Навигация по сайту

Популярные статьи

Видаліть тег генератора метаданих Joomla

  1. Чому я хочу видалити його?
  2. Дайте мені плагін. Код лякає мене.
  3. Я не хочу інший плагін, просто скажіть, як це зробити вручну
  4. Висновок

Ви хочете видалити мета-тег генератор з вашого сайту Joomla

Ви хочете видалити мета-тег "генератор" з вашого сайту Joomla? Це дуже легко зробити.
У цій посаді я покажу вам, як це зробити за допомогою плагіна, а також як це зробити за допомогою одного рядка коду.

Чому я хочу видалити його?

В ідеалі ви не хочете, щоб на вашому сайті знаходилися великі несанкціоновані коди. Ви не хочете, щоб Google і пошукові системи стали важче знайти те, що їм потрібно, - ви хочете, щоб це було простіше. Тепер я розумію, що цей рядок коду не зовсім тонни наворотів, але з часом все це додає. Трохи коду тут, додаткова мета там, і раптом у вас є величезний файл індексу, який забирає віки. Зберігайте речі в порядок.


Дайте мені плагін. Код лякає мене.

Найпростішим способом є використання плагіна Joomla ByeByeGenerator . Встановіть плагін, увімкніть його, переконайтеся, що мета-тег видалено з вихідного коду, і ви зробили. Не тільки метод найпростіший, він буде працювати для будь-якої версії Joomla. 1,5, 1,6, 1,7 і 2,5. Цей метод також є стійким, тому, якщо ви багато змінюєте шаблони або виконуєте будь-які оновлення, цей плагін завжди працюватиме і ніколи не перевизначатиметься. Але що, якщо ви пурист?


Я не хочу інший плагін, просто скажіть, як це зробити вручну

Метод видалення тега генератора метаданих для Joomla змінюється між версіями. На Joomla 2.5 ви можете просто додати цей код у ваш файл index.php у вашому шаблоні.

JFactory :: getDocument () -> setGenerator ('');

Покладіть його відразу після лінії // немає прямого доступу. Цей метод буде сильно відрізнятися від того, який шаблон ви використовуєте і від якої компанії, тому я не можу отримати занадто докладну інформацію. Наприклад YooThemes має іншу структуру шаблону, ніж RocketThemes. Вам доведеться локшитися навколо себе, щоб зробити це. Основною перевагою редагування коду шаблону замість встановлення плагіна є накладні витрати. Чим менше у вас плагінів, тим швидше буде ваш сайт, а запити швидко зростають.

Висновок

Це один з небагатьох випадків, які я пропоную використовувати плагін над кодом редагування. Цей плагін повністю видаляє тег генератора мета назв, встановлюється в найкоротші терміни і отримує роботу. Я використовую цей плагін особисто для сайтів, які я будую. Сердечно рекомендую.

Теги: joomla , joomla 1.6 , joomla 1.7 , joomla 2.5 , мета

Чому я хочу видалити його?
Чому я хочу видалити його?
Але що, якщо ви пурист?