту для досягнення максимально можливого результату.

Для просування будь-якого сайту проводяться заходи однакові - що для просування великого порталу, що для сайту локальної кампанії: аудит, підбір семантичного ядра, оптимізація, лінкбілдінг - все це проводиться в обов'язковому порядку. Відмінності пакетів лише в обсязі / времязатратах на ці роботи. (Детальніше про роботи, які входять у вартість тарифів дивіться нижче)

SEO агентство Proposition надає високий рівень клієнтського сервісу в кожному з тарифів: за вами буде закріплений відповідальний фахівець, з яким буде зворотний зв'язок, ви регулярно будете отримувати звіти про виконані роботи і досягнутих результатах.

Тому навіть якщо у вас невелика нізкоконкурентним ніша, і для вас підходить пакет "Базового просування", Ви можете бути впевнені що отримаєте весь комплекс послуг для успішного просування вашого сайту.

почати сьогодні

Ми можемо просунути ваш бізнес в інтернеті!

Замовити

Що включає в себе вартість розкрутки сайту

Бюджет, зазначений в тарифних планах, формується з двох складових:

 • вартість робочого часу SEO агентства;
 • витратна частина на просування проекту.

Нижче наведена таблиця виконуваних робіт по SEO просування при різних варіантах бюджету, а також розписані основні складові витрат, які формують другу частину бюджету.

Тарифи на SEO просування

Це стандартний перелік всіх робіт, які використовує наше SEO агентство для досягнення результату. Для просування Вашого сайту буде прораховуватимуться індивідуальний план, в який будуть включені необхідні роботи і витрати.

* Нормативний бюджет прораховується додатково.
** Додаткові витрати на контент прораховуються індивідуально.

Основні витрати на SEO

Контент на сайт Для кожної сторінки сайту необхідно опрацьовувати ядро ​​запитів і по ньому створювати, а потім оптимізувати унікальний текстовий контент.
Матеріали публікуються після узгодження з клієнтом, тобто спочатку пишемо, даємо на вичитку, якщо ок - оптимізуємо і додаємо на сайт. Додатково після того, як буде написаний контент на кожну лідогенерірующую сторінку, необхідно буде створювати унікальний контент в розділ корисної інформації. Вартість: від 2 $ / 1000 символів Публікації на сторонніх ресурсах Для успішного просування необхідно нарощувати авторитет сайту в Google шляхом створення і поширення корисного контенту на сторонніх ресурсах. Зворотні посилання будуть створювати довіру для пошукових систем і при правильному підході це позитивно позначиться на позиціях сайту. Вартість: від 10 $ / стаття (написання + розміщення) + вартість орендних посилань при необхідності. Crowd marketing, SERM Це публікації в повідомленнях на форумах в гілках підходящої тематики, коментарі в блогах / статтях, гостьові пости з прокачуванням експертної думки. Позитивно впливає на просування, на брендову складову, а також як додаткове джерело клієнтів. Вартість: від 3 $ / 1 коментар Інші витрати Решта витрати, які можуть виникнути: дизайн, доопрацювання програміста, верстка - не включені у вартість. Ми з радістю візьмемо на себе комунікацію з підрядниками при поліпшенні сайту для досягнення максимального результату в просуванні. А в разі відсутності виконавця порекомендуємо перевірених партнерів агентства, з якими ми успішно співпрацюємо. Вартість: прораховується індивідуально

Часто задавані питання

Як розподіляються витрати

При прорахунку вартості просування оцінюється час, яке буде витрачатися на виконання всіх необхідних робіт (аудит, оптимізація, лінкбілдінг та ін.), А також додатково складається прорахунок витратної частини (контент, публікації на сторонніх ресурсах та ін.)

Які є варіанти оплати

- пакетно. 90% клієнтів SEO агентства Proposition обслуговуються отримуючи весь комплекс робіт по просуванню пакетно з абонентською платою в місяць. Така модель співпраці дозволяє клієнту повністю довірити нам процес просування сайту і підключатися лише в необхідних моментах узгодження робіт.
- погодинно. Якщо клієнт обмежений у бюджеті і може точно розподілити необхідний час на процеси. Мінус - ми не несемо відповідальність за просування сайту в цілому, а лише відповідаємо за відведений нам фронт робіт.

Чому ціна на SEO відрізняється в різних агентствах

В SEO просуванні немає стандарту, кожне агентство по своєму оцінює собівартість робіт. Клієнт сам визначає справедливу ціну на просування, і кому довірити цей процес. Важливо пам'ятати що SEO не буває швидким, а значить дешевим якісне просування бути не може.

Які наші гарантії

Ми гарантуємо якісне надання послуги, прозорий процес співпраці та позитивний результат від проведених робіт.

3 переваги роботи з нами

Досвід і репутація нашої команди, який щорічно поповнюється передовими ідеями в автоматизації

Доступ до процесів, які постійно адаптуються під вдосконалення пошукових систем, дозволяє контролювати всі стадії просування сайту

Гарантований результат від вузькопрофільної команди SEO фахівців з успішними кейсами клієнтів

Ми зробимо все для досягнення ваших цілей. Наш успіх в SEO - ваш успіх, оскільки ви вибрали нас в якості підрядника. Наша мета - зробити максимум результату, незалежно від того, скільки ви готові інвестувати в SEO просування. Просування сайту - це постійна робота над своїм бізнесом, прагнення зробити його краще, вигідніше, зробити його ТОП-1, прагнення бути краще конкурентів. Ми допоможемо вам відобразити ваші кращі практики на сайті і за допомогою SEO просування зробити вас №1 в пошукових системах.

Клієнти, які довірили нам просування свого сайту