Навигация по сайту

Популярные статьи

Ви вірите в Google для SEO поради?

 1. Зміна відбулася з оновленням Google
 2. Що означає Google для всіх, хто займається SEO?
 3. А що він насправді говорить?
 4. Питання до клієнта?
 5. Що я думаю?
 6. Яке майбутнє в галузі?

Перш ніж дати швидку відповідь на запитання, розглянемо разом наступне:

1. Google створив потребу в SEO ( оптимізація сайту для пошукових систем). Починаючи з 1998 по 2011 рік з першого оновлення Panda і першого оновлення Penguin 2012, пошукова система дозволила йому легко маніпулювати людьми, які шукали способи по-перше розмістити сайти з грошима.

Алгоритм пошукової системи ранжирував сайти за кількістю посилань і ключових слів у змісті.

Це означало, що, використовуючи автоматизовані блоки для створення посилань на сайти на декількох сайтах, в основному за допомогою коментарів, і додавши 50-кратне ключове слово до змісту, а також його синоніми, легко досягти бажаної першої сторінки в органічному пошуку, ключових які були зацікавлені.

Зміна відбулася з оновленням Google

З 2011 року все змінилося З 2011 року все змінилося. Ось, дивись історія всіх оновлень gg і алгоритм зміни. Якщо ці оновлення спочатку були орієнтовані на їх покарання, усунення видачі видань з бідних сайтів і надання пріоритету вищому рейтингу якості, вони тепер є частиною алгоритму пошукової системи і послідовно впливають на органічні результати. Останнє оновлення Fred було орієнтоване на сайти з малоцінним контентом, які займали хороші місця без особливих зусиль.

Що означає Google для всіх, хто займається SEO?

Google заохочує SEO фахівців дотримуватися його політики щодо оптимізації сайтів, таких як:

 • Створюйте якісний вміст.
 • Зробіть якісне будівництво посилань відповідними та цінними сайтами. Кілька, але якісних посилань достатньо, щоб дістатися і зберегти на першій сторінці. Кількість не має значення, як раніше.
 • Зверніть увагу на швидкість завантаження сайту, дайте йому бути чуйним і призначеним для використання на мобільних телефонах і планшетах.
 • Зверніть увагу на користувача, задоволені якістю самого сайту, способом надання інформації та її безпекою.
 • Використовуйте https (SSL) на сайтах.
 • Перестаньте купувати посилання.

А що він насправді говорить?

 1. Купуйте мою об'яву, закликаючи Adwords. Ваші клієнти знайдуть вас миттєво, об'ява перевищує органічні результати, і всі бачать її одразу.
 2. Вам не потрібен SEO, це дорого, ви не встигли познайомитися з його сутністю, а люди, які дійсно розуміють це мало, всі інші є спамерами, які тільки візьмуть ваші гроші, а в кращому випадку зробить половину роботи і в найгіршому випадку ви будете покарані нами.

Для тих, хто любить читати і хоче бути поінформованим, Google написав наступне посібник стартера де описується весь процес оптимізації для сайтів.

Питання до клієнта?

Якщо ви є клієнтом, який має веб-сайт компанії або електронний магазин і хочете збільшити продажі в Інтернеті, ви витратили б час і ресурси, щоб дізнатися, як обробляти всі речі, описані в посібнику, або найняти компанію має справу з загальною побудовою та позиціонуванням вашого бренду в мережі?

Що я думаю?

Моя думка, що речі не просто чорні або просто білі. Після 2011 року речі в пошуковій системі помітно змінилися і вже через 3-4 місяці додаються і випробовуються нові речі. Алгоритм стає розумнішим, навчається розуміти і розуміти більше, збирає і аналізує інформацію про всіх нас, але це окрема тема. Результати вже досить добре розташовані, а це означає, що By-Ivan в Софії бачить деякі результати в пошуках " Грецькі перекладачі А Марія у Варні інші. Інтелектуальна пошукова система надає відвідувачам найбільш релевантні сайти, залежно від місцезнаходження комп'ютера або мобільного телефону відвідувача. Але локальний пошук також підлягає маніпуляціям гуру SEO, і, мабуть, найкращим вибором для брутального перевищення потенціалу групи експертів SEO, які мають відповідний бюджет і мотивацію для досягнення результатів.

Якщо ви читаєте десь в Інтернеті, що хтось Googler сказав щось, що відрізняється від вашого розуміння оптимізації сайту, це може бути ознакою того, що є нові речі, які потрібно вивчити Якщо ви читаєте десь в Інтернеті, що хтось Googler сказав щось, що відрізняється від вашого розуміння оптимізації сайту, це може бути ознакою того, що є нові речі, які потрібно вивчити. Розуміння вашого SEO і його практику сайти клієнтів також повинні бути адаптовані і розвинені. Це спосіб залишитися в грі. Слідкуйте за новими речами, які потрібні для пошукової системи, тестування, вибірки, помилки та консолідації вашого бізнесу через злиття з філіями компаній.

Без серйозного бюджету і департаменту заробітної плати для повного позиціонування компанії в Інтернеті, 80% колег, що практикують SEO, не досягнуть результатів, які обіцяють своїм клієнтам. (Зростання органічних візитів та збільшення доходів).

Яке майбутнє в галузі?

Одна людина шоу Google вдалося її нейтралізувати. Чим швидше ми зрозуміємо це і ми прагнемо об'єднати наші зусилля для досягнення кращих результатів, тим більше реальних доходів ми побачимо в кишенях наших клієнтів і наших.

Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче.

Професійна розробка веб-сайту та SEO оптимізація для поліпшення видимості бренду в google.

А що він насправді говорить?
Питання до клієнта?
Що я думаю?
Яке майбутнє в галузі?
Що означає Google для всіх, хто займається SEO?
А що він насправді говорить?
Питання до клієнта?
Що я думаю?
Яке майбутнє в галузі?