Навигация по сайту

Популярные статьи

Ваш Google AdWords і SEO маркетинг падіння плоских?

  1. Що Fast Track маркетинг забезпечив

Якщо ви відповісте Так на це питання, ви не самотні. Багато компаній роблять спроби ці маркетингові зусилля, але бачать сумні результати. Хитрість полягає в тому, щоб мати привабливий заклик до дії, який не тільки змушує людей робити крок з вашою компанією, але й відрізняє вас від оголошень конкурентів. Це може здатися простим, але часто вимагає досвідченого аутсайдера, щоб дати правильні рекомендації для успіху.

Це може здатися простим, але часто вимагає досвідченого аутсайдера, щоб дати правильні рекомендації для успіху

У 2017 році компанія «ІТ-послуги Колорадо», B-Comp Services, мала слабкі результати від своїх власних маркетингових зусиль Google AdWords та SEO. Як розумні власники бізнесу, вони зрозуміли, що ці маркетингові тактики дуже важливі для успіху їх компанії, тому вони почали досліджувати інші фірми, щоб допомогти поліпшити свої зусилля.

Вони вибрали Fast Track Marketing.

«Ми спробували багато маркетингових фірм AdWords і SEO - жоден з яких не зміг надати тип результатів, які ми шукали. Після всього одного місяця служби [з Fast Track Marketing] у нас було більше лідерів, ніж ми зробили після 6 місяців служби в нашій попередній фірмі. Чудова робота!"

Що Fast Track маркетинг забезпечив

Проаналізувавши свої стратегії, досвідчена команда Fast Track Marketing рекомендувала:

Google AdWords

  • Оголошення, націлені на найприбутковіші продукти
  • Створення сильної цільової сторінки з закликами до дії з низьким ризиком

SEO маркетинг

  • 2 блога, багаті на ключові слова щомісяця, написані фахівцями Fast Track і розміщені на веб-сайті B-Comp
  • Оптимізація місцевих підприємств
  • Розширені мета-описи та теги мета-ключових слів

Результати

Послуга B-Comp покращилася з 1 до 2 позицій на квартал до 6 кваліфікованих клієнтів у першому місяці.

Якщо ви хочете підвищити свій дохід за допомогою ефективних маркетингових стратегій - тих, які доводиться знову і знову - звертатися до фахівців Fast Track Marketing: (303) 731-2634 або [email protected] . Наша команда може допомогти вам підвищити ефективність AdWords і покращити ваш SEO маркетинг.