Навигация по сайту

Популярные статьи

Веб студія, написання сайту, сео студія, виготовлення сайтів

  1. Студія веб дизайну «Амістад» надає наступні послуги:
  2. Ми працюємо не тільки по м.Київ та по Україні, а й по всьому Світу!

На сьогоднішній день практично кожному відомо - вести бізнес, не вдавшись до такої послуги, як створення сайту, неможливо. Так як Інтернет - перше місце, куди всі ми звертаємося, якщо хочемо отримати послугу або ж придбати товар.

У послугу «створення web-сайту» входить також підготовка до його просуванню в мережі Інтернет, тобто майбутня розкручування сайту У послугу «створення web-сайту» входить також підготовка до його просуванню в мережі Інтернет, тобто майбутня розкручування сайту. Ця підготовка полягає в оптимізації розроблюваного сайту для пошукових систем, в яких буде проводитися розкручування сайту.

Акція!

При замовленні сайту до 15.04.2019 Ви отримуєте знижку:
10% на Правильну розкрутку сайту в Google
+ 1000 грн. на контекстну рекламу в Google!

І ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня

Таким чином, Ви отримуєте комплексну послугу «створення і просування сайту», якій гарантовано будете задоволені, так як послуги нашої інтернет студії повністю відповідають такому важливому критерію, як оптимальне співвідношення ціни і якості.

Вартість послуг веб студії:


Створення сайту під ключ від 10000грн.

Створення сайту Bitrix від 15000грн

Сайт-візитка від 5000 грн.
Корпоративний сайт від 7000 грн.
Інформаційний сайт від 8000 грн.
Інтернет-магазин від 15000 грн.
Інформаційний портал від 20000 грн.

При замовленні послуги "Розробка сайту" Ви отримуєте:

• Індивідуальний підхід;
• Висока якість виконання;
• Мінімальний термін створення сайту (1 тиждень - при наявності всіх матеріалів);
Оптимізацію сайту для популярних браузерів;
• Ексклюзивний дизайн, що підкреслює корпоративний стиль і рід діяльності;
• гарантійні (технічна підтримка сайту);
• Основу для ефективного просування товарів і послуг.

Студія веб дизайну «Амістад» надає наступні послуги:

Створення сайтів (розробка веб сайту будь-якої складності): web-сайт, інформаційний сайт, сайт-візитка, фірмовий сайт компанії, інтернет-магазин, портал. А також модернізація сайту в Києві і по всій Україні.

Сео студія: "висновок сайту в ТОП" - проводиться підбір ключових фраз, пов'язаних з Вашим товаром або послугою, відповідно пошукова система Google після індексації Вашого сайту при запиті цих ключових фраз буде видавати Ваш сайт в результатах пошуку в ТОП 10, ТОП 5 або ТОП 1. Чому Google? Ця найбільш популярна і вимоглива пошукова система, інші пошукові системи автоматично підхоплять популярність Вашого сайту і виведуть його раніше в свій ТОП 10, ТОП 5 або ТОП 1. Таким чином, наша сео студія за допомогою виконання пріоритетних завдань виконує також другорядні. Розкрутка веб сайтів - seoстудія "Амістад" - гарантія розкрутки сайтів!

Інтернет-реклама - це просування товарів і послуг в мережі Інтернет через контекстну рекламу, банерну рекламу, написання статей на web-сайт, написання рекламних статей. Причому Ви можете бути впевнені, що сео студія «Амістад» створить для Вас рекламний або сео текст будь-якої складності.

Створення презентацій: розробка стратегії і виготовлення мультимедійних презентацій (PowerPoint, Flash). Представлення Ваших товарів і послуг, інформаційний або рекламний інструмент, що дозволяє користувачеві активно взаємодіяти з ним через елементи управління. Мета - донести до цільової аудиторії повноцінну інформацію про об'єкт презентації в зручній формі.

Дизайн і поліграфія: створення унікального і неповторного оформлення сайту, поліграфії, банерів, візиток, флаєрів, корпоративного стилю компанії, створення логотипу, а також додрукарська підготовка макетів компанії поліграфічної продукції, друк та доставка.

Копірайтинг - це професійна діяльність з написання рекламних та презентаційних текстів, а також статей для ефективного просування Вашого сайту та подання Вашого бізнесу в вигідному світлі серед конкурентів. Сео студія «Амістад» є колективом професіоналів і наші копірайтери - не виняток.

Наша веб студія пропонує Вам такі види дружніх відносин, як:
- клієнтські;
- або партнерські.
Якими б не були погода або день тижня, ми завжди:
- зробимо ИНТЕРЕСНОЕ пропозицію;
- врахуємо БУДЬ бюджет;
- знайдемо КОМПРОМІС;
- піднімемо НАСТРІЙ!
Наша інтернет студія - молода і перспективна!
Ідеї ​​- свіжі!
Ціни - їстівні!

Написання сайтів, від 1 тижня до 1 місяця, є дуже затребуваним і одночасно конкурентним напрямком бізнесу. Компанія, яка не має web-сайту, практично приречена на провал свого напрямку діяльності, тому розробка веб сайту - це фактично створення «обличчя» компанії в мережі інтернет.

Інтернет веб студія «Амістад» виконує такі роботи, як створення сайтів в Києві (а також розробка сайтів по всій Україні) в найкоротші терміни (від 1 тижня до 1 місяця - в залежності від складності дизайну, кількості сторінок, додаткових модулів і ін.) . А наша seo студія з радістю наповнить Ваш новостворений сайт не тільки сприяє розкручуванню, але також цікавим інформативним контентом.

Створення сайтів в Києві (Україна) може включати повний спектр додаткових послуг. До них відносяться розробка сайту, індивідуального дизайну, пошук хостингу, заповнення ресурсу контентом (так як ми не тільки веб-, ми ще і сео студія) і багато іншого. Розробка веб сайтів у співпраці з нами дозволить не тільки заощадити, але і вивести свою організацію на новий рівень.

Написання сайту подібно створенню твори мистецтва, різниця тільки в тому, що в мистецтві часто виконує роботу одна особистість, а написання сайтів вимагає участі групи кваліфікованих фахівців.

Якщо Вам необхідний сайт, відмітними особливостями якого були б унікальний дизайн і просте, яке не потребує будь-яких додаткових знань управління, то найпростіше рішення тут - замовити у нас послугу «сайт під ключ». Кінцевий продукт «сайт під ключ» - це повністю готовий сайт з простим і зручним адмініструванням і основним набором всіх необхідних функцій, а також унікальні тексти, фотографії, оптимізація під просування і контекстну рекламу.

Замовляючи у нас послугу «сайт під ключ», Ви отримаєте:
• високий потенціал для подальшого просування;
• відмінні можливості для подальшої оптимізації при необхідності;
• унікальний дизайн;
• функціональність;
• унікальні тексти і фото.

... ... ...

Висновок сайту в топ пошукових систем часто важкий і довгий процес - звичайно ж, це твердження стосується тільки "правильної розкрутки сайту". Однак сучасні способи і власні розробки допомагають нам здійснити виведення сайту в топ практично будь-якого і практично з будь-якої фразі.

Розкрутка інтернет сайту зараз дуже важлива, так як в процесі продовження кризи реклама дорога для всіх, журнали і газети потихеньку виходять з ужитку людей, основна маса вже використовує інтернет. Наші спрямовані дії призводять до того, щоб люди, які шукають потрібну інформацію в мережі інтернет, заходили саме до Вас на сайт. Розкрутка інтернет сайту збільшить і відвідуваність сайту, і впізнаваність як Вашої компанії, так і подається Вами бренду на ринку.

Послуги веб-студії "Амістад" - це перш за все якість, красивий код для пошукових систем і дотримання термінів виконання.

... ... ...

Оформити заявку

Ми працюємо не тільки по м.Київ та по Україні, а й по всьому Світу!

Ми пропонуємо Вам співпрацю для досягнення Вашого Успіху!

Для каталогів компаній, провайдерів інтернет і дощок оголошень

спеціальне смачне пропозицію на послуги веб студії!

Офіс в центрі міста Київ. Розкрутка інтернет сайту.