Навигация по сайту

Популярные статьи

Веб-рішення Колорадо | SEO Supercharge пакет для блогів Wordpress | Yahoo! Зберігати блоги

  1. Wordpress є SEO Friendly, ми робимо це надзвичайно SEO Friendly.
  2. Ми беремо туди, де Wordpress залишає
  3. Скільки коштує вартість SEO Supercharge?
  4. Хочете бачити SEO Booster в дії?

Чи знаєте ви, що за замовчуванням більшість блогів Wordpress встановлено на індексування BLOCK search engine? Ми можемо допомогти налаштувати параметри та встановити додаткові плагіни для індексування вашого блогу так швидко, як 5 хвилин після публікації. Чи знаєте ви, що за замовчуванням більшість блогів Wordpress встановлено на індексування BLOCK search engine

Готові підписатися на SEO Supercharge? Натисніть тут, щоб розпочати роботу!

Wordpress є SEO Friendly, ми робимо це надзвичайно SEO Friendly.

Блог Wordpress є одним з кращих інструментів SEO, які ми коли-небудь бачили. Вони дозволяють вам регулярно оновлювати свою базу інтересів і полегшувати оптимізацію пошукової системи з дуже хорошими вбудованими методами оптимізації. Деякі установки блогу Wordpress, однак, встановлені за замовчуванням для блокування пошукових систем для конфіденційності.

Хоча блогів Wordpress дуже дружній пошуковій системі, вони можуть бути налаштовані, щоб стати набагато більш дружнім пошуковою системою всього за кілька годин. Просте налаштування, як вимкнення налаштувань конфіденційності, є легкими налаштуваннями, які ми робимо для вас, але у нас є багато більш значних коригувань, які ми зробимо з цим пакетом.

Ми беремо туди, де Wordpress залишає

Наші SEO Supercharge для блогів Wordpress є колекцією адаптерів і налаштувань налаштувань, які ми робимо на ваш блог, щоб зробити його пошуковою системою якомога зручнішою.

Ось короткий виклад того, що ми зробимо для вашого блогу:

  • Налаштуйте налаштування конфіденційності Wordpress. Ми гарантуємо, що ваш блог не блокує індексацію пошукових систем і павуків.
  • Автоматичне створення мапи сайту: кожен раз, коли ви публікуєте свій блог, буде створено та опубліковано на вашому веб-хості новий файл мапи сайту (.xml та zip).
  • Автоматичне подання мапи сайту: після того, як карта сайту буде створена після публікації нової сторінки або повідомлення, всі основні пошукові системи будуть повідомлені (Google, Yahoo, Bing і Ask) через власні протоколи.
  • Super SEO Friendly Карта сайту: Карта сайту, яка створена буде включати в себе всі доступні поля, які можуть бути надані, включаючи запропоновані рейтинги, дату публікації і т.д. Це забезпечить швидку і точну індексацію пошуковими системами.
  • Дозволити для окремих заголовків для сторінок: якщо ви хочете, щоб ваш заголовок сторінки (у рядку URL-адреси) відрізнявся від назви статті або повідомлення, яке ви пишете, ви матимете таку можливість після інсталяції SEO-бустера. Додаткові поля знаходяться безпосередньо на сторінках запису. Якщо ви ігноруєте додаткові поля, ваш блог буде працювати точно так, як це було раніше, без жодних негативних змін.
  • Змініть ваші посилання на SEO Friendliness: Ми налаштуємо ваші посилання так, щоб назви ваших повідомлень були в URL не просто набір чисел. Це змінить спосіб функціонування вашого блогу, але не вплине на існуючі посилання на старі сторінки. Усі існуючі сторінки будуть перенаправлені на нові посилання без негативних ефектів.

Вся робота, яку ми виконуємо на вашому сайті, є вашою власністю, і ви можете робити додаткові зміни, коли ми закінчили. Додатковий модуль Plug In буде встановлений у вашому блозі, і вони будуть використовуватися, як ви вважаєте за потрібне. Ми встановлюємо кожний плагін відповідно до наших рекомендацій, коли ми їх встановлюємо.

Скільки коштує вартість SEO Supercharge?

Весь пакет становить всього $ 400 і може бути встановлений всього за день або два.

Отримання підписки надзвичайно просте. Заповніть швидку форму, зробіть свій платіж, ми встановимо все за день-два не більше, і ви закінчите.

Якщо ви готові почати роботу, Натисніть тут, щоб зареєструватися!

Ми хотіли б поговорити з вами про ваші запитання, заповніть ЦЯ ФОРМА Надішліть нам листа електронною поштою, і ми швидко отримаємо відповідь. Ще раз дякуємо за інтерес.

Ще раз дякуємо за інтерес

Опублікована стаття готова до покажчика за 6 хвилин

Опублікована стаття готова до покажчика за 6 хвилин

Стаття опублікована о 9:29 ранку

Стаття опублікована о 9:29 ранку

До 9:35 Google індексувала і сповістила нас

Хочете бачити SEO Booster в дії?

Це ідеальне уявлення про те, що SEO Booster може зробити для вашого блогу Yahoo Store в Wordpress.

Сайт - SkiHelmets.org. На момент нашого прикладу сайт був онлайн менше року. Ми встановили пакет надзарядки SEO і зробили тест.

Вранці вони опублікували статтю про гірськолижний курорт Уістлер.

Опубліковану версію можна переглянути ліворуч.

Ця стаття спочатку була опублікована співробітниками SkiHelmets.org о 9:29 ранку .

Протягом 6 хвилин Google.com вже проіндексував статтю та надіслав сповіщення про нову сторінку на SkiHelmets.org, яка тільки що була проіндексована.

Це відбувається кожного разу, коли на SkiHelmets.org публікується нова стаття. І все це автоматично. Як видавець, ви не робите абсолютно нічого іншого, ніж ви робите сьогодні.

Це таке SEO supercharge, про яке ми говоримо ...

Як я буду знати, якщо моя SEO бустер працює?

Це надзвичайно просто. Ми пропонуємо налаштувати сповіщення Google про новини для вашого домену та надіслати їм повідомлення електронною поштою кожного разу, коли ваш домен буде проіндексовано Google. Щоб налаштувати сповіщення, перейдіть до http://www.google.com/alerts і введіть назву домену як пошуковий термін. Ми пропонуємо вичерпний звіт, а також пропонуємо змінити частоту на "як це відбувається", щоб дізнатися момент, коли ви проіндексуєтесь кожного разу. Ви повинні почати бачити результати всього за кілька днів.

Отримання підписки надзвичайно просте. Заповніть швидку форму, зробіть свій платіж, ми встановимо все за день-два не більше, і ви закінчите.

Якщо ви готові почати роботу, Натисніть тут, щоб зареєструватися!

Ми хотіли б поговорити з вами про ваші запитання, заповніть ЦЯ ФОРМА Надішліть нам листа електронною поштою, і ми швидко отримаємо відповідь. Ще раз дякуємо за інтерес.

Хочете бачити SEO Booster в дії?
Чи знаєте ви, що за замовчуванням більшість блогів Wordpress встановлено на індексування BLOCK search engine?
Готові підписатися на SEO Supercharge?
Скільки коштує вартість SEO Supercharge?
Як я буду знати, якщо моя SEO бустер працює?