Навигация по сайту

Популярные статьи

Ваша стратегія електронної комерції SEO: як оптимізувати свій магазин

 1. Як працює SEO?
 2. Крок 1: Brainstorm Ідеї для ключових слів
 3. Крок 2. Використовуйте інструменти для покращення списку ключових слів
 4. Крок 3: Включіть ключові слова в свій Інтернет-магазин
 5. Крок 4: Виміряйте успіх ваших ключових слів
 6. Перегляньте Вашу SEO стратегію до вищого рейтингу

Продаж в Інтернеті без плану SEO подібний до неосвітленого магазину на віддаленій дорозі. Покупці не можуть легко знайти магазин, тому продавець ніколи не може здійснити продаж.

SEO є ключем до залучення більшої кількості клієнтів до вашого інтернет-магазину. Деякі кажуть, що SEO мертвий, оскільки пошукові системи змінили свої алгоритми, щоб мати більш складні стандарти для відповідних результатів. Але SEO не мертвий - він просто змінюється. Продавці, що стикаються з підвищеною конкуренцією SEO, повинні виконувати сильне дослідження ключових слів, додавати ключові слова по всьому їхньому магазину, а також адаптуватися до змінних правил пошуку, щоб зберегти свій магазин дуже помітним.

Щоб допомогти торговцям створити та вдосконалити свою стратегію SEO, ми створили цей посібник, щоб пояснити, як:

 • Brainstorm ідеї ключових слів
 • Використовуйте інструменти для покращення списку ключових слів
 • Включіть ключові слова в свій інтернет-магазин
 • Визначте успіх ваших ключових слів

Ці кроки є основою вашої стратегії SEO. Перегляньте кожну тактику з плином часу, щоб ви могли адаптувати свій SEO-план, щоб задовольнити неминучі зміни пошукових систем і постійно направляти покупців до вашого інтернет-магазину.

Як працює SEO?

Перед тим, як зануритися в тактику, основи SEO повинні зрозуміти, щоб зрозуміти і оцінити стратегії, які ми розглянемо пізніше.

SEO генерує трафік сайту, дозволяючи пошуковим системам знати, що саме ваш інтернет-магазин - ваш продуктів або послуги, місія вашого бізнесу, ваші ключові клієнти. Пошукові системи інтерпретують ключові слова, які ви включили у свій магазин, щоб визначити вміст вашого сайту та чи є ваш магазин відповідним результатом пошуку. Наприклад, пошукова система може перерахувати інтернет-магазин кружки кави високо на сторінці результатів пошуку "керамічна кружка кави", оскільки сайт містить ці ключові слова в багатьох своїх сторінках продукту.

Наприклад, пошукова система може перерахувати інтернет-магазин кружки кави високо на сторінці результатів пошуку керамічна кружка кави, оскільки сайт містить ці ключові слова в багатьох своїх сторінках продукту

У перші дні SEO, власники сайтів змогли легко намалювати трафік сайту, просто включаючи ключові слова та посилання з великими обсягами пошуку. Не так багато людей стратегічно включали ключові слова на свій сайт, тому ті, хто займався SEO, могли легко отримати свій сайт на сторінці результатів пошуку найчастіше шуканих ключових слів.

Сьогодні, SEO не так просто, оскільки пошукові системи тепер санкціонують стару практику заповнення ключових слів. За останні кілька років технологія пошукової системи покращилася, щоб визначити, коли ключові слова розміщуються по всьому сайту в неприйнятній, поза контексті моді, щоб заробити більше трафіку. Двигуни знають, що це наповнення ключових слів не є корисним для користувачів, тому тепер вони зосереджуються на більш релевантних, корисних додатках ключових слів як основу для рейтингу сторінок результатів.

Навіть зі складними алгоритмами пошукової системи, SEO все ще може використовуватися для залучення трафіку до вашого магазину правильний фундамент . Ми закладемо цю основу в наступні чотири кроки, щоб допомогти вам створити міцну стратегію SEO для вашого інтернет-магазину.

Ми закладемо цю основу в наступні чотири кроки, щоб допомогти вам створити міцну стратегію SEO для вашого інтернет-магазину

Крок 1: Brainstorm Ідеї для ключових слів

Для початку напишіть список кожного ключового слова, який, на вашу думку, можуть шукати ваші покупці, щоб знайти ваш сайт. На цьому етапі не приділяйте особливої ​​уваги вдосконаленню списку - пізніше ви будете вдосконалювати його, переходячи до інструментів дослідження ключових слів.

Проаналізуйте свої ключові слова, подумавши про те, що приваблює людей до вашого бізнесу. Ваш список слів і фраз повинен описувати ваш продукт або послугу і виділяти те, що робить ваш бізнес унікальним і корисним. Повертаючись до прикладу інтернет-магазину кави, список ключових слів у цьому магазині може включати:

 • кавові кружки
 • керамічна кружка кави
 • посудомийна машина кави гуртки
 • кавові кружки подорожі
 • кружка з нержавіючої сталі

Якщо ви застрягли, запитайте собі ці питання та скоротіть відповіді на ключові слова:

 • Що робить продукт або послугу унікальним?
 • Які проблеми вирішують мої продукти або послуги?
 • Які фізичні властивості мого продукту (колір, матеріал і т.д.)?
 • Хто буде використовувати мій продукт або послугу? Як би вони його використовували? Коли?

Після того як ви отримаєте повний список, ось кілька стратегій для зміцнення ваших ключових слів, щоб зробити ваш магазин ще простіше знайти.

 • Вибирайте ключові слова з довгим хвостом. Спробуйте використати більш тривалі фрази з трьох-чотирьох слів, які дуже специфічні для вашого продукту або послуги. Ці довші ключові слова отримують менше трафіку, оскільки їх масштаб є більш вузьким. Проте вони, як правило, мають вищий рейтинг конверсій, оскільки вони орієнтовані на клієнтів, які точно знають, що вони хочуть купити.

Проте вони, як правило, мають вищий рейтинг конверсій, оскільки вони орієнтовані на клієнтів, які точно знають, що вони хочуть купити

Джерело

Щоб зробити ключові слова довшими, спробуйте додати прикметники. Наприклад, торговець, який продає пляшки з водою, може скористатися ключовим словом «скляні пляшки для води в посудомийній машині».

Після мозкового штурму та уточнення списку ключових слів, ви будете мати чітке уявлення про загальні пошуки ключових покупців, пов'язані з вашим продуктом або послугою.

Після мозкового штурму та уточнення списку ключових слів, ви будете мати чітке уявлення про загальні пошуки ключових покупців, пов'язані з вашим продуктом або послугою

Крок 2. Використовуйте інструменти для покращення списку ключових слів

Журналіст не публікує статтю лише після мозкового штурму. Вони повинні перевірити свої факти, перш ніж включити їх у свою роботу.

Крім того, список ключових слів "мозковий штурм" марний, поки ви не перевірили, чи ваші ідеї насправді часто шукаються фрази. На щастя, існує багато інструментів, які показують обсяг пошуку і складність, або конкурентоспроможність ключових слів. В ідеалі, ви хочете знайти ключові слова, які мають високі обсяги пошуку та низьку складність, щоб легко залучити трафік до вашого інтернет-магазину. Ці інструменти також пропонують додаткові дані ключових слів, такі як кількість результатів пошуку, які також можуть інформувати про ваші ключові слова.

Щоб розпочати роботу, ось кілька основних інструментів ключових слів для розгляду.

 • SEMRush : Цей інструмент ключових слів пропонує декілька планів з щомісячна плата від $ 99,95 до $ 399,95. Крім того, що зазначає середній щомісячний обсяг пошуку, інструмент також показує загальну кількість результатів з цим ключовим словом.

Крім того, що зазначає середній щомісячний обсяг пошуку, інструмент також показує загальну кількість результатів з цим ключовим словом

SEMRush особливо ефективний для оцінки конкурентів, бачачи, які ключові слова залучають трафік на свої сайти за допомогою функції розриву ключових слів.

 • Ahrefs : Плани цього інструмента ключових слів коливаються від $ 99.00 до $ 999.00 на місяць. Хоча Ahrefs використовується в основному для дослідження зворотних посилань, його інструмент пошуку ключових слів особливо корисний для перевірки ідей і створення нових. Ви можете перевірити середній щомісячний обсяг пошуку, складність ключових слів, кількість результатів і багато іншого для вашого ключового слова, а також отримати фразові пропозиції на основі того, що ви шукали. Його панель інструментів Keyword Explorer пропонує безліч пропозицій щодо ключових слів.

Його панель інструментів Keyword Explorer пропонує безліч пропозицій щодо ключових слів

 • Moz : Плани цього інструмента ключових слів коливаються від $ 99.00 до $ 599.00 на місяць. Moz пропонує трохи менше розуміння, ніж деякі інші інструменти, але його панель набагато легше читати та переміщатися. Поряд з тим, що включають щомісячний обсяг пошуку, складність ключових слів і пропозиції щодо ключових слів, на інформаційній панелі також відображаються посилання видань ключових слів (сторінки результатів пошуку) - функція, яку більшість інструментів ключових слів не має.

Всі ці інструменти мають свої переваги і широко використовуються, так що це лише питання вибору того, який відповідає вашому бюджету і вашим потребам у дослідженні ключових слів
Всі ці інструменти мають свої переваги і широко використовуються, так що це лише питання вибору того, який відповідає вашому бюджету і вашим потребам у дослідженні ключових слів. Досліджуйте різні плани, що пропонуються з кожним інструментом, і розгляньте, які функції є найбільш важливими для вас у дослідженні ключових слів. За допомогою вибраного інструменту ви можете покращити список ключових слів, перевіривши обсяг пошуку, складність та іншу статистику для ваших фраз, а також додавши нові ключові слова з запропонованих вами інструментів.

Крок 3: Включіть ключові слова в свій Інтернет-магазин

Список ваших ключових слів завершено - тепер що? Настав час додавати ці фрази до різних частин вашого інтернет-магазину. За допомогою цих ключових слів, пошукові системи асоціюють ваш магазин з доданими вами фразами та перелічують ваш магазин у результатах пошуку, коли покупці шукають ці ключові слова. Завдяки частому та релевантному використанню вибраних ключових слів ваш сайт буде вищий на своїх сторінках результатів пошуку.

Ось основні області вашого інтернет-магазину, де потрібно додати ключові слова:

 • Тег заголовка: Цей елемент HTML вказує на назву сторінки сайту. Вони відображаються як заголовок, який можна натискати, на сторінках результатів пошуку (SERPs), тому дуже важливо додати ключові слова до тега заголовка.

Якщо ці фрази включені, пошукові системи пов'язують ваш магазин із ключовим словом, і користувачі побачать ваш магазин як відповідний у результатах пошуку, оскільки двигуни зазвичай виділяють ключове слово в заголовку.

 • URL-адреса сайту: веб-адреса сторінок вашого інтернет-магазину незначні фактори ранжирування в результатах пошуку. Для ключових слів розглядаються як ваше ім'я домену, так і решта URL-адреси.

Для ключових слів розглядаються як ваше ім'я домену, так і решта URL-адреси

Можливо, ваше доменне ім'я - це лише назва вашої компанії (і, можливо, не оптимізовано для ключових слів), тому рейтинг на URL-адресу домашньої сторінки сайту може бути жорстким. Інші URL-адреси сторінок магазинів, однак, є чудовою можливістю для додавання ключових слів, оскільки вони не повинні бути включені у стислі або цікаві слова.

 • Тег H1: Цей елемент HTML вказує на головний заголовок сторінки. При описі вмісту сторінки, головний заголовок сторінки вашого магазину повинен включати ключові слова, оскільки пошукові системи розглядають H1 для ранжирування.

Хоча на сторінку можна включити більше одного H1, рекомендується використовувати лише один, щоб уникнути використання занадто великої кількості ключових слів і розрідження їх рейтингу
Хоча на сторінку можна включити більше одного H1, рекомендується використовувати лише один, щоб уникнути використання занадто великої кількості ключових слів і розрідження їх рейтингу.

 • Текст посилання: у вашому інтернет-магазині текст посилання може бути текстом навігаційної панелі або текстом, який пов'язаний між собою.

Текст посилання: у вашому інтернет-магазині текст посилання може бути текстом навігаційної панелі або текстом, який пов'язаний між собою

Загалом, важче ранжувати з текстовими посиланнями на навігаційній панелі, ніж з текстовими посиланнями, оскільки навігаційні панелі зазвичай мають мінімальний текст і не є оптимальними для додавання ключових слів. Текст у вмісті, однак, зазвичай довший і більш доречний для додавання ключових слів для ранжирування вище за результати пошуку.

 • Зміст тіла: Основний написаний текст на сторінці - включаючи назви, описи, публікації в блогах та багато іншого - це чудова можливість додати ключові слова, оскільки цей текст є багатозначнішим, ніж інші елементи.

Зміст тіла: Основний написаний текст на сторінці - включаючи назви, описи, публікації в блогах та багато іншого - це чудова можливість додати ключові слова, оскільки цей текст є багатозначнішим, ніж інші елементи

На цій сторінці продукту ключове слово "подвійний котел" включено 3 рази.

Якщо ви використовуєте високий обсяг пошуку, конкурентоспроможні ключові слова, ви матимете більше шансів на високий рейтинг, якщо ви знайдете кілька природних можливостей включити фрази в вміст вашого тіла. Будьте обережні, однак, ключове слово наповнення як пошукові системи зараз покарати для важкого використання ключового слова поза контекстом.

 • Тег зображення: Цей елемент HTML використовується для додавання зображення до сторінки. Заголовок тега та текст alt не відображаються на сторінці, якщо зображення не вдалося завантажити. Однак пошукові системи все ще розглядають текст для ранжування вашого магазину, тому тег зображення є прекрасною можливістю додати ключові слова.

Однак пошукові системи все ще розглядають текст для ранжування вашого магазину, тому тег зображення є прекрасною можливістю додати ключові слова

 • Теги метаданих: цей елемент HTML - це вміст, який відображається в результатах пошуку для опису вмісту сторінки. Хоча мета-теги не прив'язані до рейтингу пошукових систем, вони є дуже важливо для того, щоб користувачі могли натиснути на ваш магазин. Пошукові системи часто виділяють ключові слова для пошуку в мета-описі, тому додавання ключових слів у тег є відмінним способом показати користувачам, чому ваш магазин є релевантним результатом пошуку.

Пошукові системи часто виділяють ключові слова для пошуку в мета-описі, тому додавання ключових слів у тег є відмінним способом показати користувачам, чому ваш магазин є релевантним результатом пошуку

Додавання ключових слів у кожній з цих областей може бути легко здійснено вашим веб-дизайнером, який може редагувати HTML-код вашого магазину. Якщо ви налаштували свій магазин на платформі електронної комерції, перевірте правила платформи для редагування вашого магазину, щоб додати ключові слова. Ось кілька ресурсів для додавання ключових слів для SEO з різними платформами електронної комерції:

 • Shopify керівництво додавання ключових слів до вашого магазину
 • BigCommerce SEO Основи успіху керівництво
 • WooCommerce керівництво на поліпшення SEO з тегами продуктів

Включення ключових слів у ваш інтернет-магазин полегшує доступ до клієнтів. Коли ви додаєте ключові слова корисним, природним способом на ваш сайт, пошукові системи позначають ваш магазин як відповідний результат для ваших покупців у пошуках ключових слів. Завдяки цій видимості, ваш магазин легко знайти вашим клієнтам, щоб вони могли почати покупки.

Крок 4: Виміряйте успіх ваших ключових слів

Після всієї цієї роботи, ви хочете знати, чи ваші зусилля SEO погашаються. Ви можете перевірити, чи доводить ваше ключове слово до збільшення трафіку за допомогою наступних кроків.

 1. Налаштуйте консоль пошуку Google у своєму інтернет-магазині, якщо ви її ще не маєте. Можна налаштувати консоль пошуку тут .
 2. Посилання на пошукову консоль Обліковий запис Google Analytics . Ось такі інструкції від Google для поєднання обох.
 3. Перегляньте ефективність ключових слів у Google Analytics у розділі Звітність ›Придбання› Консоль пошуку ›Запити.

Перегляньте ефективність ключових слів у Google Analytics у розділі Звітність ›Придбання› Консоль пошуку ›Запити

Цей розділ показує запити, які призвели до того, що користувачі переглядали URL-адреси вашого магазину в результатах пошуку Google, а також наступні показники для кожної URL-адреси:

 • Покази: кількість відображення URL-адреси в результатах пошуку Google, переглянутої користувачем, не враховуючи оплачувані покази AdWords.
 • Кліки: кількість разів, коли користувачі натискали вашу URL-адресу з результатів пошуку, не включаючи кліки на платні результати AdWords.
 • Середня позиція: середній рейтинг URL-адреси для пошукового запиту.
 • Рейтинг кліків: рейтинг кліків URL-адреси, який розраховується як:

Показники відображаються в таблиці для кожного запиту, як показано на прикладі нижче
Показники відображаються в таблиці для кожного запиту, як показано на прикладі нижче.

Джерело Джерело

Ці показники дають змогу отримати відомості про те, які частини стратегії SEO потребують поліпшення. Якщо покази та середня позиція для запиту низькі, це ключове слово може бути занадто конкурентоспроможним, або вам потрібно включити ключове слово частіше та ефективніше на сторінку свого сайту. Якщо кліки за запитом низькі, вам може знадобитися відредагувати тег заголовка та мета опис, щоб вони були більш привабливими, щоб користувачі почували себе мотивованими відвідати ваш інтернет-магазин. Думаючи про те, чому одна метрика може бути низькою, попередимо, як ви вдосконалюєте вашу стратегію SEO для ранжування вашого магазину вище на результатах пошуку.

Перегляньте Вашу SEO стратегію до вищого рейтингу

SEO не є одноразовою грою - вона повинна бути постійною практикою вашого бізнесу, щоб збільшити видимість вашого магазину. Правила гри SEO змінилися протягом останніх кількох років: важче ранжувати з ключовими словами, оскільки існує більше власників сайтів, які використовують SEO, а пошукові системи сьогодні сприяють включенню відповідних ключових слів і накладенню на неї ключового слова.

Правила будуть постійно змінюватися, оскільки пошукові системи постійно оновлюють свої технології. Залишаючись в курсі цих змін і постійно переглядаючи основні частини вашої стратегії SEO, як зазначено в цьому посібнику, ви зможете зберегти рейтинг вашого магазину високо в результатах пошуку, навіть якщо конкуренція з SEO посилюється.

Як працює SEO?
Як працює SEO?
Які проблеми вирішують мої продукти або послуги?
Які фізичні властивості мого продукту (колір, матеріал і т.д.)?
Хто буде використовувати мій продукт або послугу?
Як би вони його використовували?
Коли?