Навигация по сайту

Популярные статьи

Величний SEO | Новини про Majestic SEO

 1. Домени закінчилися з повноваженнями
 2. Як знайти прострочені домени влади
 3. TREI індекс повноважень, для вимірювання авторитету доменів
 4. Як отримати посилання з сайту вашого конкурсу за € 10
 5. Як зробити PNB (приватні мережі блоги)?
 6. Важливі правила, які слід розглянути для хорошого PBN

Тут я поясню, як ловити хороші домени та посилання, щоб бути першими в Google  Якщо ви читаєте це, це тому, що ви хочете, щоб ваш веб-сайт був першим у Google або принаймні ви хотіли б з'являтися в Google

Тут я поясню, як "ловити" хороші домени та посилання, щоб бути першими в Google

Якщо ви читаєте це, це тому, що ви хочете, щоб ваш веб-сайт був першим у Google або принаймні ви хотіли б з'являтися в Google . Тут я поясню, як отримати посилання з сайту вашого конкурсу всього за 10 € і як створити приватну мережу блогів (PBN англійською мовою).

Як вступ, я рекомендую прочитати 35 трюків Google у 2019 році, щоб з'явитися першим в Google (контрольний список SEO) ,

Як можна зрозуміти з попередньої статті, оптимізація на сторінці має стелю . Настає час, коли веб-сторінки більше не можна оптимізувати. Якщо ви перевищили певні обмеження, Google засудить вас. З іншого боку, оптимізація поза сторінки (отримання посилань) не має обмежень.

У пошуках з невеликою конкуренцією достатньо, щоб оптимізація на сторінці зайняла перші позиції в Google, і ви навіть можете стати першою в Google без отримання посилань. Якщо є більша конкуренція, необхідно завантажити посилання.

Домени закінчилися з повноваженнями

Ідеальна річ, щоб отримати посилання, щоб мати великий вміст і отримати інші веб-сайти, щоб пов'язати природно. Це те, що рекомендує Google, і в кінцевому рахунку це найкраще. Але іноді ви шукаєте короткострокові результати. Тоді інші методи вступають у гру, щоб прискорити процес отримання посилань.

Існують різні способи отримання посилань, які я вже пояснив тут Деякі з них мають більший ризик штрафу, оскільки вони заборонені Google. Інші мають менший ризик і є більш безпечними. У цій статті я зупинюся на найбезпечніших, які ми застосовуємо до наших клієнтів. Застосовуючи їх з помірним досвідом і досвідом, це добре . Саме тому бажано залишити SEO в руках професіоналів (ми провели більше 12 років присвячуючи себе цьому), а не в неперспективних руках, які стягують SEO за 99 € / місяць і отримують тільки штрафи.

Прийоми від 22 до 34 с 35 трюків Google у 2019 році, щоб з'явитися першим в Google (контрольний список SEO) Вони говорять про те, як отримати посилання. Як бачите, існує багато способів її досягнення. У цій іншій статті я розробляю тему більше, зосереджуючись на посиланнях: які посилання покарають у 2019 році і 14 трюків, щоб отримати якісні посилання, бути першими в Google. Деякі з методів, які з'являються в попередній статті, висвітлюють як " методи, не рекомендовані ", оскільки вони мають дуже високий ризик пеналізації. Це методи, які ми не застосовуємо. Інші ж, з іншого боку, добре працюють. І цей, який я поясню нижче, є одним з тих, що працюють.

Одним з кращих хитрощів є терміни дії владних повноважень. І зараз я піду в неї.

Що таке термін дії домену з повноваженнями? Домен, на якому колись була веб-сторінка, цей веб-сайт був релевантним і отримав авторитетні посилання. Тоді домен не був поновлений, тому що він закрив цей бізнес або тому, що його було переміщено до нового домену. Але всі посилання, які отримує цей домен, все ще існують, навіть якщо домен не був поновлений! А тепер ви можете вказати на свій сайт!

Просто купите цей домен, який, як правило, коштує близько 10 євро на рік, і передайте авторитет цього домену на ваш сайт, скориставшись посиланнями, які ви отримуєте.

Як скористатися перевагами посилань, на які закінчився термін дії домену?

 • Здійснення перенаправлення 301 цього домену на ваш сайт: перенаправлення повинно бути 301, оскільки 302 перенаправлення не є корисними для позиціонування , вони не передають повноваження, вони лише перенаправляють користувачів. 301 переадресації також перенаправляють користувачів, і найважливіше: вони передають авторитет одного домену іншому. Це перенаправлення може бути зроблено за допомогою файлу .htaccess , файлу, який знаходиться в кореневому каталозі, де придбаний придбаний вами домен, і який має такий код:

Параметри + FollowSymlinks
RewriteEngine on
RedirectMatch 301 ^ (. *) $ Https://antoniogonzalezm.es/

Там, де ви ставите antoniogonzalezm.es, ви ставите свій домен або домен, який ви хочете перенаправити всі посилання, до яких закінчився термін дії домену.

Таким чином, ви переадресовуєте всі посилання, які перейшли до домену, але не тільки додому, а й посилання, які перейшли на внутрішні сторінки або на повідомлення домену, термін дії яких закінчився.

 • Розміщення вмісту на цьому веб-сайті та посилання на вашу сторінку зсередини повідомлень : ви встановлюєте веб-сторінку, бажано WordPress і розміщуєте посилання на ваш сайт у повідомленнях або новинах на цій сторінці. Нижче я поясню правила для хорошого PBN.

Чи краще переадресовувати або надсилати посилання з повідомлень у мережі? Якщо термін дії домену, який закінчився, тісно пов'язаний з вашим веб-сайтом, краще перенаправити. Якщо ні, то краще розміщувати повідомлення на сторінці та передавати повноваження таким чином. Тому що з повідомленнями ви передаєте контекст, який додає значення посиланням: назва посади, де посилання є найбільш важливим. Слова, що оточують посилання, також мають значення.

Як знайти прострочені домени влади

Існує безліч веб-сайтів, на яких «ловити» прострочені домени : аукціони Godaddy, DomCop, Moonsy, FreshDrop (потворні, але з хорошими даними), ExpiredDomains і т.д. З усіх них я залишаюсь у DomCop, за велику кількість даних, які він пропонує про домени.

Погано в цих "рибних господарствах" є те, що є дуже багато уважних рибалок і вони швидко видаляють добрі домени. Залишаються лише погані. Начебто 1000 людей збираються шукати золото в тому ж районі річки: важко щось знайти. Найкраще ловити рибу в "річках або приватних озерах".

Чи існують "приватні річки"? Так, вони є тими, які ти відкриваєш. І як вони виявлені?:

 • Перехід через спеціалізовану програму з авторитетними і мало відомими каталогами веб-сторінок або блогів і пошук подовжених доменів, пов'язаних з цих каталогів.
 • Або переглядаючи сторінки авторитету, які не є найвідомішими : газети, урядові сторінки або інші веб-сайти з повноваженнями та переглядають минулі домени, пов'язані звідти.

Я рекомендую шукати домени самостійно, замість того, щоб переходити на веб-сайти, такі як DomCop або Godaddy, адже саме так ви отримуєте більш ексклюзивні домени. І не шукайте домени на веб-сайтах, наприклад:

 • Найбільші газети: краще звертатися до обласних газет з авторитетом.
 • Супер-відомі університети: краще звертатися до інших у другому ряду, але з авторитетом.
 • Вікіпедія
 • DMOZ та інші відомі каталоги.

Ці веб-сайти відвідують пошукові служби, що закінчилися, багато разів на день. Краще використовувати інші сторінки з повноваженнями, але менш відомі, наприклад, місцеві газети або найбільш релевантні сайти у вашій області.

Ви можете здійснювати пошук доменів за допомогою таких програм, як Xenu або Screaming Frog . Я використовую Xenu, тому що він вільний, навіть якщо він має менш обережний дизайн.

З Xenu процес простий: File> Check URL> Enter URL> Активуйте опцію "Check external links"> OK.

Через деякий час, залежно від розміру домену, ви подивитеся на помилки, і ви побачите багато типів помилок . Ви експортуєте результати до файлу, розділеного табуляціями, імпортуєте їх у Excel, фільтруєте за типом помилки, і ви побачите, що існує два інтереси:

 • Не знайдено : використовується для пошуку блогів. Блоги blogspot.com (Blogger) з цією помилкою можуть бути зареєстровані. Ви вступаєте до всіх, і ті, хто може зареєструватися, можуть бути вашими. Деякі з них закриті і можуть бути зареєстровані знову, а інші не можуть бути зареєстровані знову. Перш ніж реєструвати їх, переконайтеся, що вони мають повноваження. Зацікавлених PA більше 20. Я зареєстрував більше 40 блогів Blogger з авторитетом пошуку з цим методом в блогах каталогів.
 • Відсутній такий хост : він служить для прострочених доменів. Виведіть список прострочених доменів і передайте їх MrDomain (масовий пошук), щоб дізнатися, які доступні для покупки. З доступними доміно, перевірте їх з PA, DA і MR тестер, таких як checkmoz.com або аналогічні. Ви вже знаєте повноваження кожного з проміжних доменів

TREI індекс повноважень, для вимірювання авторитету доменів

І як виміряти авторитет цих доменів. Ми розробили індикатор, який має обмеження, як усі показники, але це той, який я використовую для купівлі доменів. Вона називається індексом повноважень TREI і є значенням, мінімум якого дорівнює 0 і вказує на авторство домену. Він розраховується так:

Індекс TREI = 8 * MR + PA + DA + 2 * TF

Де такі фактори:

 • MR (значення від 0 до 10): Moz Rank de Moz, що є еквівалентом Google PageRank. Це залежить тільки від якості отриманих посилань. Google використовує PageRank для позиціонування і оновлення його внутрішньо, але вже більше року він не опублікував оновлення Pagerank, щоб люди не були одержимі цим.
 • PA і DA (два значення від 0 до 100): Авторизація сторінки і домен . Вони визначають легкість залишення сторінки чи домену в Google. Вони залежать від багатьох факторів.
 • TF: Majestic SEO Поточний потік . Значення, яке вказує на "довіру" домену. Вона заснована на близькості цього домену до інших доменів довіри. У тому числі TF в індексі TREI, додається індикатор з іншої компанії, і, крім того, більше ваги приділяється довірі доменів.

Перші три можна взяти за допомогою бар Moz в браузері або з масивними тестерами MR, PA і DA. Третій можна взяти з бару Majestic у браузері або з самого веб-сайту Majestic.

Який інтерес домінів?

 • Ми безпосередньо відкидаємо всі домени з індексом TREI менше 100 . Тобто, вони мають в середньому менше 25 ПА і ДА. Менше 12-13 TF і менше 3 MR (або PageRank). Коли все додано, деякі показники можуть компенсувати інші.
 • Ті, хто має індекс TREI від 100 до 120, ми багато думаємо. Ми купуємо їх лише у виняткових випадках. Якщо чітко вони не отримали поганої якості і якщо тема пов'язана з Інтернетом нашого клієнта.
 • Ті з індексу TREI між 120 і 130 , ми переглядаємо отримані посилання, і якщо вони дешеві (менше 10 € / рік), ми можемо їх купити.
 • Ті, у кого індекс TREI перевищує 130 , більш схильні купувати їх. Хоча ми перевіряємо, що вони раніше не отримували посилання, на які Google засуджував, що може бути причиною їхніх повноважень. Це домени, які в середньому мають мінімум 32 ПА і ДА, мінімум 16 ТФ і, принаймні, Пергэнк (або МР) 4.

Я наполягаю на тому, що це не є ідеальним показником, але достатньо добре знати ділянки, які є вартісними, і ті, що не є. У цьому процесі домени, які є справжніми дорогоцінними каменями, ловлять.

Важливо не плутати цей індекс авторитету TREI, з індексом репутації TREI , рейтингу репутації, яку ми розробили.

Як отримати посилання з сайту вашого конкурсу за € 10

З наведеним вище поясненням дуже просто: покладіть веб-сайти всіх компаній, які є вашими конкурентами в Xenu, один за одним, і подивіться, що закінчилися блоги / сайти, які мають серед своїх вихідних посилань.

Отримання посилання з конкурсу допомагає помітно подолати їх у Google. Таким чином, ви можете компенсувати покупку прострочених доменів, навіть якщо ваш індекс TREI - це менше 100.

Потім перенаправляйте (за допомогою перенаправлення 301) цей домен, пов'язаний з конкуренції на ваш сайт. І ця посилання тепер переходить з сайту вашого конкурсу на ваш сайт . Це коштує вам 10 євро / рік, що і коштує зареєструвати домен.

У випадку блогів, пов'язаних з конкурсом, він реєструє їх у всіх випадках. Вони безкоштовні.

Як зробити PNB (приватні мережі блоги)?

Кожен раз, коли ви купуєте менше посилань і люди переходять до PBN (приватна мережа блогів), тому що вони працюють краще кожного разу.

Коли люди купують посилання, іноді вони ставлять їх на токсичні веб-сайти, які шкодять їм. Але PBN є вашим і тільки вашим: ви купуєте домен, дизайн веб, ви наповнюєте його змістом і ви ставите посилання там, які ви хочете. Є всі розміри, від 10 блогів, до 200 і більше (подібно до нашого), але ідея полягає в тому, щоб зробити блоги та веб-сторінки, з яких можна пов'язати веб-сайти, які ви хочете розмістити.

Якість блогів PBN має значення більше, ніж кількість блогів.

Як я вже говорив раніше, вони є доменами, які раніше використовувалися, але були закриті, і все ще отримують посилання з важливих веб-сайтів.

Ви шукаєте їх з Xenu, ви бачите, якщо вони доступні з MrDomain і ви перевіряєте, що вони мають хороший TREI індекс (більше 130, якщо це можливо).

Перш ніж купувати домен, перегляньте свій профіль вхідних посилань з Ahrefs, Openlinkprofiler і MOZ.com/researchtools/ose , щоб переконатися, що вони не є спам-посиланнями. Дивіться також веб-сторінку на сайті archive.org , щоб дізнатися, який вміст він мав раніше. Перевірте цей веб-сайт Sistrix або SEMRush , щоб веб не був покараний Google.

Цей метод нелегкий , і домени не досягаються за допомогою одного кліка. Це займає багато годин Xenu і багато мистецтва, щоб знайти домени, які варто. Але оскільки у вас є PBN, ваш SEO переходить на інший рівень і є довгостроковими інвестиціями.

Важливі правила, які слід розглянути для хорошого PBN

Ці правила допомагають підвищити природність і ефективність PBN, але це не означає, що, не виконуючи жодного з них, PBN більше не є корисним. Він завжди працює, хоча може бути менше, якщо деякі з цих правил порушені. Або навіть може бути шкідливим, якщо куплені домени були покарані Google.

Ці правила визначають ідеальний PBN:

 • Не пов'язуйте блоги PBN, які виглядають незалежними.
 • Посилання на інші веб-сайти в тексті статей, а не в бічних панелях.
 • Це не обов'язково, щоб покласти посилання на ваш сайт в кожному пості PBN, з веб-посилання / блог буде достатньо, щоб передати повноваження. Покладіть посилання на ваш сайт у всіх новинах, які можуть бути вражаючими і "дивними" в очах Google.
 • Деякі новини повинні бути без посилання або з посиланнями на інші відповідні веб-сайти.
 • Кожна стаття повинна мати від 0 до 3 посилань, не більше. Посилання будуть переходити на сторінки авторизації на теми, які ви пишете, і на ваш веб-сайт.
 • Кожен веб-блог повинен мати не менше 5 повідомлень. 10 - хороша кількість. Не кладіть все відразу, але приблизно один раз на тиждень.
 • Є домени з захищеними whois, так що Google не знає, що вони від одного і того ж власника: це не може бути зроблено в .es, але в інших.
 • Не продавайте посилання з блогів PBN.
 • Що вміст є оригінальним, не копіюється або перекладається з інших веб-сайтів.
 • Що веб-сайти PBN знаходяться в різних IP-адресах.
 • Що веб-сайти PBN знаходяться в різних облікових записах Analytics і Google Webmasters Tools (тепер це консоль пошуку).

Я закінчу своїм рекламним клином . Ми можемо допомогти вам, якщо у вас немає часу для застосування цих стратегій, якщо ви вважаєте, що це занадто технічно і складно, або якщо ви відчуваєте невпевненість, тому що ви не хочете отримувати штрафні санкції від Google за неправильне використання цих трюків. Всі перераховані вище послуги надаються компанією TREI:

 • PBN створення якісних блогів
 • отримання якісних посилань у нашому PBN з більш ніж 300 веб-сайтів
 • отримання посилань через перенаправлення домену
 • отримувати посилання на сайті конкурсу з перенаправленнями

Я слухаю вас на [email protected] Сподіваюся, ви допомогли цій статті, і я сподіваюся, що ваші коментарі та пропозиції. Велике спасибі

Як отримати посилання з вашого конкурсу за € 10. Як зробити PBN (Мережа блогів) без ризику, щоб бути першим в Google

4,5 (89,17%) 48 голосів

Що таке термін дії домену з повноваженнями?
Як скористатися перевагами посилань, на які закінчився термін дії домену?
Чи краще переадресовувати або надсилати посилання з повідомлень у мережі?
Чи існують "приватні річки"?
І як вони виявлені?
Який інтерес домінів?
Як зробити PNB (приватні мережі блоги)?