Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Великий Бычков, отель Гранд, Закарпатская область

Опубликовано: 07.01.2019

Готельний комплекс “Гранд” розташований серед гір в закарпатському селі Великий Бичків Раховського району, біля румунського кордону. Тут Вас завжди зустрінуть затишні номери і родинні котеджі. До ваших послуг відкритий басейн, літні альтанки, мангал, сауна з басейном, більярд.Якщо Вам не сидиться на місці, можете відвідати пам’ятки Рахівського району: г. Говерлу і останні хребти Чорногори, Солоні озера поблизу Рахова. Також пропонуються виїзди в ліс і гори.

Він розташований у мальовничому куточку Рахівщини селищі Великий Бичків. Зручна транспортна розв’язка дозволяє легко проїхати до готельного комплексу, що істотно заощаджує час відвідувачів, основну частину яких складають ділові люди.

Унікальною пропозицією готельного комплексу «Гранд» є надання комплексу послуг: розміщення в комфортабельних номерах готелю, харчування в ресторані, забезпечення ділового аспекту перебування гостей, туристсько-екскурсійні послуги. Готельний комплексскладається із двоповерхового корпусу і приєднаної до нього двоповерхової споруди з рестораном, та банкетним залом, також є басейн, сауна. До послуг відвідувачів на території готельного комплексу розкішні альтанки, в яких може розміститися від 7 до 20 персон. Гарні природні ландшафти, декоративні фонтани та місточки, рясні зелені насадження – все це допомагає відчути себе в затишному райскому куточку.

Готель «Гранд» – це сучасний дизайн, в унікальному стилі, відчувається майстрова рука і душа людини, що любить свою справу. Інтер’єр, в який Ви потрапляєте і краса, яка Вас оточує за межами готелю, створюють відчуття казки. Створюють атмосферу затишку і комфорту. Відвідувачів цілодобово зустрічають гостинні адміністратори, завжди готові максимально швидко вирішити питання розміщення в готелі, проконсультувати та допомогти забронювати номер.

В приємній, спокійній атмосфері готелю Ви будете налаштовані на відпочинок в лоні природи, не відмовляючись від благ цивілізації.

Завітайте до нас і Ви будете приємно вражені.

Цінова політика готельно-відпочинкового комплексу «Гранд» вигідно відрізняється від політики інших закладів такого класу, розташованих на Рахівщині. Відпочинок та умови проживання в «Гранд» відповідають найвищим вимогам відвідувачів, оскільки розроблені згідно з найкращими європейськими зразками. Будьте певні: в нас ви заплатите помірну ціну за високий рівень сервісу та комфортні умови проживання.

Назва Послуги Стандартний сезон Святковий сезон
1 Двохмісний номер 200 грн 400 грн
2 Трьохмісний номер 250 грн 500 грн
3 Двохмісний поліпшений 300 грн 600 грн
4 Трьохмісний поліпшений 400 грн 800 грн
5 Двохкімнатний поліпшений 500 грн 1000 грн
6 Двохкімнатний мансардний 400 грн 800 грн
7 Сауна руська 150 грн год * 150 грн год *
8  Котедж з сауною (сутка прож) 1000 грн 2000 грн
9  Котедж в лісі (сутка прож в т.ч. сауна) 2000 грн 4000 грн
10  Котедж з джакузі (сутка прож) 1000 грн 2000 грн
11  Ресторан Договірна  Договірна
12  Екскурсії по полонинах Договірна  Договірна
13  Проведення бенкетів Договірна  Договірна
14 Проведення весілля Договірна  Договірна

rss