Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Верховний суд США зобов'язав Microsoft виплатити канадцям 290 мільйонів доларів. Україна: реєстрація Товарних Знаків, Авторських прав, Винаходів, Патентів (регістрація ТЗ, логотипів, трейдмарок, брендів)

Опубликовано: 22.10.2018

Верховний суд США у четвер, 9 червня, одноголосно ухвалив, що корпорація Microsoft повинна виплатити 290 мільйонів доларів канадській компанії i4i за порушення її патенту. Про це повідомляє Reuters. Тим самим був підтверджений вердикт, який у 2009 році виніс у справі Федеральний апеляційний суд США.

Розгляд між i4i і Microsoft йде з 2007 року, коли канадська компанія звинуватила корпорацію в незаконному використанні її запатентованих технологій в пакетах Microsoft Office 2003 і 2007 і в операційній системі Vista.

У серпні 2009 року окружний суд у штаті Техас став на бік i4i і засудив Microsoft для виплати компенсації у розмірі 290 мільйонів доларів. Також суддя заборонив компанії продавати текстовий редактор Word до тих пір, поки з нього не буде вилучено спірний функціонал. Спроба Microsoft оскаржити це рішення у Федеральному апеляційному суді до успіху не привела, тому корпорація звернулася до Верховного суду. Розгляд у Верховному суді стартував у листопаді 2010 року.

У патенті i4i описується технологія, що дозволяє змінювати структуру електронного документа. У пакетах Microsoft Office 2003 і 2007 аналогічне рішення носило назву Custom XML. Через спірну справу з i4i в Office 2010 ця функція вбудована не була.

корисний матеріал? Натисніть:
rss