Навигация по сайту

Популярные статьи

Веб-довідник Сайти Представлення: Чи він ще працює в SEO?

 1. SEO тоді різко відрізнялася
 2. Як це працює?
 3. Різні типи сайтів каталогів
 4. Рекомендовані веб-сторінки
 5. Регулярний веб-перелік
 6. Взаємний веб-перелік
 7. Дії щодо подання сайту до каталогу
 8. Дійсно зараз , чому я все ще повинен подати до сайтів каталогів?
 9. Найпопулярніші сайти, на які потрібно подати ваш сайт
 10. Yelp
 11. Всі бізнес зараз
 12. Жовті сторінки
 13. Фактори, які необхідно враховувати перед вибором сайту веб-каталогу
 14. 1. Адміністрація домену
 15. 2. Потік цитування та довірчий потік
 16. 3. Рейтинг Alexa
 17. 4. Ручна перевірка перелічених сайтів
 18. Dont у справі з веб-сайтами каталогу
 19. Будь-які послуги веб-довідника, які я повинен довіряти?
 20. Загортання

Тепер я знаю, про що ви думаєте:

Каталог сайтів і SEO? Чи читаю я повідомлення з 2006 року? НІЯКОГО НЕ БУДУЄТЬСЯ ПРО ВЕБ-ДИРЕКТОРІЇ МИШЕ!

Перш ніж вставати на високий кінь, сайти веб-довідника все ще мають певний вплив на SEO сайту. Він не може нести стільки ваги, скільки раніше. Однак, коли все зроблено правильно, подача вашого сайту на веб-сайти каталогів, тим не менш, допоможе створити сигнали, що пошукові павуки підберуть про ваш сайт.

В результаті, це може дати позитивні результати для вашої стратегії SEO і допомогти збільшити ваш органічний рейтинг пошуку!

Цей пост допоможе вам краще зрозуміти роль сайти каталогів у сьогоднішньому SEO і як ви можете їх правильно використовувати для досягнення кращого рейтингу та органічного трафіку на ваш сайт.

SEO тоді різко відрізнялася

Говорячи про сайти каталогів, неможливо не говорити про те, як це було здорово . І я використовую "прохолодний", якнайкраще, тому що SEO тоді, ну ... це смокче .

Цифровий вік розвивається швидше, ніж очікувалося, і стає більш інтуїтивним і корисним. Він перевершив свою репутацію як колись притулок для спаму в безліч інформативних і гладких веб-сторінок.

Пройшли також часи, коли ви, швидше за все, збираєтеся опинитися на застарілих сайтах, які змусять Geocities ганьбити. Тепер, Google тільки зробила ступінь вищої у своїх зусиллях, щоб зробити свою пошукову систему схильні до якості, як в дизайні, так і в змісті.

І це тільки причина, чому сайти подання каталогу не настільки цінні, коли мова йде про покращуючи профіль вашого сайту .

У минулі роки подання довідників було в моді, оскільки це було ідеальне місце для пошуку сайтів, які відповідають на ваші запитання.

Але через постійно змінюється онлайн-пейзаж, ці інформаційні сайти перетворилися на низькоякісні каталоги, які пропагують навіть спамміє сайти, які можна собі уявити.

Це не зовсім вини сайтів каталогів, пам'ятайте. Алгоритми пошуку не були такими витонченими, як зараз, що пояснює, чому тіньова тактика пройшла як легітимні роки тому.

Алгоритми пошуку не були такими витонченими, як зараз, що пояснює, чому тіньова тактика пройшла як легітимні роки тому

Той факт, що Джордж Буш займає перше місце в органічному пошуку «жалюгідного провалу» в 2004 році під час президентських виборів, говорить вам про те, який алгоритм пошуку Google мав у минулому.

Завдяки постійним зусиллям Google для розкриття маніпулятивні практики побудови посилань , вартість веб-сайтів, як тактика SEO, була нейтралізована. Це означає, що якщо ви використовуєте ці каталоги виключно з метою керування посиланнями на ваш сайт, то ви витрачаєте час.

Однак , все ще існують високоякісні сайти для подання каталогів, які економно існують, якщо ви подивитеся досить близько. Це не кінець рядка для сайтів веб-каталогу - принаймні, поки що.

І це єдина надія, яку ви маєте - шукати ці каталоги і використовувати їх для керування посиланнями на ваш сайт. Однак важливо пам'ятати, що ваш зусилля, спрямовані на зв'язок, не повинні залежати виключно від цих каталогів . Необхідно також диверсифікувати профіль посилань вашого сайту, використовуючи сайти соціальних медіа та можливості розміщення гостей.

Але, оскільки ми обговорюємо сайти веб-каталогів, давайте можемо перейти до цієї теми і подивитися, як ви можете вписати цю тактику у вашу стратегію SEO!

Сайт подання сайтів, в простіших умовах, онлайн Жовті сторінки.

Тоді люди покладаються на телефонні книги для пошуку контактних даних особи, зареєстрованої на цих сторінках. Те ж саме стосується веб-сайтів, які зареєструвалися в онлайн-каталогах.

Насправді, до появи гусеничних списків, таких як Google, сайти, такі як Yahoo! отримали свої пошукові запити з їх каталогу. Щоб збільшити свою видимість в Інтернеті, люди повинні реєструвати свої сайти Yahoo! Довідник тому їх можна знайти на сайті Yahoo! коли хтось шукає їх, використовуючи функцію пошуку або коли вони переглядають його каталог.

Знімок екрана Yahoo! Довідник ще в 2006 році.

Веб-сайти каталогу містять велику кількість веб-сайтів, організованих за їхніми нішами. Є багато категорій і підкатегорій, до яких відвідувачі можуть вибирати, що полегшує пошук сайтів, які вони шукають.

Як це працює?

Представлення каталогів - це те, що ваш сайт вказано в каталозі, який ви вибрали. Після його внесення до списку, цей каталог затверджує його та вбудовує ваш сайт у свою базу даних. Більш важливо те, що ви хочете придбати, це зворотний зв'язок з сайту, який повинен мати позитивний вплив на ваші зусилля з побудови посилання. Це дає можливість іншим користувачам (відвідувачам каталогів) побачити ваш сайт.

Зверніть увагу, що ці каталоги функціонують як пошукові системи. Єдина відмінність полягає в тому, що вони мають меншу базу даних, але мають категорії та підкатегорії, з яких шукачі можуть вибирати.

В принципі, це краще, ніж самі пошукові системи. Але питання тут:

Чи приїдете ви на якісний сайт?

Відповідь на це питання, швидше за все, не пов'язано з обмеженою кількістю сайтів, перелічених у цьому каталозі. Не кажучи вже про те, що ви також повинні враховувати якість сайтів, які були схвалені веб-переліком. Інтернет-каталог, який містить список спам-сайтів, марний з точки зору SEO.

Різні типи сайтів каталогів

Протягом багатьох років, різні сайти каталог вийшли з дерева. Хоча я згадав, що сайти каталогів не були настільки ефективними, як колись були, досі важливо, щоб ви перераховувалися на потрібних сайтах каталогу, щоб максимізувати вплив, який ця тактика привносить у вашу стратегію SEO. Нижче наведено типи сайтів каталогів, про які потрібно знати:

Рекомендовані веб-сторінки

Найпопулярнішим типом сайтів каталогів є веб-оголошення. Вони вважаються найбільш ефективними, тому що це, як правило, високоякісні каталоги, які приймають лише високоякісні сайти.

Щоб отримати показ, веб-сайти повинні платити за своє місце в каталозі, а також посилання, які будуть перенаправлені на свій сайт. Ваш шанс отримати покращену оцінку SEO вище, з цим, як ці білі списки Google. Іншими словами, ці каталоги мають кращу репутацію в порівнянні з іншими типами.

Іншими словами, ці каталоги мають кращу репутацію в порівнянні з іншими типами

Прикладом оплаченого лістингу є Yahoo! Директорія, в якій вони пропонували свій веб-перелік на 299 доларів за рік. Є й інші приклади оплачуваного лістингу з низькоякісних сайтів каталогів, що поширені сьогодні, які вимагають набагато нижчу плату в обмін на отримання вашого сайту в каталогах.

Регулярний веб-перелік

Ці каталоги були колись найпопулярнішим типом, оскільки вони вільні для використання. Він не стягує плату, і ви можете подати свої сайти до каталогу. Немає жодних параметрів, на які потрібно відповісти, оскільки вони не виконуються повністю спеціалізованими адміністраторами та технічним персоналом.

Хоча звичайні сайти каталогів є простим способом виявити ваш сайт іншим людям, немає ніякої гарантії, що ваше здоров'я SEO буде поліпшуватися. З ростом соціальних мереж, ці регулярні веб-довідники не мають сенсу. Тепер ви можете просто створити сторінку Facebook, Twitter або Instagram для вашого веб-сайту або бізнесу, якщо ви хочете покращити вашу експозицію.

Прикладом звичайного веб-списку є DMOZ.org .

org

Скріншот DMOZ.org в лютому 2017 року, за місяць до того, як він остаточно був знесений.

Люди можуть безкоштовно подавати свої сайти на DMOZ. Проте, чи буде сайт сприймати ваші подання в повітрі. DMOZ є кримінально відомим тим, що повільно приймає повідомлення від користувачів. Враховуючи, що лише декілька неоплачених людей вручну переглядають сотні і тисячі подань за день. Можливо, це одна з причин можливого занепаду сайту, крім переходу ринку з ручно налаштованих сайтів до автоматизованих і більш точних результатів, запропонованих пошуковими системами.

Взаємний веб-перелік

Тоді є ці взаємні каталоги веб-список. Ці каталоги функціонують, як мережевий сайт, тому що вам потрібно взаємно «виграти», які ви отримуєте з каталогу.

Простіше кажучи, вам потрібно спочатку отримати взаємне посилання з іншого сайту та активувати його, перш ніж активуватиметься посилання на ваш сайт у каталозі. Це один із способів сказати, що потрібно зробити це, перш ніж я зможу це зробити.

Хоча це здається справедливим, Google має зламали сайти каталогів, які сприяють взаємному поєднанню тому що він не надає читачам ніякої цінності. Тому залишайтеся на відстані від взаємних місць.

Дії щодо подання сайту до каталогу

Перше, що ви хочете зробити, це знайти SEO-дружні каталоги, що використовують метрики вище як посилання. Ви хочете надіслати свої сайти до веб-списків, які мають високі показники DA, CF і TF, а також інші фактори, які потрібно враховувати.

Деякі сайти вимагатимуть, щоб ви зареєструвалися в обліковому записі. В ідеалі під час реєстрації використовуйте запасний обліковий запис електронної пошти, щоб запобігти спаму з папки "Вхідні".

Підписавшись на сайт каталогу, виберіть відповідну категорію, у якій ви збираєтеся розмістити свій сайт. Набагато краще, якщо є підкатегорія, щоб ви могли вказати нішу свого сайту.

Потім заповніть форму щодо деталей вашого сайту та підтвердьте подання. Якщо це безкоштовний каталог, ви можете рухатися вперед і чекати схвалення сайту. Проте це може зайняти кілька місяців, перш ніж ви зможете переглядати свій сайт. Навіть тоді ви не можете бути впевнені, що ваш дозвіл затверджений редактором.

Щоб прискорити процес, більшість сайтів веб-каталогів дозволяють платити за швидше схвалення. Варіант оплати може з'явитися до того, як ви навіть зареєструєтеся на своєму сайті. Для сайтів, які пропонують безкоштовне подання, вони можуть вимагати взаємних зв'язків на вашому кінці, перш ніж ваша заявка буде схвалена. Як ми вже говорили раніше, уникайте цих сайтів за будь-яку ціну.

Якщо це сайт із зазначеним переліком, спочатку потрібно вибрати свій план. І якщо ваш сайт затверджений адміністратором каталогу, тоді ви їх сплатите.

Дійсно зараз , чому я все ще повинен подати до сайтів каталогів?

Ідея вручну подати ваш сайт на сайти веб-каталогу звучить смішно, м'яко кажучи. По-перше, існує багато інших тактик позасторінкового SEO, які можна виконати і мати набагато більший вплив на пошуковий рейтинг порівняно з цим. Якщо ви знаєте деякі з цих тактик, то подача каталогів не має бути навіть у вашому розумі прямо зараз.

Але, як згадувалося раніше, сайти веб-довідника все ще впливають на органічний пошук як фактор ранжування.

Основна причина, чому ці сайти залишаються актуальними після всіх цих років, пов'язана з появою місцевих SEO .

Для власників місцевих підприємств дуже важливо, що вони повинні подати свій сайт на якомога більше відповідних місцевих списків, що вимагає заповнення вашого NAP (ім'я, адреса, номер телефону). Кожне успішне подання служить посиланням на ваш бізнес. Чим більше цитат для вашого сайту, які містять однакову точну інформацію, тим краще для вашого сайту в локальному пошуку!

Якщо успішно виконано, створення ваших цитат на сайті допоможе вам визначити місцевий "пакет 3" компанії Google, який містить три найпопулярніших місцевих підприємств для пошукового запиту.

Для отримання додаткової інформації про місцеві SEO, будь ласка, прочитайте мій пост про натиснувши тут !

Ще однією причиною сайтів каталогів щодо SEO є огляди, створені користувачами .

Сайти, такі як Yelp, популярні, тому що вони не тільки перераховують місцеві підприємства, але й надають владу відповідним клієнтам. Люди можуть переглядати свій досвід роботи з компанією Yelp, і тисячі людей зможуть його прочитати.

В ідеалі, ви хочете, щоб усі відгуки відливали свій бізнес у позитивному світлі. Проте, є відгуки, які зроблять ваш бізнес поганим, сподобається вам це чи ні. Так, навіть один негативний огляд негайно ставить під загрозу ваш бізнес - 22% часу, якщо бути точним !

Створений користувачем вміст створює соціальний доказ для вашого бренду і допомагає розвивати лояльну клієнтську базу, яка співпрацюватиме над створенням контенту та допомагатиме поділитися повідомленням вашого бренда Створений користувачем вміст створює соціальний доказ для вашого бренду і допомагає розвивати лояльну клієнтську базу, яка співпрацюватиме над створенням контенту та допомагатиме поділитися повідомленням вашого бренда. Вміст, створений реальними клієнтами, може підвищити рейтинги пошукових систем і примусити відвідувачів на ваш сайт, збільшуючи ймовірність переходів. Реалізація твердої стратегії UGC важлива не тільки для розробки автентичного голосу бренда, але й для поліпшення вашого рейтингу SEO та збільшення доходу від верхньої лінії.

Джульєтта Карной , SEO ідеї: як покращити SEO з вмістом, створеним користувачами "

Натисніть тут, щоб TWEET це цитата!

Тому огляди, створені користувачами, допомагають клієнтам вирішувати, з якого бренду купувати та довіряти. Якщо ваш бізнес-профіль Yelp відображається в органічному пошуку (який воно буде), він може відігравати певну роль, допомагаючи людям вирішувати, чи купувати від вас, чи ні. Чим більше позитивних відгуків від клієнтів, тим більше шансів, що ваш сайт перетворить відвідувачів на покупців!

Найпопулярніші сайти, на які потрібно подати ваш сайт

Якщо ви плануєте подавати свій сайт до веб-каталогів, переконайтеся, що ви відправляєте його до верхніх. Кращі сайти каталогів залежать від вашої ніші та галузі. Власникам бізнесу та місцевим магазинам мами та поп-музики нижче наведено сайти, до яких потрібно зареєструватися, якщо ви бажаєте отримати максимальну віддачу від своєї кампанії подання каталогів.

Yelp

Yelp

Yelp є одним з кращих сайтів подання каталогів, які ви можете вибрати. Вона залишалася вірною своєму бренду надання практичної допомоги людям, які шукають бізнес у межах своєї місцевості. Це робить це, показуючи місцевим підприємствам можливого клієнта. До презентації включена інформація про бізнес, наприклад, веб-сайт, номер телефону та відгуки попередніх клієнтів.

Проте Yelp доступний лише для місцевих підприємств із фактичними адресами підприємств, які клієнти можуть відвідати. Якщо ви є блогом або сайтом, який не пропонує продуктів і послуг для клієнтів, то ви не зможете вказати тут свій сайт.

Всі бізнес зараз

Всі бізнес зараз

AllBusinessNow.com є інший каталог сайту, який підтримує свою репутацію в списку тільки високоякісні сайти в своїй базі даних. Це каталог, де можна знайти бізнес та відповідні веб-сайти, які ви шукаєте.

Є 27 категорій на вибір, що полегшує відвідувачам сайту знайти точну нішу або бізнес, який вони шукають.

Жовті сторінки

Жовті сторінки

Як згадувалося раніше, сайти каталогів є буквально онлайн Жовті сторінки. Сайт має вишуканий веб-сайт, де можна знайти бізнес, який ви шукаєте, за допомогою варіантів категорій, наявних на їхньому сайті.

Подібно до Yelp, місцеві підприємства є єдиними, хто може перерахувати свої сайти.

Фактори, які необхідно враховувати перед вибором сайту веб-каталогу

Тепер у вас є краще уявлення про те, що сайти каталогів і як вони працюють, прийшов час для вас, щоб дізнатися, як знайти веб-сайти каталогів, де ви можете представити свій бізнес в Інтернеті.

В ідеалі, ви хочете орієнтуватися на призначені сайти каталогів, як ті, які наведені вище, щоб максимально використати вашу кампанію SEO. Однак, якщо ви не запускаєте локальний бізнес, то ви не зможете знайти будь-яке використання для сайтів каталогів, націлених на просування місцевих підприємств.

Для власників сайтів, які не працюють, існує більш продуманий підхід до того, як можна створювати посилання за допомогою сайтів каталогів. Мова йде про те, щоб поглянути на показники, які забезпечували сукупний показник SEO на веб-сайті, використовуючи найважливіші фактори, які впливають на ефективність пошуку. Нижче наведено деякі найважливіші показники:

1. Адміністрація домену

Орган домену сайту (DA) розроблений Moz. Оцінка рейтингу, яку отримує сайт, базується на його загальній якості. Дизайн сайту, його вміст і учасники проекту є деякими з компонентів, які складають ваш показник DA.

Рекомендується, щоб оцінка DA у каталозі становила 50 і вище. Крім використання Moz Відкрийте провідник сайту перевірити DA, Малі інструменти SEO дозволяє перевірити DA з 50 сайтів максимум все одночасно.

2. Потік цитування та довірчий потік

Подібно до Moz, Majestic розробила власні патентовані метрики для визначення продуктивності сайту на основі численних факторів SEO. Потік Citation (CF) - це число, яке показує вплив URL-адреси на основі сайтів, які посилаються на нього. Тим часом, Trust Flow (TF) - це число, яке показує, наскільки надійний сайт базується на надійності сайтів, які посилаються на нього.

Ви можете перевірити обидва показники, використовуючи веб-сайт SEO Checker Перевірка потоку довіри .

3. Рейтинг Alexa

Тоді є рейтинг Alexa, який показує кількість людей, які відвідали ваш сайт. Проте проблема полягає в тому, що тільки ті, хто користується панеллю інструментів Alexa, є записаними в рейтингу. Тим не менш, він все ще є еталоном, який можна використовувати, щоб зважити на те, чи потрібно підписуватись на сайт каталогу чи ні. Малі інструменти SEO пропонує Alexa Bulk Checker для визначення рейтингу сайту каталогу для цього показника.

4. Ручна перевірка перелічених сайтів

Зробити візуальну перевірку - це, мабуть, найпростіший і найпростіший спосіб побачити, чи варто залучати сайт каталогу. Подивіться на каталог і перевірте перелічені сайти. Чи є вони високими авторитетними сайтами? Чи організовано це цікаво? Дизайн сайту виглядає гладким? Це стосується таких запитань, що ви можете вибрати високоякісний сайт каталогу.

Dont у справі з веб-сайтами каталогу

Я ризикую повторити себе, але ви повинні бути дуже обережні з тим, як продовжити роботу з сайтами веб-каталогу. Якщо це зроблено неправильно, ці сайти можуть зробити поразку в органічному рейтингу пошуку на гірше.

Тому не забувайте уникати наведених нижче, щоб переконатися, що ви знаходитесь на правильному шляху щодо сайтів веб-каталогу:

 • Ніколи не вибирайте низькоякісні каталоги - я не можу ще раз повторити той факт, що робота з каталогами низької якості створює загрозу вашим зусиллям SEO. Окрім посилань на метрики, ви можете посилатися на візуальні підказки, такі як відповідь, дизайн, стиль шрифту, загальна організація та види веб-сайтів, перелічених у їхній базі даних.
 • Ніколи не вибирайте каталоги, які не мають параметрів - Параметри дуже важливі, тому що це те, що дають значення каталогу. Там повинні бути присутні параметри, оскільки це гарантує, що каталог приймає тільки високоякісні сайти у своєму списку. Це стандарти, які підтримуватиме каталог.
 • Ніколи не вибирайте автоматизовані каталоги. Однією з причин, що призвели до зниження популярності каталогів, є те, що більшість з них стали автоматизованими. Можливо, ви відвідали каталог, який містить ті самі списки, що й у іншому каталозі. Це було б просто поразка з метою мати каталог в першу чергу, тому що це буде, як пошукова система. Крім того, ви ніколи не знаєте, в яких каталогах вони можуть зареєструвати ваш сайт. Без вашого відома, ви можете отримати список на сайтах каталогів спаму, що може негативно вплинути на рейтинг вашого сайту.

Будь-які послуги веб-довідника, які я повинен довіряти?

Не відбирати у вас цей варіант, але дозвольте мені пояснити:

Веб-каталоги, в цілому, все ще пов'язані з рибною стороною SEO. Як докладно пояснити на цій посаді, потрібно перехресно посилатися на всі сайти веб-каталогів, з якими ви стикаєтеся, перш ніж відправляти їх на сайт.

Чесно кажучи, вручну подача вашого сайту в онлайн-каталоги - це діяльність з низьким рівнем ризику та низькою винагородою. Ви не витрачаєте кошти на подачу вашого сайту до каталогів, але їх загальний вплив може виявитися недостатнім для того, щоб розмістити ваш сайт на вершині.

Тому, якщо ви зіткнулися з веб-сайтами, які пропонують послуги з подання каталогів, я настійно рекомендую вам бути дуже критичними щодо цих сайтів .

Вони стверджують, що допоможуть вам подати свій сайт до онлайн-каталогів… або ж ??

Припускаючи, що ви збираєтеся поні готівку для цих хлопців, які будуть вручну подати свій бізнес в онлайн-каталоги, ви кладете свої гроші на ризик для завдання, яке, ймовірно, не рухатися голки з точки зору SEO. Не кажучи вже про те, припускаючи, що ви не знаєте сайт, на якому вони подадуть ваш бізнес, робить їх пропозицію ще страшнішою.

Якщо ви не знаєте цього, вони надсилають ваш сайт до жахливих сайтів каталогів, що призводить до того, що рейтинг вашого сайту органічно шукатиметься !

Однак, якщо у вас є ресурси, які ви можете витратити на цю послугу і повністю усвідомлюєте ризики, які ви можете покласти на свій бізнес, то всіма засобами зробіть це. Тільки будьте впевнені, що вони отримують послугу, яка має відмінний досвід надання великих послуг своїм клієнтам.

Тільки будьте впевнені, що вони отримують послугу, яка має відмінний досвід надання великих послуг своїм клієнтам

Для місцевих SEO, ви не можете піти не так Moz Локальний і BrightLocal . Обидва інструменти допомагають керувати списками в Інтернеті, щоб гарантувати, що всі вони надають точну інформацію, контролюють огляди в Інтернеті тощо.

Оскільки ми говоримо про місцеві послуги SEO, я хотів би кинути свою капелюх в кільце, запропонувавши моє місцеві послуги SEO так само!

Загортання

Оскільки пошукові системи стають більш розумними, певні практики побудови посилань, як подання каталогів, втрачають ефективність, оскільки сприяють спаму та поганій якості сайту. Це з цим, що люди сумніваються, чи повинні вони проводити сайти каталогів як частину свого плану SEO.

Правда в тому, що якісне будівництво посилань завжди буде відмінним способом поліпшити показники SEO. І це не має значення, якщо ці вхідні посилання надходять з каталогів, блогів, цільових сторінок або навіть з сайтів соціальних мереж.

До тих пір, поки вхідні посилання знаходяться з високоякісних джерел, ви знаходитесь на правильному шляху. Дійсно, сайти подання каталогів допомагають поліпшити здоров'я SEO вашого сайту .

З правою високоякісних джерел і кілька інших соціальних мереж і гостьової публікації зусиль, немає ніяких зупинок на ваш сайт SEO досконалості.

Якщо вам сподобалася ця посада, будь ласка, клацніть на соціальних кнопках, щоб поділитися нею на бажаних соціальних каналах.

Чи читаю я повідомлення з 2006 року?
Як це працює?
Дійсно зараз , чому я все ще повинен подати до сайтів каталогів?
Чи є вони високими авторитетними сайтами?
Чи організовано це цікаво?
Дизайн сайту виглядає гладким?
Будь-які послуги веб-довідника, які я повинен довіряти?
Вони стверджують, що допоможуть вам подати свій сайт до онлайн-каталогів… або ж ?