Навигация по сайту

Популярные статьи

ведення Яндекс.Директ

 1. Переваги Яндекс.Директ перед Google Ads
 2. Як відбувається створення оголошень
 3. Переваги ведення Яндекс.Директ разом з «SEOlead»

Яндекс - найбільш популярна пошукова система, вона є найбільш відвідуваним сайтом в Росії

Яндекс - найбільш популярна пошукова система, вона є найбільш відвідуваним сайтом в Росії. Саме тому рекламувати в ній товари дуже вигідно - оголошення побачить цільова аудиторія. Запущена в 2001 році, система Яндекс.Директ пропонує широкий спектр можливостей в області контекстної реклами , Використання яких в повній мірі рекомендується кожному власнику бізнесу.

Існує безліч способів і стратегій просування сайтів в інтернеті. Одна з них - SEO-просування. Безсумнівно, вона має величезну кількість плюсів, таких як відносно низька вартість, дієвість і стабільність результату, але є у неї і значимий мінус - перші плоди з'являться тільки після того, як пошуковий робот проиндексирует сторінку і її контент.

З контекстною рекламою все значно простіше - вже через кілька хвилин після подачі оголошень користувачі починають отримувати їх цікавлять пропозиції. Це відчутний плюс, адже кожен день, кожен перехід по посиланню і кожен дзвінок - це ваш дохід.

Переваги Яндекс.Директ перед Google Ads

Ці системи дуже схожі один на одного, з'явилися вони приблизно в один час - в 2001 і 2002 роках відповідно. Проте існують і відмінні ознаки. Наприклад, рекламна кампанія в Яндекс.Директ вважається більш продуктивною, оскільки в Росії цією пошуковою системою користується більша кількість людей. У ньому зручніше налаштовувати пошукову рекламу, оскільки для цього відкритий широкий спектр можливостей. Наприклад, можна автоматизувати видалення непродуктивних оголошень. У тому ж Ads зробити це значно складніше.

Взагалі, Яндекс є доброзичливою системою, зрозуміти його досить просто, тому ви легко зможете управляти рекламою і оцінювати результати (в тому числі і нашої діяльності) самостійно.

Як відбувається створення оголошень

 1. Позначається стратегія, визначаються основні технологічні моменти.
 2. Відбираються ключові слова для пошуку, визначаються «мінус-слова».
 3. Проводиться розміщення написаних оголошень.
 4. Аналізуються результати.
 5. Коригується стратегія, якщо це необхідно.

Звернувшись в нашу компанію, ви можете отримати професійну допомогу в рекламному просуванні. І це не порожні слова - завдяки Яндекс.Метрика ви зможете оцінити статистику виконаної нами роботи, а саме - кількість переходів по оголошенням, кількість заявок з кожного запиту і так далі. Це буде відмінною демонстрацією нашої роботи. Більш того, ви вже в перший день відзначите збільшення числа дзвінків, або звернень до вашої компанії!

Переваги ведення Яндекс.Директ разом з «SEOlead»

 • Наші фахівці мають сертифікати Яндекс Директ і Яндекс Метрика;
 • У нас величезний досвід контекстного просування, ми точно визначаємо продають фрази;
 • Наші копірайтери пишуть якісні продають тексти, які спонукають користувачів звернутися саме до вас;
 • Ми дотримуємося демократичною цінової політики і забезпечуємо доступність контекстної реклами для всіх;
 • Агентство отримало статус сертифікованого партнера Яндекс.

Саме ці переваги дозволяють нам успішно вирішувати завдання наших клієнтів. У цьому ви можете переконатися, ознайомившись з відгуками на нашому сайті і статистичними даними.


У цьому ви можете переконатися, ознайомившись з відгуками на нашому сайті і статистичними даними