Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Відомого волинського письменника збила машина. ФОТО

Опубликовано: 08.10.2018

Відомого українського письменника, журналіста і драматурга  Володимира Лиса  у Луцьку збила машина. Інцидент трапився на пішохідному переході на проспекті Волі.

Про це повідомляє  Інформаційне агентство Волинські Новини  із посиланням на власні джерела.

Інцидент трапився ввечері 23 вересня — того дня, коли письменник повертався з Форуму видавців, який тривав у Львові.

Нагадаємо, на  пішохідному переході поблизу гімназії №4 на великій швидкості  його збив позашляховик. Зауважимо, що в цьому місці встановлені обмежувачі руху, а перехід додатково освітлюється.

У результаті наїзду позашляховика Володимир Лис отримав значні переломи, мінімум декілька тижнів він буде прикутий до ліжка та проходитиме стаціонарний курс лікування, після чого на чоловіка чекає процес реабілітації.

Довідка.  Володимир Лис — відомий український журналіст, прозаїк і драматург. Народився у 1950 році в селі Згорани на Волині.

У літературі дебютував як драматург, п’ять його п’єс було поставлено в різних театрах України, на українському радіо. У 2007 році став переможцем Першого Всеукраїнського конкурсу радіоп’єс (за п’єсу «Полювання на брата»). Як прозаїк заявив про себе у 1985 році. Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників.

Володимира Лиса називають справжнім феноменом сучасності. Журналіст, драматург, прозаїк, майстер витонченого слова і глибоко народний письменник, з кожним новим романом Володимир Лис розкриває нові грані свого таланту. Перелік його нагород вражає: «Людина року», кавалер ордена «За заслуги» III ступеня, автор «Найкращого роману десятиріччя» (за роман «Століття Якова»), володар численних премій конкурсу «Коронація слова», «почесний громадянин Волині».

rss