Навигация по сайту

Популярные статьи

Вдосконалюйте свій процес створення посилання з білим капелюхом SEO зі стрічками і гмасом.

 1. Які інструменти вам знадобляться для успішної реалізації цього процесу?
 2. Гмас
 3. Стрик
 4. Який тип зв'язків буде шукатися?
 5. Як працює цей процес створення посилання?
 6. Налаштуйте ваш конвеєр Streak.
 7. Створіть список перспектив.
 8. Як можна отримати список перспектив?
 9. Створюйте свій крок.
 10. Функція злиття листів.
 11. Наступні заходи.
 12. Досягнення успіху з полем і створення змісту.
 13. Стадія розгляду.
 14. Керувати відхиленнями.
 15. Захищені посилання.
 16. Повторіть процес у масштабі.

У цьому пості я збираюся поділитися одним з процесів, які ми використовували в минулому для успішного створення білих капелюхів SEO. Цей процес дійсно корисний для невеликої організації, яка хоче успішно отримати тактичні місця розташування та автоматизувати процес створення посилань. Особливо, якщо вони мають напружений графік.

Якщо ви solopreneur або невелика команда, то це зручний процес, щоб використовувати для збільшення ваших зусиль будівлі посилання без інвестування багато часу. Насправді, ви можете налаштувати всю кампанію заздалегідь (передня завантаження роботи), а потім запланувати аутрич-процес протягом декількох місяців або років, щоб успішно отримати місця розташування.

Які інструменти вам знадобляться для успішної реалізації цього процесу?

Gmail

Ви можете безкоштовно зареєструватися в обліковому записі Gmail. Вам знадобиться Gmail, коли плагіни / розширення працюють з Gmail.

Гмас

Це розширення для Gmail, яке дозволить вам планувати та навіть об'єднувати пошту, а також керувати процесом подальшої роботи. Існує безкоштовна версія або платної версії за $ 12USD на місяць. Ти можеш натисніть тут, щоб дізнатися більше або підписатися на Gmass .

Основна причина, чому я вибираю платну версію, полягає в тому, що я можу відправляти та розсилати повідомлення електронної пошти на спільному IP-адресі, що майже гарантує отримання електронної пошти в папку "Вхідні". Безкоштовна версія ризикує повідомлення електронної пошти тільки до папки небажаної пошти. Враховуючи важливість першого враження, я готовий заплатити додаткову суму, щоб отримати повідомлення електронної пошти в поштовій скриньці одержувачів.

Інша справа, що за допомогою безкоштовної версії ви можете надсилати по 50 листів на день. В той час, як ліміт скасований для платної версії.

Стрик

Це розширення CRM для трубопроводів, яке можна використовувати для відстеження процесу створення посилання та успішності. Ви зможете побачити, де ви знаходитесь в трубопроводі і працювати над переміщенням можливостей через трубопровід придбання посилання.

Ви можете встановити його безкоштовно. Є також платний варіант з Streak, а також.

Існують і інші програми, які роблять це, однак я віддаю перевагу Streak завдяки тому, як він з'єднується в Gmail і заповнює поля, коли ви починаєте захищати можливості. Ви можете натиснути тут, щоб отримати Streak.

Який тип зв'язків буде шукатися?

Основні типи посилань, які можна придбати за допомогою цього процесу:

 • Гостьові повідомлення
 • Ресурсні посилання
 • Підвищення ефективності
 • Пропаганда журналістів

Мені подобається цей процес, оскільки він дозволяє процесу створення посилання залишатися на весь час. Замість того, щоб зробити вибух і намагаючись забезпечити можливості придбання посилань відразу, ви можете щодня автоматизувати аутрич-можливості, а потім організувати роботу або забезпечити можливості, коли вони прийдуть.

Як працює цей процес створення посилання?

По-перше, ви збираєтеся налаштувати ваш обліковий запис Gmail, щоб мати Streak і Gmass. Ви будете використовувати їх для відправки та відстеження вашого інформаційного процесу.

Налаштуйте ваш конвеєр Streak.

Необхідно створити конвеєр будівництва посилань у своєму обліковому записі Gmail за допомогою програми Streak. Вони визначатимуть етапи аутрич-процесу. Вашою метою буде перенесення можливостей сайту на всі етапи.

Вашою метою буде перенесення можливостей сайту на всі етапи

Потік трубопроводу

Нижче наведено зразок етапів, які слід включити. Будь ласка, додайте або змініть, якщо необхідно, для своєї кампанії.

 • Посилання на перспективу
 • Зв'язалися
 • Проспект відхилено
 • Переговори
 • Написання / створення вмісту
 • Посилання в огляді
 • Посилання прийнято
 • Посилання відхилено

Створіть список перспектив.

Як правило, загальноприйнятим є успіх 2% з успіхом придбання посилання. Залежно від вашої ніші та вартісної пропозиції, яку ви надаєте, ви зможете забезпечити зв'язки з вищим рейтингом переходів.

Необхідно визначити та визначити перспективи, до яких можна звернутися.

Якщо ви хочете забезпечити 200 посилань, вам знадобиться знайти 10 000 веб-сайтів, до яких ви можете звернутися.

(Це базується на органічному підході до білої капелюху. Якщо ви плануєте платити за посилання, буде підвищений рейтинг конверсій для забезпечення розташування медіа)

Як можна отримати список перспектив?

Ви можете шукати їх вручну, використовуючи різні пошукові запити. Існує хороша посада, яку ви можете слідувати, щоб вручну знайти ці можливості.

10 000 запитів пошукової системи для вашої кампанії зі створення посилань.

Ви можете найняти віртуального помічника, щоб знайти і кваліфікувати ці можливості. Якщо вони роблять це вручну, вони повинні мати можливість кваліфікувати 100 + сайтів на тиждень.

Можна використовувати списки, які керувалися іншими веб-сайтами.

Ви можете використовувати такі інструменти, як Scrapebox з проксі, щоб допомогти вам знайти сайти, які надають вихідні посилання. Scrapebox може робити жорсткі ярди з пошуком сайтів, які мають відбиток, однак вам все одно доведеться перевіряти та кваліфікувати сайт вручну.

Якщо ви займаєтеся створенням ресурсів, вам доведеться реконструювати ті ресурси вмісту, які набирають посилання, і вам потрібно буде створити список розширень.

Можна створити список авторів і видавців вмісту, до яких можна звернутися. Це можуть бути впливові соціальні медіа, журналісти, редактори, блогери або навіть автономні люди зі своїми власними.

Створюйте свій крок.

Ви отримуєте тільки один постріл, щоб зробити гарне перше враження. Таким чином, ви повинні переконатися, що ваша електронна пошта буде відкрита і мотивує одержувача відповісти на вашу електронну пошту.

Перше, що вам потрібно зробити, це зрозуміти вашу аудиторію, знаючи мотиви або бажання, які вони мають у своїй платформі.

Вони мотивовані:

 • Необхідність подання нових матеріалів для своєї аудиторії.
 • Необхідність монетизації їх платформи.
 • Необхідність мережі.
 • Необхідність спільного використання корисних ресурсів.

Після того, як це буде ідентифіковано, повідомлення про поле буде структуровано навколо нього.

Функція злиття листів.

Щось дійсно здорово в Gmass є те, що ви можете використовувати Google Sheets як злиття. Отже, якщо ви хочете налаштувати аутрич з назвою одержувачів, публікацією в блозі або посиланнями на їхні персоналізовані публікації, ви можете зробити це до тих пір, поки вона знаходиться в таблиці.

Я виявив, що мені вдалося отримати можливості без персоналізації, і що це дозволило мені швидше розширювати охоплення. Проте, я хотів би заохотити персоналізацію якомога більше, щоб поліпшити взаєморозуміння і справити гарне враження.

Через аутрич-процес я знайшов, що фактор персоналізації може бути успішно включений в інші взаємодії у воронці.

Ви можете побачити фрагмент з відео нижче, щоб дізнатися, як працює злиття.

Наступні заходи.

Ви хочете збільшити свої шанси, створивши наступну послідовність. Цього можна досягти наступною послідовністю в Гмасі.

Ви можете запланувати наступне повідомлення електронної пошти з повідомленням за вашим вибором, який буде надіслано одержувачу, якщо вони не відповіли на ваше початкове повідомлення. В ідеалі, вам не потрібно робити більше 3-х подальших дій. Тим не менш, ви повинні перевірити речі з вашими одержувачами, щоб дізнатися, що допоможе вам отримати найкращий рівень відповіді.

Нижче ви можете побачити фрагмент у відео.

Досягнення успіху з полем і створення змісту.

Як тільки ви вступаєте в листування з перспективою, вам потрібно буде обговорити результат, який є безпрограшним для обох сторін. Зазвичай це передбачає створення вмісту з обох сторін.

Вміст повинен відповідати або перевищувати очікування видавця. В іншому випадку воно повернеться за виплату компенсації або частина може бути відхилена.

Стадія розгляду.

Це дуже складно, тому що багато з придбання посилання застряє у фазі огляду. Це дуже легко для можливостей, щоб заблукати, і зусилля або інвестиції, які були вкладені в розвиток змісту, можуть легко втратитися.

За допомогою Streak можна побачити, що саме знаходиться в трубопроводі, і якщо щось застрягло в певній області.

Посилання на можливості

Таким чином, ви можете прийняти рішення про подальшу співпрацю з видавцем або знайти іншого видавця, який готовий опублікувати вміст, який застряг у конвеєрі.

Керувати відхиленнями.

Будуть випадки, коли ваші зусилля з придбання посилання будуть відхилені. Проте ви можете створити нові можливості, керуючи конвеєром у Streak. Можна встановити дати доставки для перспективних посилань, і якщо ви бачите, що посилання не придбані до певного дня, ви можете звернутися до нових потенційних клієнтів, щоб забезпечити більше місць розташування посилань.

Захищені посилання.

Насправді можна легко відстежувати ключові показники показу посилань у Streak, керуючи списком посилань, які були успішно придбані. Ви також можете завантажити електронну таблицю Google вашого конвеєра, яку можна налаштувати на звітність.

Повторіть процес у масштабі.

Цей процес працює успішно, і як ви продовжуєте забезпечувати більше посилань, ви зрозумієте, що вам потрібно знайти більш кваліфіковану перспективу для своєї кампанії. Зрештою, потрібно зосередитися на тому, щоб мати достатню кількість запасів, щоб забезпечити зв'язок з. Завдяки хорошому процесу пошуку посилання, ви зможете це зробити успішно і продовжувати регулярно отримувати посилання у своїй кампанії з придбання посилання.

Чи є у вас якісь думки про використання Gmass або Streak? Які ваші думки? Поділіться ними в коментарях нижче.

Дякуємо за читання.

* На цій посаді є партнерські посилання. Однак думки і процес є моїми.

Які інструменти вам знадобляться для успішної реалізації цього процесу?
Як працює цей процес створення посилання?
Як можна отримати список перспектив?
Які інструменти вам знадобляться для успішної реалізації цього процесу?
Який тип зв'язків буде шукатися?
Як працює цей процес створення посилання?
Чи є у вас якісь думки про використання Gmass або Streak?
Які ваші думки?