Навигация по сайту

Популярные статьи

Главная Новости

Відпочинок в Карпатах восени з дітьми

Опубликовано: 22.08.2021

Логотип гостиницы в Буковели (Карпатах) Ще на один день у студентів осінні канікули, тобто вони будуть відпочивати в загальній складності 4 дня замість 3 днів. Про це стало відомо з поста в Карпатах голови Спілки роботодавців в системі народної освіти Діяна Стаматова, а потім це було підтверджено Міністерством освіти.

Згідно з офіційним розкладом Міністерства освіти і науки на канікули, осінні канікули для студентів починаються з жовтня. 30 в цьому році. до 1 листопада цього року, тобто з п'ятниці по неділю, а учні повинні бути в школі з понеділка по 2 листопада. Однак Стаматов писав, що 2 листопада - понеділок - день відсутності вчителів та директорів шкіл відповідно до тлумаченням Міністерства соціальних справ і положеннями ст. 154 Трудового кодексу.

Дійсно, в статті 154 описані офіційні свята в нашій країні посилання - 1 січня, 3 березня, 1 травня, 6 травня і т. Д., Рекомендую прочитати детальний опис відпочинок в Карпатах восени з дітьми, в тому числі 1 листопада - День Народних Пробудітелей. Пункт 2 даного тексту, ухваленого в 2017 році, говорить, що, коли державні свята, за винятком великодніх, збігаються з суботою і / або неділею, перші або перші два робочих дня після цього відсутні. Тобто Виходить, що 2 листопада має бути відсутнім. Незрозуміло, чому Міністерство освіти і науки не виконало це положення, оскільки директора вважають, що це просто помилка.

«Через кілька днів Міністерство освіти і науки внесе зміни в розклад шкільних занять», - написав Діян Стаматов. З самого початку було не зовсім зрозуміло, чи збільшаться канікули ще на один день і складуть в загальній складності 4 дні - з п'ятниці по понеділок включно, або буде обрано варіант п'ятниці, 30 жовтня, щоб бути оголошеним школою, і тому днів відпочинку студентів знову буде 3. В результаті з інтерв'ю міністра освіти Красимира Валчева BTV стало ясно, що осінні канікули для школярів будуть продовжені на один день - з 3 до 4 днів.

Різдво в КарпатахБатьки відразу ж висловили невдоволення тим, що вже склали плани на позакласні дні, і тепер виявляється, що їм доведеться подумати і про варіанти для своїх дітей на понеділок. «Очевидно, що ми, батьки, як мавпи, які так нас розігрують - дуже велика частина з нас ходить на роботу, і наші відлучки звідти пов'язані з попереднім плануванням і т. Д», - написав батько під постом Стаматова. «Не кожен роботодавець терпить несподівані відпустки. Деякі заходи і постановки не дозволяють дитині працювати з мамою і татом, і не у всіх є під рукою вільна бабуся. І з цієї істеричної істерією корисні ходи багатьох батьків зводяться до нуля ... », - каже другий з батьків, і директор школи іронічно зазначає, що все-таки краще, щоб вони не дізналися про зміну в останній можливий момент - 30-го числа. «Невже?» - дивуються вчителі, яких теж дивують нові розробки.

rss