Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Весілля в Греції: мрії збуваються!

Опубликовано: 21.10.2018

видео Весілля в Греції: мрії збуваються!

Олег Ляшко. "Майдан", ТРК "Україна". 11.04.2014

Греція – одна з найкрасивіших європейських країн - пропонує необмежені можливості для проведення весілля. Це може бути приголомшливий вид на вулкан на казковому острові Санторіні, романтичний Міконос, пляж біля підніжжя храму Посейдона в Суніо, південний Пелопонес з його безкрайніми білими піщаними пляжами, сонячний Крит - все це Греція!


Бомба Млинів КВН 2010 1/4 ФІНАЛУ

Неспішний народ ці греки. Просиджують цілими днями в кафе, грають у нарди і з часів створення Еллади шукають відповіді на вічні філософські питання. Відразу може здатися, що всі вони роблять без зайвого шуму. Можливо, але тільки якщо мова не йде про свята. Жителі Греції справжні адепти пишних торжеств, а весілля відзначаються з особливим розмахом.


акторська школа "Лас Вегас" в дитячому клубі Лас Мамас

Весілля в Греції на пляжі, офіційна весільна церемонія в Греції, символічне весілля в Греції - це класика весільного туризму. Більш детально про організацію свята ви можете дізнатися на сайті http://www.mouzenidis.ua/article/wedding

Весілля на Санторіні - романтичний острів Санторіні у формі півмісяця навколо кратера підводного вулкана. Острів приваблює закоханих з усього світу красою своєї архітектури: білосніжні будинки, стародавні церкви; а також надзвичайно гарними пейзажами і багаторічними традиціями проведення весільних церемоній. Весільна церемонія на Санторіні назавжди залишиться у Вашій пам'яті як одна з найбільш яскравих подій!

Весільна церемонія в Греції на о. Крит підходить для любителів шикарного відпочинку на узбережжі. Саме на цьому райському острові знімалася реклама "Баунті". Тут церемонії відбуваються безпосередньо в готелях, на пляжі або біля каплиці.

На острові Міконос Ви також можете обвінчатися! Вінчання в Греції не займає багато часу. Весільна церемонія в Греції може бути символічною або офіційною.

Весілля на Родосі також Вам запам'ятається на все життя, адже на острові є надзвичайно гарні природні і архітектурні пам'ятки! Весільну церемонію можна провести в мерії, у готелі або в бухті Святого Павла поруч з білосніжним Храмом (у якому також можна влаштувати вінчання) в оточенні гір і гарних грецьких будівель.

Весільна церемонія в Греції на острові Скіафос, одному з найкрасивіших курортів Греції, теж вразить молодят вишуканістю та оригінальністю. Уздовж усього острова тягнеться берегова лінія з більш ніж 60 розкішними пляжами, на острові величезна кількість зелені - відмінні пейзажі для романтичної фотосесії!

Ви можете провести гучне грецьке весілля з піснями, танцями для великої компанії або скромну церемонію для двох. Тут кожний зможе відсвяткувати весілля своєї мрії!

Джерело

rss