Навигация по сайту

Популярные статьи

Вибір SEO компанії по пошуковому просуванню

  1. Вибір SEO компанії для виконання робіт по пошуковому просуванню - на що слід звертати увагу Для чого...
  2. гарантії

Вибір SEO компанії для виконання робіт по пошуковому просуванню - на що слід звертати увагу

Для чого нам потрібно вибрати SEO компанію? На це питання вичерпно можна відповісти, процитувавши Білла Гейтса. «У майбутньому на ринку залишиться два види компаній: ті, хто в Інтернеті і ті, хто вийшов з бізнесу»

Хороша видимість вашого сайту в пошуковій видачі, це не тільки можливість отримання трафіку. Це можливість для бізнесу бути легко впізнаваним, мати можливість продавати товари і послуги просто користуючись популярністю свого бренду. Тому дуже важливим завданням є забезпечення свого сайту максимальної видимості в результатах видачі пошукових систем.

Завдання оптимізації сайтів не проста. Алгоритми пошукових машин в даний час стали значно складніше, вони враховують сотні факторів, що впливають на ранжування. Використовують різноманітні антиспам фільтри і вже неможливо уявити розвиток хоч трохи значимого сайту без участі SEO компаній. Дуже великі інтернет проекти як правило йдуть по шляху створення власної команди SEO, переманюючи до себе кваліфікованих співробітників. А для всіх інших існує проблема вибору SEO компанії в якості підрядника.

Як вибрати підрядника по SEO серед безлічі пропозицій

Є два способи як вибрати SEO компанію. Перший спосіб вимагає хоча б мінімальних знань про техніках просування сайтів, про «білому» і «чорному» просуванні, про різні види трафіку, про частотності пошукових запитів і т.п. Бажано взяти участь в галузевих конференціях. На таких заходах можна познайомитися з фахівцями в різних областях IT - індустрії.

Початковий відбір кандидатів в підрядники можна здійснити шляхом запиту пошуковику. Тут слід бути обережним і постаратися уникати організацій, маркетологи яких працюють краще, ніж безпосередньо відділ по просуванню. Створення позитивного образу, важлива і вирішальна функція відділів маркетингу. Є студії, які отримують сотні проектів завдяки своїм відділам маркетингу. При цьому може практикуватися конвеєрний підхід, де один фахівець веде кілька десятків проектів.

Кожна успішна SEO компанія має в своєму резюме успішні кейси . Це історії оптимізації сайтів відомих брендів з прекрасними результатами. Пройшли ті часи, коли для просування сайту було досить купити кілька посилань. Зараз це напружена, копітка і тривала робота яка приносить свої плоди тільки в разі правильних дій. Варто ознайомитися з кейсами кожного кандидата.

Необхідно також ознайомитися з рейтингами і відгуками про передбачувані кандидатах. Надіслати запити і отримавши відповіді зайнятися ретельним вивченням і порівнянням пропозицій, що надійшли.

На що слід звернути увагу:

- наявність календарного плану робіт;

- наявність прогнозу по зростанню трафіку;

- наявність і склад звітності;

- розподіл зон відповідальності;

- способи комунікації;

- можливість перевірки якості трафіку і обов'язкове виключення з результатів нецільового (сміттєвого трафіку)

Буде непогано з'їздити в офіс до передбачуваного підряднику і ознайомитися з умовами праці безпосередньо SEO фахівців. Оцінити їх кількість, поцікавитися наявністю професійних сертифікатів по Яндекс метриці або Google Analytics IQ.

Оцінити їх кількість, поцікавитися наявністю професійних сертифікатів по Яндекс метриці або Google Analytics IQ

Пошукова оптимізація сайтів, є складною, високотехнологічної роботою. В даний час неможливо виконувати таку роботу без систематичного спеціальної освіти. При цьому неважливо хто буде займатися просуванням вашого сайту, фрілансер, штатний співробітник або студія.

гарантії

Багато замовників, вимагають від виконавця гарантій по досягненню певних позицій або про досягнутому до певного терміну рівнем трафіку. Слід обережно ставитися до компаній, які видають подібного роду «залізні» гарантії.

Адже оптимізація сайту - це двосторонній процес, підсумки якого залежать не тільки від компанії оптимізатора, але, і в великій мірі від якості і термінів впровадження рекомендацій SEO фахівців на сайт замовника. Як можна давати гарантії, якщо результат залежить від тебе тільки наполовину? Сумлінні підрядники завжди оперують значеннями ймовірності. Наприклад, правильно говорити про відсоток зростання трафіку при своєчасному впровадженні рекомендацій по просуванню.

Другий спосіб вибору підрядника простіший і при цьому не менш ефективний. Він не вимагає спеціальних знань в галузі SEO.

При первинному виборі кандидатів в підрядники, для того, щоб звузити коло пошуку і виключити з розгляду слабкі команди, зупинимо свій первісний вибір на компаніях, навчальних SEO - фахівців і при цьому мають аналітичні відділи, які розробляють інструменти по автоматизації їх праці.

Чому так? Хорошим і сильним сигналом, що вказує на професіоналізм співробітників, є наявність в компанії курсів підвищення кваліфікації для своїх і сторонніх фахівців. У Москві безліч організацій проводять навчання з пошукової оптимізації сайтів і є з кого вибрати.

Як правило, викладачами таких курсів є ті самі співробітники, до яких може вступити на просування вашого сайту.

Наступним критерієм визначаємо наявність спеціальних аналітичних сервісів, розроблених компанією для використання своїми співробітниками, а також для паблік. Це можуть бути сервіси автоматизації збору позицій в пошуковій видачі, сервіси автоматизації збору частотності Wordstat, кластеризації семантики, аналізатори текстового контенту і інші специфічні SEO інструменти.

Розробка і підтримка інструментів автоматизації SEO складний і витратний процес. Наявність працюючих власних інструментів автоматизації говорить про те, що вони дійсно потрібні і затребувані працівниками SEO студії.

Варто зазначити, що одночасне наявність курсів навчання і працюють інструментів автоматизації SEO, говорить про те, що всі ці команди передбачуваних підрядників - це практики з хорошою теоретичною підготовкою. Залишається тільки вибрати зручного за умовами контракту партнера і укласти договір.

Як можна давати гарантії, якщо результат залежить від тебе тільки наполовину?
Чому так?