Навигация по сайту

Популярные статьи

Веб-журналістика: 9 корисних порад для оптимізації SEO ваших статей (Другий урок)

Другий урок курсу з веб-журналістики буде зосереджено на оптимізації ваших статей з точки зору SEO, sine qua non для більшої видимості в пошукових системах ,

1. Пропонуємо високоякісний контент

Створення якісного контенту означає написання статей, які глибоко стосуються конкретної теми. Це означає, що вам потрібно написати повідомлення відповідної довжини (не менше 400-500 слів | 1000 символів) як для читачів, так і для пошукових систем.
Якщо ваші повідомлення складаються лише з двох абзаців, то навряд чи ви допоможете комусь, тому що те, що ви написали, буде нечітким, а інші автори запропонують більш корисну інформацію. А в середньостроковій перспективі ви втратите позиції в SEARCH SERPs / MOTORS.
Друга концепція пов'язана з реакцією ваших читачів. Якщо ви пишете посади, які сприяють вирішенню проблеми або дуже цікаві, ви отримаєте зворотні посилання, які підвищать вашу репутацію і ваш рейтинг сторінки, сприяючи розміщенню статей на перших сторінках видань Google.

2. Робота над цілим процесом

Перегляньте кожну вашу статтю, намагаючись зрозуміти, чому ви не розміщуєте себе там, де хочете. Спробуйте звести до мінімуму помилки синтаксису і реорганізувати вміст, щоб зробити їх більш ефективними.
Процес пошукової оптимізації не є призначенням, це подорож.

3. Часто оновлюйте (Blogger)

Якщо ви регулярно пропонуєте новий вміст, пошукові системи надаватимуть більше уваги вашим сторінкам, ніж інші, які вважаються застарілими. Тому створюється порядок написання останніх і, можливо, оригінальних повідомлень.

4. Використовуйте правильне форматування

Спробуйте організувати свій вміст ієрархічно. Не забудьте надати логічну структуру змісту, маючи на увазі, що ви пишете спочатку для читачів, а потім для пошукових систем.
Розділіть статтю на абзаци, використовуйте жирний шрифт та курсив, щоб підкреслити основні поняття та ключові слова. Не зловживайте!

5. Керуйте структурою URL PERMALINK (Blogger)

Зробіть ваші URL-адреси "розмовними", ввівши правильні ключові слова, щоб полегшити каталогізацію сторінок. Вибір ключових слів, які мають сенс у порівнянні з тим, про що ви говорите.
Напр. Серія А, Інтер: Антоніо Кассано Відновлення від травм
Permalink to be модифікований тип Inter-Cassano-відновлення

Наприклад, Calciomercato Milan: Пато на один крок від Манчестер Сіті
Постійне посилання буде змінено на типово-міланський-переговорний-тип-манчестер-міський тип

6. Як пов'язати вашу статтю з суміжними темами IPERTESTUAL LINKS (Blogger)

Приділяйте пильну увагу тому, як ви пов'язуєте вашу статтю. Зокрема, він керує використаним текстом прив'язки. Під "якірним текстом" я маю на увазі слова, які використовуються для створення гіпертекстової посилання. Чим більше слів є значущими порівняно з пов'язаним вмістом, тим більше ви будете отримувати вигоду від них.
Не впадайте в спокусу писати фрази типу "щоб дізнатися більше натисніть тут". Замість цього використовуйте текстові посилання з тією ж логікою, що й ті, які я використовував у кроці 8 цього посібника. Вони допомагають отримати хорошу позицію в пошукових системах SERP.

7. Оптимізація зображень (Blogger)

Щоб завершити попередню точку, ви також повинні працювати над зображеннями, завжди декларуючи розміри зображення, вставленого у статтю. Це дозволяє браузеру працювати більш ефективно та зменшувати час завантаження.
Інший корисний аспект для позиціонування пов'язаний з використанням тега ALT, який разом з ім'ям файлу сприяє наданню опису зображення. Систематичне використання цього тегу може суттєво вплинути на позицію вашого сайту в пошукових виданнях Google.
Ця тема детально розглядається в наступному пункті "ЯК ВСТАНОВИТИ ЗОБРАЖЕННЯ В СТАТТІ В ПРАЦІ".

8. Скомпілюйте мета-теги

Мета-теги - це біти коду, які допомагають пошуковим системам описувати і каталогізувати вашу веб-сторінку. Періодично двигуни перевіряють ваш сайт, використовуючи сканери для пошуку інформації про вміст. Надання цієї інформації правильно може мати величезний вплив на ваш рейтинг на Google, Yahoo і Bing.
Тому не забудьте ввести правильні ключові слова, щоб ваша стаття була індексована та позиціонувалась задовільно. Є багато статей у мережі, щоб дізнатися більше про цю тему. Я пропоную вам завжди шукати останні та експериментувати з різними змінами, щоб перевірити ефективність мета-тегів.

9. Ключове слово в змісті Body

Серед факторів SEO, безумовно, важливо, щоб вибране ключове слово містилося в текстових частинах всередині тіла, негайно, на початку нашої статті або в перших кількох рядках. Масове вставлення клавіш на сторінках / сайті призводить до ризику пеналізації, викликаного оптимізацією.

ДРУГИЙ УРОК
КУРС В WEB ЖУРНАЛІЗМІ
Під редакцією Массіміліано Ріверсо