Навигация по сайту

Популярные статьи

Вибір редактора: 10 кращих книг по SEO

 1. 1. Мистецтво SEO: Освоєння пошукової оптимізації Еріка Енге, Стівена Спенсера, Джессі Стрікхіола та...
 2. ОСОБЛИВІ ОНЛАЙН-ПРОГРАМИ
 3. 2. Пошукова оптимізація: годинник на день Дженніфер Граппон та Градіва Кузін
 4. 3. Пошукова оптимізація (SEO) Секрети Денні Дувера і Еріка Даффорна
 5. 4. Дізнайтеся SEO: Посібник для початківців по пошуковій оптимізації Даррен Вардендл (краватка)
 6. 5. DIY SEO і інтернет-маркетинг Керівництво: Як це зробити самі Пошукова оптимізація і інтернет-маркетинг...
 7. 6. SEO SoS: Пошукова оптимізація Посібник першої допомоги від Darren Varndell
 8. 7. Google Semantic Search: Методи пошуку пошукової оптимізації, які підвищують трафік вашої компанії,...
 9. 8. SEO зробив простий: пошукова оптимізація стратегії для домінують найбільший у світі пошукової системи...
 10. 9. SEO Toolbook: Каталог безкоштовних інструментів пошукової оптимізації Джейсон Макдональд
 11. 10. SEO 2016: Дізнайтеся про пошукову оптимізацію (SEO Book Series) від RL Adams

Пошукова оптимізація є методом, що стоїть за безумством інтернет-маркетингу. На самому базовому рівні це процес визначення того, як стати найвищим результатом для користувачів Інтернету, які вказують певну комбінацію слів у Google, Bing та інші пошукові системи в Інтернеті. Найбільш складною є наука визначення того, яка комбінація ключових слів, контенту, коду, макетів і маркетингових стратегій оптимізує веб-сайт, щоб максимально охопити його цільову аудиторію та решту Інтернету.

Будучи найпопулярнішою пошуковою системою, Google відповідає за провідну позицію серед професійних пошукових оптимізаторів, буквально і практично встановивши планку для практики пошукової оптимізації. І все ж, через те, що провідні пошукові системи завжди проходять оновлення, які кардинально змінюють роботу оптимізаторів пошукових систем, за останні 10 років з'явився надлишок книг, опублікованих на SEO. У своїх зусиллях, щоб не відставати від світових технологічних гігантів та інших алгоритмів пошукових систем, автори опублікували буквально сотні книг, щоб досягти дуже швидкої мішені. Як і стільки вмісту на технології, більшість цих авторів і їх книги або пропустили марку повністю або застаріли через чутливість часу до своєї мети. Але деякі, чи то через щорічні випуски, або через чисту декларацію, витримали випробування часом, щоб тримати свій термін зберігання і стати титанами SEO-консультацій. Саме тому ми створили цей рейтинг. Щоб знайти цих титанів, і поділитися своїми порадами SEO з вами.

Наш метод складання цього рейтингу полягав у тому, щоб просіяти майже 500 книг, відкладених під “SEO”, на популярному сайті огляду читачів Goodreads. Потім ми обрали лише 90 з, принаймні, двома рейтингами, і забили їх відповідно до середньої кількості зірок, які читачі дали їм; загальна кількість оцінок кожної книги; а також актуальність їхнього автора для розробки розуміння пошукової оптимізації. Лише найвищі рейтинги, найбільш рейтингові та найбільш авторитетні книги зросли до початку нашого списку. Переконайтеся, що ви визнаєте деякі з назв. Якщо ви були одним з багатьох оптимізаторів пошукових систем, які самі навчали себе, ми впевнені, що ви розпізнаєте хоча б одну назву, а може бути й декілька, які ви прочитали самі.

1. Мистецтво SEO: Освоєння пошукової оптимізації Еріка Енге, Стівена Спенсера, Джессі Стрікхіола та Ренда Фішкіна

Мистецтво SEO: Освоєння пошукової оптимізації Еріка Енге, Стівена Спенсера, Джессі Стрікхіола та Ренда Фішкіна

Мистецтво SEO - це підручник у своєму третьому виданні, опублікований O'Reilly Media чотирма експертами SEO: Еріком Енге, Стівеном Спенсером, Джессі Стрікхіола та Рендом Фішкіним. У цій книзі книги автори додають до зростаючої колекції стипендії, яку вони написали в попередні роки, на такі різноманітні теми, як дані соціальних медіа, залучення користувачів і, звичайно, видимість пошукових систем, використовуючи новітню інформацію, доступну в Інтернеті двигунів. Опублікований у серпні 2015 року, "Мистецтво SEO" написано для колег-експертів та зацікавлених новоприбулих, які прагнуть стати на чолі майбутніх розробок у пошуковій оптимізації. Вона забезпечує чітке вікно в минуле і теперішню практику індексації пошукових систем і їх розробників, вивчаючи основні теорії пошукових систем, і забезпечуючи ретельне уявлення про їхню внутрішню роботу на рівні розміру байтів. Хоча автори не можуть передбачити майбутнє SEO, вони забезпечують базову, добре досліджену основу знань, необхідних будь-якій людині, щоб розумно роздумувати і створити стратегію оптимізації з урахуванням майбутнього свого веб-сайту. Оскільки ця основна довідкова робота продовжує зростати з кожним виданням, досвід читача продовжує бути принижуючим: «У той момент, коли ви думаєте, що знаєте все про SEO, ця книга поверне вас назад на своє місце». якщо ми збираємося зрозуміти постійно змінюється характер пошукової оптимізації, необхідне завдання, яке мистецтво SEO зробить легше, якщо ми дозволимо їй навчити нас щось нове щодня.

ОСОБЛИВІ ОНЛАЙН-ПРОГРАМИ

 • > Магістр з маркетингових комунікацій

  Концентрація майстра маркетингових комунікацій підказує вам проаналізувати поведінку споживачів, провести маркетингові дослідження та залучити потужність брендів та повідомлень, щоб розробити потужні цифрові маркетингові стратегії. Оцінюйте різні тактики, вимірюйте їх ефективність, досліджуйте тонкощі роботи з або в складних, багатофункціональних командах для виконання переконливих маркетингових кампаній.

  Основні моменти:

  • Топ-100 університетів
  • 100% онлайн
  • Немає GRE
  Запит інформації

СПОНСОРОВАНЕ

2. Пошукова оптимізація: годинник на день Дженніфер Граппон та Градіва Кузін

Пошукова оптимізація: годинник на день Дженніфер Граппон та Градіва Кузін

«Час на день» - це посібник для початківців для всіх пошукових оптимізацій, особливо для планування. Співавторами американських SEO консультантів, Jennifer Grappone і Gradiva Couzin, «Час на день» став ресурс після виходу в травні 2006 року, з того часу він був опублікований в трьох виданнях, останній з яких вийшов у 2011 році. Створюючи та оновлюючи цей ресурс, Grappone та Couzin стали глобальними голосами в глобальній дискусії про важливість розробки унікальної та оптимальної стратегії для підвищення онлайн-видимості веб-сайту завдяки своєму місцю в рейтингах пошукових систем. Як свідчення методу роботи пошукового оптимізатора за принципом наполегливості та експериментування, книга конденсує мистецтво пошукової оптимізації в її найбільш привабливій формі: одна година в день покрокової дії і наступний план . Дійсно, він вчить нас, крок за кроком, як оптимізувати сайт не тільки для пошукових систем, але і для блогів і соціальних медіа. З практичними порадами, подібними до цього, Grappone і Couzin розуміють, що для того, щоб веб-сайт справився добре, його маркетологи повинні переконатися, що всі його стратегії діють за тим же планом. Чудовий приклад того, як зробити кілька простих дій може революціонізувати місце сайту в рейтингах, Пошукова оптимізація: Час на день є відмінним читанням для всіх, хто цікавиться SEO, онлайн-маркетинг, і як вони можуть працювати разом, щоб розмістити компанію в центрі уваги.

3. Пошукова оптимізація (SEO) Секрети Денні Дувера і Еріка Даффорна

Пошукова оптимізація (SEO) Секрети Денні Дувера і Еріка Даффорна

Секрети SEO - це бізнес-книга, написана професійними консультантами SEO, Денні Дувером і Еріком Даффорном, лідерами думки на чолі руху SEO. Dover і Dafforn спираються на власний особистий та професійний досвід, ознайомившись із способами оптимізації пошукових систем з перших днів свого існування, для того, щоб передати поради, хитрощі та маловідомі методи, якими користуються деякі з кращих провідних SEO. світ. Щоб створити свій випадок, Dover і Dafforn занурюється в принципи інтернет-маркетингу за допомогою SEO, включаючи оптимізацію на сторінці, оптимізацію за межами сторінки, побудову посилань, використання реальних прикладів з їхньої кар'єри з метою ілюстрації. Ці приклади включають, але не обмежуються, роботою, виконаною для Fortune 500 компаній, таких як Honda і AT&T. Dover і Dafforn надають переконливі пояснення важливості розробки стратегії SEO, яка має як ранги, так і перетворює, що є, мабуть, їх найбільшим внеском у розмову про пошукову оптимізацію. Опублікований в 2011 році, SEO секрети витіснили багато схожих книг, опублікованих навколо цього пікового часу в новітній історії SEO, тому що він настільки доступний для новачків і запізнілих маркетологів, особливо тих, хто хоче отримати конкретні поради з деяких з найбільш збережених секретів у галузі, виробляти лише призводить, але генерувати фінансові результати.

4. Дізнайтеся SEO: Посібник для початківців по пошуковій оптимізації Даррен Вардендл (краватка)

Дізнайтеся SEO: Посібник для початківців по пошуковій оптимізації Даррен Вардендл (краватка)

Дізнатися SEO є третьою діловою книгою, написаною розробником програмного забезпечення, інтернет-підприємцем і серійним автором SEO, Дареном Вардендом. Опублікований у 2014 році, він є одним з найостанніших книг SEO маркетингу, який надає посібник для початківців щодо практики та принципів пошукової оптимізації. Підкреслюючи важливість участі в маркетингових методах «білої капелюху», таких як публікація вмісту та уникнення маркетингових методів «чорної капелюшки», як, наприклад, наповнення ключових слів, Varndell звертає нашу увагу на важливість дотримання алгоритмів великих пошукових систем для максимального підвищення рейтингу та мінімального рейтингу. штрафні санкції. Дізнатися SEO призначений для заклику до пошукових оптимізаторів по всьому спектру, від блогера до ведучого SEO, і Varndell працює, щоб він охоплює всі аспекти процесу SEO, від дослідження ключових слів, створення контенту, до маркетингових стратегій соціальних медіа. Хоча націлені в першу чергу на новачків у світі SEO, поради книги для веб-майстрів на теми усунення проблем рейтингу і покарання, а також ефект, який Google Panda, Penguin, і Hummingbird були на ринку SEO є незамінними. Саме цей рівень промислової валюти і широке поінформованість аудиторії допомагає навчитися SEO збільшуватися над рештою та приземлятися на ціль.

5. DIY SEO і інтернет-маркетинг Керівництво: Як це зробити самі Пошукова оптимізація і інтернет-маркетинг по Darren Varndell (краватка)

DIY SEO і інтернет-маркетинг Керівництво: Як це зробити самі Пошукова оптимізація і інтернет-маркетинг по Darren Varndell (краватка)

DIY SEO є першою бізнес-книгою, написаною розробником програмного забезпечення, інтернет-підприємцем і серійним автором SEO, Дареном Вардендом. Опублікована в листопаді 2013 року, книга Varndell фокусується на відповіді на питання про те, як заробити гроші в Інтернеті з Do-It-Yourself маркетингових стратегій SEO? В якості кульмінації 20-річного досвіду Varndell як практикуючого лідера SEO думки, DIY SEO багато керівництва безпосередньо пов'язані з прийняттям новачків через кроки, необхідні для створення, створення та маркетингу інтернет-бізнесу. Звичайно, вперше оптимізатори пошукових систем, інтернет-маркетологи та онлайн-підприємці, зацікавлені в кращому розумінні того, як ключові слова та рейтинги впливають на залучення аудиторії, знайдуть книжку. Варндалл написав це на увазі. Але його багато практичних покрокових посібників для проведення дослідження ключових слів і розробки важливої ​​стратегії для оптимізації поза сторінками будуть привабливими для власників бізнесу, які бажають запустити веб-сайт або навіть веб-майстрів, які потребують оновлення деякі з основ. Varndell навіть включає в себе глосарій термінів, які допоможуть будь-якому SEO стати якомога більш поінформованим, оскільки він працює, щоб демістифікувати деякі з найбільш технічних термінів галузі. Оскільки це повідомлення стосується не тільки початківців, але й для досвідчених професіоналів, не дивно, що DIY SEO заробляє місце за столом серед великих книг для SEO, щоб знову відкритися, знову і знову.

6. SEO SoS: Пошукова оптимізація Посібник першої допомоги від Darren Varndell

SEO SoS: Пошукова оптимізація Посібник першої допомоги від Darren Varndell

SEO SoS є другою діловою книгою, написаною розробником програмного забезпечення, інтернет-підприємцем і серійним автором SEO, Дареном Вардендом. Опублікована в грудні 2013 року, книга зосереджена на спрощенні SEO як для нових, так і для інтернет-маркетологів, які намагаються знайти те, що працює. Вона витрачає достатньо часу на те, як виправити існуючі «проблеми зі здоров'ям» у SEO, які можуть мати негативний вплив на рейтинги через алгоритмічні санкції або зв'язування недоліків, які розміщують веб-сайти нижче на сходах Google, і можуть навіть призвести до зняття з індексу. Як 20-річний експерт, Varndell є досвідченим професіоналом, який присвячений практиці методів переозброєння, які були включені до чорного списку, та прийняття нових методів, які були внесені в білий список. Поза тим, SEO SoS функціонує як більше, ніж просто "Mr. Fix-It ”. Дійсно, він може навіть надавати консультації досвідченим професіоналам щодо загальних концепцій та передового досвіду для здорового, органічного онлайн-успіху, тактики, яка неминуче призводить до уникнення дорогих витрат часу, енергії та ресурсів. Не один, щоб просто поставити bandaid, роздавати льодяник, і побачити двері, цілі здоров'я веб-сайту Varndell завжди цілісний і проактивний характер. Тобто, щоб збільшити трафік і доходи до сайтів, які послідовно грають за правилами, стримано приймаючи нездорові способи маркетингу, і заслуговують на довгостроковий підйом трафіку, який вони неминуче отримують від такої доброї профілактичної турботи про себе.

7. Google Semantic Search: Методи пошуку пошукової оптимізації, які підвищують трафік вашої компанії, збільшують вплив бренда та посилюють вашу присутність в Інтернеті.

Google Semantic Search: Методи пошуку пошукової оптимізації, які підвищують трафік вашої компанії, збільшують вплив бренда та посилюють вашу присутність в Інтернеті

Google Semantic Search - бізнес-книга, написана пошуковою системою, соціальними медіа та корпоративним стратегом, David Amerland. Опублікований у 2013 році, семантичний пошук Google присвячений розкриттю більшості технічних аспектів процесу вибору пошукових систем, або тим, як машина розуміє, що ми маємо на увазі, коли ми включаємо певні комбінації ключових слів для виконання пошуку. Маючи більш ніж 20-річний досвід роботи в засобах масової інформації, комунікаціях і широко спостерігаючи за тенденціями в пошукових системах, коли вони йдуть і виходять, Америка добре підходить для пояснення функцій Google, таких як Графік знань, TrustRank, AuthorityRank на простому англійському. Він також добре підготовлений для того, щоб вразити відмінності між персоналізованими мобільними пошуками, пошуками в соціальних мережах і багатьма іншими типами пошуку з відносною легкістю і комфортом. Google Semantic Search - це розгалужена робота роз'яснювального SEO, навіть настільки далеко, що охоплює методи маркетингу SEO, які більше не працюють, альтернативні методи організації ключових слів для максимальних результатів пошуку, а також способи захоплення сенсу з неструктурованих даних шляхом звернення до чотирьох V семантичного пошуку: Том, Швидкість, Різноманітність і Істина. І дійсно, незважаючи на те, що книзі кілька років, Девід Америланд написав чудовий шматок вічнозеленого контенту, який залишається актуальним донині для того, щоб зруйнувати багато основних принципів роботи Google.

8. SEO зробив простий: пошукова оптимізація стратегії для домінують найбільший у світі пошукової системи Майкл H. Fleischner

Fleischner

SEO Made Simple - це бізнес-книга, написана американським автором і експертом з інтернет-маркетингу Майклом Х. Флейшнером. Вперше опубліковані в 2013 році до загалом позитивних відгуків, SEO Made Simple отримала високу оцінку як «дуже короткий і лаконічний прайм», «легко зрозумілий» і «відмінний, якщо ви новачок у SEO». , пояснює важливість пошукової оптимізації, а також про те, як бізнесмени та бізнесмени можуть використовувати силу захоплюючого контенту на всіх каналах, щоб отримати рейтинг для вибраного набору ключових слів у найбільшій у світі пошуковій системі: Google. Але, на відміну від тих, що були до цього, видання 2015 року також відповідає всім змінам алгоритму Google, починаючи з 2013 року (з яких було декілька), і навіть надає перевірені рекомендації щодо місцевих стратегій оптимізації, які є важливими для ведення бізнесу в Інтернеті. З його випадковим, щирим і авторським голосом, Флейшнер використовує свій більш ніж 12-річний досвід роботи в якості підприємця на чолі успішного маркетингового блогу, щоб забезпечити розуміння бізнесу контент-маркетингу та просування. Що стосується цього бізнесу, Fleischner закликає нас, що «робити правильне дослідження ключових слів є першим кроком до успішної кампанії SEO», і «Ніколи не недооцінюйте силу внутрішнього зв'язку. Хороша внутрішня структура зв'язування може покращити ваші SERP (сторінки результатів пошуку). Погляди Флейшнера на взаємозв'язок, який кодекс повинен мати до змісту, є особливо навчальним, оскільки він пропонує принцип, що «як форматувати вашу сторінку важливо для оптимізації», порада, яка поширюється на його рекомендації щодо дотримання алгоритмів Google. визначення пріоритетів вмісту, що узгоджується з розміщенням ключових слів у заголовках, підзаголовках і мета-тегах. У цьому відношенні книга Fleischner є відмінним "як-б" для нових маркетологів змісту і веб-майстрів.

9. SEO Toolbook: Каталог безкоштовних інструментів пошукової оптимізації Джейсон Макдональд

SEO Toolbook: Каталог безкоштовних інструментів пошукової оптимізації Джейсон Макдональд

SEO Toolbook - це Інтернет-каталог, створений експертом SEO, професіоналом Google AdWords, а також консультантом з соціальних медіа, Джейсон Макдональд. Опублікована в 2015 році після серії оновлень алгоритму Google, які призвели до створення програмного забезпечення, що допоможе оптимізувати маркетинг пошукових систем, SEO Toolbook розміщує індекс цих програмних засобів, всі з яких є безкоштовними. МакДональдс використовує цей каталог для навчання класу в Стенфордських продовженнях, а також у Сан-Франциско, Коаліція відеозапису і Академії X. Інструменти, які вона індексує, куруються так, щоб охопити всі аспекти процесу SEO, від дослідження ключових слів до тегів сторінок. , для побудови зв'язків, для діагностики, вимірювання рангу, Google Analytics, і далі. Поряд з описом кожного інструменту і релевантністю, книга також містить посилання на кожен безкоштовний інструмент, на додаток до навчальних посібників, блогів і виставок, які демонструють їх корисність. Читачі, які купують друковані копії, отримують доступ до онлайн-видання книги (що включає в себе доступ до інформаційної панелі інструментів Jason), тоді як читачі, які беруть будь-який з класів McDonald у Стенфорді, коаліції відеозапису в Сан-Франциско чи Академії X, також отримують електронну копію книги безкоштовно. Як практичний довідковий інструмент - можна навіть назвати його старовинною «пошуковою системою» у своєму власному праві - SEO Toolbook є відмінним компаньйоном для будь-якої вступної або просунутої книги на тему пошукової оптимізації або інтернет-маркетингу.

10. SEO 2016: Дізнайтеся про пошукову оптимізацію (SEO Book Series) від RL Adams

SEO 2016: Дізнайтеся про пошукову оптимізацію (SEO Book Series) від RL Adams

SEO 2016 - бізнес-книга, написана автором бестселерів, спікером, блогером, інженером-програмістом і серійним підприємцем RL Adams. Опублікована в 2015 році і з виходом 2017 року, книга є частиною запущеної серії книг SEO, яку Адамс присвятив роз'ясненню еволюції пошукових практик і принципів, на яких вони працюють. Спираючись на свій великий досвід роботи в якості технології та онлайн-маркетингу письменника, Адамс пояснює основи того, чому ми йдемо через процес дослідження і розробки найбільш ефективних стратегій SEO для наших брендів. Він описує величезну кількість факторів рейтингу, які входять до місця розташування веб-сайту в індексі Google. (Спойлер: Є понад 200). Він досліджує єдину місію Google - розміщувати найбільш релевантний вміст у верхній частині наших результатів пошуку, коли ми вводимо заданий набір ключових слів. Він навіть йде так далеко, що окреслює чотири основні складові довіри, на яких Google використовує свій алгоритм пошуку: довіра до віку, довіра до влади, довіра до змісту та релевантність. Навіть провідні оптимізатори знайдуть поради Адамса золотою інформацією, особливо якщо вона стосується дрібних, але важливих проблем оптимізації, особливо мобільних. І оскільки більша частина його детальних порад дистилюється через об'єктив того, хто розуміє, що він прагне до швидкої мішені, SEO 2016 вдається бути вічнозеленим, незважаючи на назву, що датується. Справді, з такою великою частиною нашої нинішньої енергетики, орієнтованої на розміщення веб-сайтів на першому місці Google за всіма нашими ключовими словами, завоюючи довіру і проявляючи релевантність, здається, що лише питання часу, коли Адамс підніметься до вершини для створення цього найбільш актуального і авторитетного серії книг за нашим власним ключовим словом: SEO.

Джош Р. Джексон є редактором BestMarketingDegrees.org, зростаючим ресурсом для онлайн учнів, педагогів і маркетологів між ними.

Опублікована в листопаді 2013 року, книга Varndell фокусується на відповіді на питання про те, як заробити гроші в Інтернеті з Do-It-Yourself маркетингових стратегій SEO?