Навигация по сайту

Популярные статьи

Вартість сео оптимізації сайту - що впливає на вартість оптимізації

 1. Міф №1 Оптимізація ресурсу - це послуга, яка надається безкоштовно.
 2. Міф № 2 Ціна на подібні послуги зафіксована на одному рівні.
 3. Міф № 3 Вартість оптимізації сайту дорівнює вартості закупленої посилальної масі.
 4. Міф № 4 Якщо за результатами індексації ресурс займає лідируючі позиції, вартість робіт по розкрутці...
 5. Міф № 5 Вартість просування нового і старого сайту знаходиться на одному рівні.

У даній статті зроблена спроба розвінчання основних міфів про вартість послуг з оптимізації сайтів, в зв'язку з великою кількістю помилок на цю тему У даній статті зроблена спроба розвінчання основних міфів про вартість послуг з оптимізації сайтів, в зв'язку з великою кількістю помилок на цю тему. Ось деякі з них:
- оптимізація ресурсу - це послуга, яка надається безкоштовно.
- ціна на подібні послуги зафіксована на одному рівні;
- вартість оптимізації сайту дорівнює вартості закупленої посилальної масі;
-якщо за результатами індексації ресурс займає лідируючі позиції, оптимізувати його набагато дешевше;
- вартість просування нового і старого сайту не має істотних відмінностей.

Міф №1 Оптимізація ресурсу - це послуга, яка надається безкоштовно.

Подібну думку побутують в колі користувачів в зв'язку з неправильним розумінням терміна і незнання основних законів просування в мережі. Деякі недобросовісні ресурси пропонують своїм клієнтам послуги з пошукової оптимізації сайтів, які мають явно занижену вартість або даються в якості бонусу. При цьому дана пропозиція має на увазі реєстрацію ресурсу в Яндексі, прогін по соціальних закладках, а також просування кількох сторінок по низькочастотному запиту, не впливає на активність продажів, наприклад: «придбати цеглу в Веневе по дуже низькій вартості». Називання подібних дій оптимізацією сайту, формує неправильне уявлення клієнтів про дану послугу.
Якісне просування - це настройка структури ресурсу під індексацію пошукових систем, створення та підбір унікального контенту для цільових сторінок і безліч інших складних дій. Тому, якщо вам пропонують оптимізацію сайту безкоштовно, з'ясуйте, що саме входить в цю послугу.

Міф № 2 Ціна на подібні послуги зафіксована на одному рівні.

У більшості випадків клієнт не знає про те, що конкурентоспроможність запитів варіюється в залежності від ситуації У більшості випадків клієнт не знає про те, що конкурентоспроможність запитів варіюється в залежності від ситуації. На вартість послуг з оптимізації сайту впливають такі чинники: зростання популярності даного ринкового сегменту, зростання конкуренції, ринкові коливання в залежності від сезону, оновлення алгоритму робіт пошукових систем.

Міф № 3 Вартість оптимізації сайту дорівнює вартості закупленої посилальної масі.

Не викликає сумніву той факт, що частина бюджету по просуванню - це ціна за кількість посилань. Грамотно придбана вона дає дуже високі показники. Автоматична покупка посилань або текстового контенту не дозволить домогтися того якісного рівня, який забезпечить досвідчений SEO - фахівець. Тільки він може відповісти на питання, що мають принципове значення в сфері оптимізації сайтів:

 • - які посилання купувати?
 • Якою є їх оптимальна довжина?
 • -можуть бути в посиланнях розділові знаки?
 • -Які посилання краще з сайту ТИЦ 100 або ТИЦ 300?
 • -Які блоги використовувати для придбання посилань?
 • - що робити, якщо блогер зняв посилання після її розміщення?

Інакше бюджет, виділений на оптимізацію сайту, буде витрачено без користі. Крім цього в функції SEO - фахівця входить постійне відстежування внутрішніх і зовнішніх факторів, що впливають на розкручування сайту. Так, посилання застарівають, перестають індексуватися роботами, втрачають вагу, навмисно приховуються власниками сайтів, діють не цілодобово, а, наприклад, з 9.00 до 18.00 годин.
Інакше бюджет, виділений на оптимізацію сайту, буде витрачено без користі Важливу роль відіграє і хостинг ресурсу, на якому можна знайти посилання. Якщо він перериває роботу або функціонує повільно, позиції просувається опускаються вниз. Залежно від оновлень параметрів пошукових систем враховуються посилання з федеральних або регіональних ресурсів, що так само може істотно впливати на індексацію. Ще якийсь час назад при оптимізації сайтів грали роль посилання з каталогів ресурсів, зараз вони мають мінімальну вагу. Улюблений прийом SEO-фахівців з просування позицій на основі низько і середньо частотних запитів за допомогою покупних посилань більше не працює.
Користуючись послугами професійного оптимізатора , Ви отримаєте якісну роботу і позитивний результат. При однаковому бюджеті можна добитися абсолютно різних речей. Наприклад, використовуючи сумнівні засоби, помістити сайт на верхні строчки, всього за місяць, а потім зникнути з них назавжди. Найбільш оптимальним варіантом буде продумана, поступальна робота по оптимізації сайту, що дозволяє домогтися чудових результатів уже через кілька місяців.

Міф № 4 Якщо за результатами індексації ресурс займає лідируючі позиції, вартість робіт по розкрутці скорочується.

У більшості випадків вартість підтримки ресурсу на досягнутому рівні істотно не змінюється. Регулярна робота по збереженню позицій не менш важлива, ніж первісна оптимізація сайту. Саме в цій галузі конкуренція надзвичайно висока, а тому потрібне постійне керівництво професійного SEO - фахівця.

Міф № 5 Вартість просування нового і старого сайту знаходиться на одному рівні.

Це не так, час створення сайту істотно коригує вартість просування. Багато хто вважає, що новий ресурс просунути на перші позиції пошукових систем практично неможливо. Звичайно, рівень довіри до старих проектів істотно вище. Однак, якщо ви створюєте якісний ресурс з цікавим і корисним контентом, керуючись SEO -правіламі оптимізації сайтів, то це цілком можливо

Якою є їх оптимальна довжина?
Можуть бути в посиланнях розділові знаки?
Які посилання краще з сайту ТИЦ 100 або ТИЦ 300?
Які блоги використовувати для придбання посилань?
О робити, якщо блогер зняв посилання після її розміщення?