Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Ваш ідеальний газон біля будинку.

Опубликовано: 11.01.2019

видео Ваш ідеальний газон біля будинку.

🍀🌻🌷Простой ландшафтный дизайн, #цветники у моего дома, лилейники - цветы для лентяев

Ви мрієте про заміську зелену галявину або хочете мати прекрасний газон будинку незалежно від того, де він знаходиться? Якщо так, то ви знаєте, що для того, щоб отримати ідеальний газон, ви повинні знати як правильно доглядати за ним і яка газонна трава краще.Основні потреби відносно прості для ідеального трав’яного покриву: вода, сонце, добрива і хороший грунт. Коли він все, це буде отримувати в рівних пропорціях тоді він точно зазеленіє і буде вас точно радувати своїм виглядом, а ось далі ви зможете дізнатися який газон краще. Нижче наведено кілька простих порад по догляду за газоном і керівні принципи які ви повинні звичайно взяти до відома.


Ландшафтный дизайн. Ландшафтный дизайн маленького сада. Видеоурок

Ключ до посадки, це грунт і її підготовка. Незалежно від того, який метод посадки ви оберете, ви повинні підготувати грунт ретельно, а так само прибрати всі бур’яни. Тестування рН грунту є одним з найбільш важливих кроків, тестування рН може бути клопітно, але це насправді позбавить Вас від необдуманої витрати грошей.


Nature is everywhere -- we just need to learn to see it | Emma Marris

Почніть з видалення будь-якого бур’яну, в тому числі коренів. Тоді на глибину до 20 см для поліпшення дренажу треба розпушити грунт. Це дуже важливо, щоб додати компост, щоб грунт був багатшим на корисні речовини для росту трави. Змішайте рівні частини піску, суглинку і верхній шар грунту це дія ідеально підходить майже для всіх видів трав. Тоді за допомогою катка з використанням металевих грабель обробити грунт від грудок великих.

Посів трави є одним з найшвидших, простих дій у всій технології створення газону. Він також менш дорогий в порівнянні з іншими методами посіву, але саме насіння трав можуть коштувати дуже дорого дивлячись якого ви бажаєте ефекту і виду від вашої зеленої галявини, але головне використовувати якісні автоматичні системи поливу газонів . Ви можете для посіву створити ефективну суміш яка може бути складена з деревних волокон, води, насіння і добрива.

Стрижку ж газону рекомендується проводити по можливості в максимальному положенні газонокосарки, так щоб зрізалася тільки верхня третина трави. Коріння більш розвинені, коли трава вище. Крім того, вище трави забезпечує досить тіні, яка допомагає зберегти грунт від висихання. І не вірте як багато хто говорить, якщо косити траву коротше, то не доведеться частіше косити газон. Це абсолютно не відповідає дійсності, трава росте дуже швидко і це не врятує вас, тільки може нашкодити самому газону.

Ваш ідеальний газон біля будинку.

rss