Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Вечір на позитиві: гарні новини уікенду, 25-26 серпня

Опубликовано: 22.10.2018

Купка гарних новин за уікенд як завжди з різних сфер - від книг для шкільної програми і до кизилу у Запорізькій області

У Запорізькій області вирощуватимуть кизил

Конкурсна комісія Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки обрала аграрний проект, який отримає з обласного бюджету 250 тис. грн. Це став проект «Розвиток садівництва та ягідництва. Вирощування та переробка ягід кизилу» Сергія Ольшанського. Бізнес-план Сергія Ольшанського передбачає придбання італійського обладнання для обробки кизилового саду, облаштування якого вже розпочато за рахунок власних коштів. Підприємець уже вклав 3 млн. грн. Наразі цей кизиловий сад, який є найбільшим у Європі, нараховує близько 11 тис. дерев та 20 сортів кизилу. За словами підприємця, кизил зацікавив іноземних партнерів, які, зокрема, готові купувати кизиловий джем, соуси, соки та іншу кизилову продукцію українського виробництва.

Українські школярі вивчатимуть Кінга та Геймана

Оновлена навчальна програма із зарубіжної літератури для 10-11 класів набуде чинності із 1 вересня 2018 року. Так, для учнів 10 класів стане обов’язковим вивчення твору Ніл Ґеймана «Чому наше майбутнє залежить від читання» або «Кораліна». А у 11 класі діти читатимуть серед іншого також «Мораль» Стівена Кінґа та «Крадійку книжок» Маркуса Зузака.

Новий український бронетранспортер БТР-4МВ1 буде представлений на Interpipe TechFest

Виставка Interpipe TechFest пройде 15-16 вересня. Спеціальний гість там – БТР-4МВ1. Його творці з ХКБР врахували досвід АТО та стандарти НАТО. Тому за рівнем захисту і функціональності машина перевершує всі БТР і БМП, які зараз знаходяться на озброєнні української армії. У БТР-4МВ1 змінюються елементи верхнього шару броні, встановлюються поплавці й додаткові броня або паливні баки. Тому за короткий час бронетранспортер можна пристосувати до виконання різних завдань – від дозорно-розвідувальних операцій, до транспортування піхоти по воді.

США побудують в Україні завод по виробництву ядерних реакторів

Американська компанія Holtec обрала Україну, як місце для будівництва нового підприємства з випуску малих ядерних реакторів. Про це повідомив надзвичайний і повноважний посол України в США Валерій Чалий на прес-конференції. «Я говорив з президентом Holtec, він сказав, що готовий розмістити виробництво в двох країнах у світі. Одна країна — Індія, а другу він шукав. Так от, з усіх країн ми вибороли це право», – повідомив посол.

Аеропорт Львів прийняв міліонного пасажира

Міжнародний аеропорт імені Данила Галицького прийняв у неділю мільйонного пасажира з початку 2018 року. Мільйонним пасажиром стала мешканка Львова Анна Дронь, яка прибула до Львова з Берліна рейсом авіакомпанії Wizz Air. Нагадаємо, що у минулому році мільйонного пасажира у Львівському аеропорту прийняли аж у грудні.

СЬОГОДНІ АЕРОПОРТ «ЛЬВІВ» ЗУСТРІВ МІЛЬЙОННОГО ПАСАЖИРА У 2018 РОЦІ З нагоди Дня Незалежності та Дня авіації України...

Publiée par Міжнародний аеропорт "Львів" sur Dimanche 26 août 2018

І до міжнародних новин – статую Христа Спасителя в Ріо-де-Жанейро знов підсвітили у кольори українського прапора

«З нагоди 100-річчя відродження української державності, 27-ї річниці незалежності України та національного свята Бразилії - Дня української громади, на прохання посольства України в Бразилії п'ятий рік поспіль всесвітньо відома туристична пам'ятка Ріо-де-Жанейро - статуя Христа Спасителя - була підсвічена українськими кольорами», - йдеться в повідомленні, проілюстрованому фотографіями підсвіченого кольорами українського прапора пам'ятника.

CRISTO REDENTOR É ILUMINADO COM AS CORES DA UCRÂNIA Ao pedido da Embaixada da Ucrânia no Brasil, por ocasião dos 100...

Publiée par Embaixada da Ucrânia no Brasil/Посольство України в Бразилії sur Samedi 25 août 2018
rss