Навигация по сайту

Популярные статьи

Відгук про книгу - Розкрутка веб-сайту: практичний посібник з SEO 3.0 - Cyber-Promo.ru

Всім доброго часу доби. Деякий час тому до мене в руки потрапила книжка Миколи Євдокимова та Ігоря Лебединського - Розкрутка веб-сайту: практичний посібник з SEO 3.0. Книжка хороша і прочитати я пораджу всім, кому за специфікою роботи вона підходить.
Всім доброго часу доби
Як і обіцяв в одному з попередніх постів - пишу відгук.

Думка, яка переслідувала мене протягом усього читання цієї книги - як шкода, що 3 роки тому, коли я починав займатися SEO і просуванням сайтів не було такого докладного і актуального керівництва. Можна було б уникнути купу шишок, заощадити грошей і сил. У той час реально не було нічого подібного, щоб взяти ось так і зробити певний план дій і достінгуть ТОПу, залучити багато цільових відвідувачів на сайт і оцінити ефективність компанії.

Але з іншого боку раніше був інший час. Всі знання можна було отримати або своїм досвідом, або купити. Тоді навіть платних семінарів не було, щоб завантажити і подивитися, не відриваючи себе з міста, в якому живеш.

Але не будемо про минуле, давайте про книгу.

На самому початку книги є передмова:

У ваших руках - нова книга, присвячена ключовим аспектам інтернет-маркетингу. Це книга про те, як заробляти гроші за допомогою Інтернету. А оскільки сьогодні, як і вчора і п'ять років тому, будь-який серйозний заробіток в Інтернеті прямо чи опосередковано пов'язаний з просуванням сайтів, виходить, що тема нашої книги звужується до "пошукового маркетингу". Іншими словами, до теоретичного і практичного дослідження всіх аспектів взаємодії бізнесу, клієнта і пошукової системи. Забігаючи наперед, скажемо, що теорію тут можна назвати явищем вторинним: вона є похідною від нашої цілком успішної практики роботи на ниві інтернет-маркетингу.

І правда, в книзі теорії практично немає, а навпаки на прикладах сайтів розбираються дії, які треба провести, щоб привести на сайт цільових відвідувачів, які з великою ймовірністю зроблять покупку або скористаються послугами.

Характерно те, що протягом всієї книги просування сайту розглядається не тільки з точки зору оптимізатора, але і з точки зору маркетолога. Тобто, паралельно з подачею інформації з просування сайту, йде інформація для маркетологів, людей, які відповідають за максимальну віддачу рекламного інструменту, в даному випадку сайту.

Мова подачі матеріалу дуже простий, мені сподобався 🙂. Ще особливо порадувало, що автори мають на увазі, що читач вже володіє необхідним комсомольським мінімум інформації по темі, тому на зовсім зрозумілих речах увагу не загострюється.

Вся книга розбита на кілька розділів, які мають на увазі етапи просування сайту. В ідеалі ви можете паралельно з прочитанням книги просувати свій сайт - все кроки описані. Причому розписується все дуже дуже прискіпливо, саме в плані маркетингу і поведінки людини на сайті, як це важливо. Я більше ніж упевнений, що в більшості випадків невдача наздоганяє фахівця з просування саме на цьому етапі, коли людина наведено на сайт, але сайт, його навігація і тексти зроблені настільки криво, що величезний відсоток покупців послуг втрачається. І так і буде відбуватися до тих пір, поки не будуть пропонуватися комплексні послуги з просування. А зараз же, замовникам, в більшості продаються позиції в пошукових системах - я вважаю це не правильним, так як оптимізатор піклується тільки про попадання сайту клієнта в потрібний ТОП, щоб умови договору були дотримані - а там хоч трава не рости.

Можете самі подивитися круглий стіл - Тенденції ринку клієнтського SEO. Круглий стіл .

В рамках Конференції «Практика пошукового просування сайтів. Netpromoter-2010 »пройшов круглий стіл на тему« Тенденції ринку клієнтського SEO », завдяки чому учасники отримали можливість поспілкуватися з відомими фахівцями Рунета і отримати відповіді на свої питання.

Запрошені гості: генеральний директор компанії «VIPRO» Олег Сковородников, генеральний директор фірми «А-М Studio» Олександр Митник і Костянтин Симаков, генеральний директор «Трафік Лаб».

Загальна тривалість ефіру: 1 година 23 хвилини.

З іншого боку, добре, що я прочитав цю книгу маючи свій досвід і свою точку зору, тому що не хочу приховувати, але в деяких місцях, я не те, щоб був зовсім не згоден, але настільки б фарби не згущав. А людина, яка читає її з майже нульовими знаннями або без досвіду в певних сферах, може відразу прийняти всі на абсолютну віру.

Протягом всієї книги йде відкритий піар системи SeoPult - не чого поганого я в цьому не побачив. SeoPult дуже добре справляється зі своїми завданнями, зростає і розширює функціонал, тому я буду продовжувати користуватися ним.

Книжка вийшла друком на якісному папері, в руках тримати приємно. Читається теж досить швидко. Купувати чи ні? Я купив і не пошкодував. Придбати - Розкрутка веб-сайту: практичний посібник з SEO 3.0 можна через Ozon , Оплачувати краще відразу, ніж на пошті, так як буде дешевше.

Можете ще подивитися і інші ефіри, які пройшли в рамках Netpromoter-2010 на SeoPult.tv .

Особливо мені сподобався круглий стіл про перспективи клієнтського SEO, посилання на який я давав вище.

  • Посилання-2010. Як живеться простому оптимізатора? - доповідач Костянтин Леонович.
  • Круглий стіл: Тенденції SEO-ринку. Війни роботів.

Решта доповіді дуже специфічні, дивіться за бажанням.

Постові на сьогодні:

Якщо вас цікавить житло, то можете подивитися на сайті - база квартир в оренду . Компанія пропонує оренду квартир в місті Москва і допоможе з пошуком підходящої житлоплощі.

-

Ну а для милих дівчат, поспішаю дати посилання на послуги компанії яка пропонує комбінований педикюр і відрізняється індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Ігор (Luckyboy)

Купувати чи ні?
2010. Як живеться простому оптимізатора?