Навигация по сайту

Популярные статьи

Великі новини SEO: тепер ви можете писати більше мета-описів SEO

  1. Ось що змінилося
  2. Чи вплине це на ваш SEO і рейтинг веб-сайтів?
  3. Що не робити
  4. Відстежувати результати в консолі пошуку Google
  5. Висновок

[Оновлення: Ця стаття більше не діє. Google знову скоротив фрагменти результатів пошуку. Дізнайтеся більше про це тут або тут .]

Google нещодавно змінив розмір фрагментів у результатах пошуку, що є важливою новиною для будь-якого SEO-ентузіаста. Ці фрагменти зазвичай беруться з полів мета-опису SEO, тому це впливає на те, як ви їх зараз пишете.

Немає зв'язку з новим 280-символьним обмеженням Twitter, але приємно писати більше, чи не так? :-)

Ось що змінилося

Старий межа мета-опису (близько 160 символів) був офіційно розширений до 300-320 символів. (Немає точної межі, я бачив рідкісні випадки, які виходять за рамки 320, і це залежить від того, чи Google також відображає дату публікації або інші функції SERP).

(Немає точної межі, я бачив рідкісні випадки, які виходять за рамки 320, і це залежить від того, чи Google також відображає дату публікації або інші функції SERP)

Приклад старих (коротших) і нових (довших) фрагментів у результатах пошуку Google

Ви помітите, що Google в основному додав ще декілька рядків до їх фрагментів (на мобільному пристрої, який іноді перекладається на ще 4-5 рядків тексту!).

Існують сценарії, коли інші функції Google відсікають від підрахунку символів (наприклад, показують дату публікації в блозі), тому загальний консенсус зараз полягає в тому, щоб написати ваші мета-описи розміром до 300 символів.

Старі короткі фрагменти іноді не дають користувачам достатньо причин / даних, щоб натиснути на результат пошуку. Тепер тему не можна охопити лише 300 символами, але у вас є більше шансів пояснити вміст сторінки та заохотити користувачів відвідати ваш сайт.

Чи вплине це на ваш SEO і рейтинг веб-сайтів?

Хоча ця зміна не повинна (поки що) впливати безпосередньо на рейтинги пошукових систем, вона впливає на рейтинг кліків (CTR).

Хоча ця зміна не повинна (поки що) впливати безпосередньо на рейтинги пошукових систем, вона впливає на рейтинг кліків (CTR)

Коли користувачі бачать ваш веб-сайт в результатах пошуку Google, фрагмент (на основі мета-опису) є важливим чинником, який допомагає їм вирішити, чи варто вашому веб-сайту натиснути. (CTR = кількість людей, які натискають ваш веб-сайт / кількість людей, які його бачать)

Більш довгі фрагменти не можуть бути корисними для деяких пошукових запитів, а також для інших. Як я бачу, головними факторами тут є:

  • наскільки складним є запит: з більш простими запитами люди завжди поспішають знайти те, що вони шукають. З більш складними / довгими запитами люди зацікавлені в глибшому зануренні в тему, тому вони, швидше за все, будуть більш «вражені» більш довгими мета-описами і знайдуть їх корисними.
  • і, звичайно, наскільки добре написані ваші мета-описи, переконуючи людей, що ваша сторінка вартий клацання. 160 символів набору ключових слів, де завжди відштовхують знаючих пошукачів веб-сайтів. Це ще більш вірно для фрагментів довжиною 200-300 символів.

І що більш важливо, наявність більш довгих фрагментів означає, що потрібно більше прокручування. Отже, чим далі, тим вірогідніше, що ваші кліки будуть приймати удар. (Ось співвідношення CTR і позицій рейтингу )

(Ось   співвідношення CTR і позицій рейтингу   )

Менше результатів пошуку на екрані мобільного телефону, коли фрагменти довше.

Тепер можна зайняти деякий час, щоб переписати мета-описи вашого сайту.

Якщо використовується WordPress, популярний плагін Yoast SEO (для WordPress) вже оновлено щоб відобразити цю зміну. Так що не забудьте оновити останню версію, щоб отримати новий лічильник довжини мета-опису

Так що не забудьте оновити останню версію, щоб отримати новий лічильник довжини мета-опису

Це може бути досить тривалим процесом, тому ми рекомендуємо визначити пріоритетність головних сторінок вашого сайту. Перегляньте свої звіти Google Analytics (у розділі Поведінка> Зміст сайту> Весь вміст), щоб побачити найпопулярніші сторінки та публікації, а потім спочатку оптимізуйте їх.

Він також платить, щоб бути "раннім усиновлювачем" цих довших фрагментів. Оскільки більшість інших власників сайтів ще не оновлювали свої мета-описи, тому у результатах пошуку залишилося 165 (або менше) фрагментів символів, зміни мають бути однією з небагатьох з більш довгими фрагментами. нерухомості »на сторінках результатів пошуку, ніж ваші конкуренти. Це може вважатися ознакою довіри шукачам, які заробляють на відвідуванні.

Якщо ви відчуваєте, що застрягли і не знаєте, як переписати свої теги SEO, ось як це зробити: Простіший підхід до написання назв SEO та мета-описів

Це, як кажуть, абсолютно не потрібно переписувати всі минулі мета-описи. Google часто використовує інші частини вмісту сторінки в своїх фрагментах пошуку залежно від пошукового запиту користувача.

Google нещодавно підтвердив це в Twitter:

Що не робити

Більш довгі мета-описи не є способом забити ще більше ключових слів. Наповнення ключових слів раніше не працювало.

Більш довгі фрагменти в результатах пошуку - це лише краща можливість переконати пошукачів дати вам свій клік. Більш корисний і відповідний текст призводить до більшого шансу отримати відвідувача.

Це не означає, що ви повинні постійно розширювати всі мета-описи, близькі до 300-320 символів.

Вони можуть залишатися коротшими (до 50 символів), якщо вони вже правильно пояснюють свої сторінки. Ваша мета повинна завжди полягати в тому, щоб забезпечити цінність пошукачам і загнати кліки на ваш сайт, як би ваші мета-описи SEO не були.

Відстежувати результати в консолі пошуку Google

Внутрішню панель пошуку консолі Google перейдіть до пошукового трафіку> пошука Analytics і проаналізуйте статистику рейтингу кліків для сторінок (чиї теги SEO оновлено).

Внутрішню панель пошуку консолі Google перейдіть до пошукового трафіку> пошука Analytics і проаналізуйте статистику рейтингу кліків для сторінок (чиї теги SEO оновлено)

Висновок

Час покаже, як довші фрагменти Google вплинуть на існуючі рейтинги сайтів.

Але якщо ви маєте правильне мислення до SEO (зосередившись на залученні користувачів замість дрібної статистики SEO) і ви прагнете забезпечити цінність вашій аудиторії, більш довгі мета-описи дадуть вам гарну можливість отримати більше кліків, і тому більше органічного трафіку на ваш сайт.

Чи використовуєте ви більше мета-опису SEO?

Немає зв'язку з новим 280-символьним обмеженням Twitter, але приємно писати більше, чи не так?
Чи вплине це на ваш SEO і рейтинг веб-сайтів?
Чи використовуєте ви більше мета-опису SEO?