Навигация по сайту

Популярные статьи

Вхід до каталогу, чи потрібні вони?

Ми займаємося SEO та маркетингом соціальних медіа протягом багатьох років і часто (щороку) у відповідності з повідомленнями, які Метт Каттс , керівник SEO команди і Google антиспам, експерт з якості пошуку найвідомішого в світі мотора, релізи на початку року, що містять нові новини в області пошукових систем, задаються питанням: а чи потрібні каталоги?

Відповідь, для тих, хто не хотів читати всю статтю, це так!

З гарною вставкою в довідники ми могли б досягти успіху в найкращому випадку в сфері веб-маркетингу і позиціонування, насправді вони служать для збільшення ранкоутворення на сайті, але насамперед вони є відмінною інвестицією в довгостроковій перспективі.

Наприклад, давайте розглянемо, що запис в 50 каталогах може принести 10 посилань на місяць до каталогів на пов'язаний веб-сайт, це лише відвідування кожні 3 дні. Наприкінці першого року ми накопичимо кількість візитів від 6000 візитів, і веб-сайт також отримає вигоду розміщення ,

Припускаючи, що середня вартість ручної звітності в каталогах знаходиться на нашому сайті в виділеному сервісі менше 1 євро в кожному каталозі, ми побачимо, що всього за 35 євро, в нашому випадку ( http://marketing-seo.it/servizi-seo-web-marketing/segnalazione-in-directory.html ) Ви можете отримати 6000 щорічних візитів, які з часом будуть стабільними. Ми вже відновили витрати на це і отримаємо відповідні візити. Багато оптимізаторів насправді мають суперечливі думки щодо функції каталогів, але на даний момент Google ще не висловив остаточного пропозиції, тому ми скористаємося тим, що вставляємо наші посилання в каталоги!

Система, очевидно, не може використовуватися як єдина форма просування сайту, але, як пояснювалося вище, це стабільне поліпшення з часом, що за низькою ціною дозволяє мати відповідні відвідування сайту.