Навигация по сайту

Популярные статьи

Відгук про роботу в Оріфлейм: бізнес чи трата часу?

Ті, хто вибрав мережевий маркетинг в якості тимчасового або постійного заняття, через зовсім недовгий час розуміють, що справа ця «просте, але нелегке» Ті, хто вибрав мережевий маркетинг в якості тимчасового або постійного заняття, через зовсім недовгий час розуміють, що справа ця «просте, але нелегке». Чому?

Косметична компанія Оріфлейм всерйоз заявляє, що її положення в мережевій індустрії і можливості, що надаються нею незалежних консультантів, є ексклюзивними. Рівень доходів та інші бонуси від компанії, мовляв, перевищують все, що можуть запропонувати інші мережеві компанії аналогічного профілю. Під аналогічним профілем ми маємо на увазі подібне портфоліо продукції - парфюмерно-косметична, а в останні кілька років, і wellness-продукти.

Наскільки цікава пропозиція, яке робить компанія своїм новим незалежним консультантам, або бізнес-партнерам, кому дійсно варто спробувати свої сили в досягненні небувалих вершин мережевого маркетингу, в чому переваги і недоліки співпраці з компанією Оріфлейм? Читайте далі.

«Унікальне положення»

Компанія пропонує два способи заробляти гроші:

  • нові консультанти можуть почати свою співпрацю з демонстрації каталогів і поширення (продажу) всіх представлених там товарів. Цей спосіб приносить деякий прибуток, спочатку зовсім незначну, але, у міру можливого розширення кола клієнтів, схильну збільшуватися. На поточний момент різниця між ціною, по якій консультант (він же дистриб'ютор) отримує продукцію від компанії, і «клієнтської», зазначеної в каталозі, становить 18%.
  • другим способом, куди більш прибутковим з фінансової та всіх інших точок зору, є т. н. рекрутування, або запрошення до аналогічного співпраці з компанією нових людей. Система бонусів в цьому випадку має складну структуру, що включає і відсоток з прибутку запрошених вами людей, і відсоток з загального обсягу продажів, і ще деякі доходи, в систему отримання яких усім зацікавленим доведеться занурюватися самостійно.

Унікальність в тому, що застосовувати обидва ці способи можна одночасно або незалежно один від одного. Ви можете заробляти свої гроші як успішний продавець або як будівельник власної «структури» або групи, або ж поєднувати обидва ці процеси.

Справедливості заради відзначимо, що в світі звичайного бізнесу, не пов'язаного з багаторівневим маркетингом, вкрай складно знайти постачальника, який готовий видати вам, невідомій людині, деяка кількість свого товару практично в борг. А ще взяти на себе витрати по його виробництву, доставки, зберігання, оформлення та оплати всіх митних та інших зборів і податків, надати вам можливість навчитися (зауважте - безкоштовно!) Грамотно його представляти своїм клієнтам, та ще й гарантує, крім вашої особистої прибутку , постійні бонуси, подарунки, участь в акціях, лотереях і т. п.

Так що - так, з цієї точки зору співпраця з Оріфлейм дійсно цікаво, прибутково і нескладно.

Ось ще кілька приводів для співпраці з компанією:

  • Оріфлейм, усвідомлюючи різницю між звичайним бізнесом і мережевий моделлю, навчає всіх нових і діючих консультантів правилам досягнення успіху і побудови групи в МЛМ. Навчання буває як платним, так і абсолютно безкоштовним.
  • Оріфлейм дійсно виконує свої зобов'язання по відношенню до консультантів, як в частині виплат, так і в частині наданого дистриб'юторам сервісного обслуговування, причому і справді прагне до постійної оптимізації процесів.
  • Продукція, пропонована в каталогах Оріфлейм, здебільшого адекватна тій ціні, по якій ви можете її отримати. Більш того, гнучка цінова політика дозволяє менеджменту компанії регулювати ціни на продукцію в залежності від купівельної спроможності населення конкретної країни.

Отже - навчання, чесність, сервіс, якість, ціна - все це безумовні плюси взаємодії з компанією. Які ж мінуси, чому Оріфлейм, при всіх своїх перевагах ще не стала єдиною косметичної МЛМ-компанією в світі? Мінуси, як не забавно, є прямим наслідком або зворотним боком плюсів.

Ви не зможете заробити скільки-небудь пристойних або гідних грошей, тільки демонструючи каталоги. В добі, вибачте нам трюїзм, всього 24 години, і за цей час, хоч би мобільні і активні ви не були, ви не зможете продати ДУЖЕ БАГАТО косметики! Так що у активного доходу є стеля, і він не дуже високо.

У спілкуванні з потенційними дистриб'юторами вам доведеться:

  • долати опір, викликане вже наявним негативним досвідом спілкування з mlm-компаніями і попередніми консультантами;
  • долати людське небажання засвоювати нову інформацію і опановувати нові навички;
  • контролювати і направляти людей, чия кількість може зростати з кожним днем. Повірте, лідерство - це не робота «від сих до сих», це процес, який займає всю вашу життя.

Вам знадобиться враховувати, що «шведскость» компанії, про яку розповідають менеджмент і консультанти, як про один з переваг Оріфлейм, закінчується на кордоні зі Швецією. У кожній країні ви будете мати справу з місцевим менталітетом, особливостями поведінки і ведення справ. Тобто, враховувати людський фактор.

Лідери Оріфлейм чесно і справедливо зізнаються, що їх бізнес «simple, but not easy" - простий, але нелегкий. Дійсно, давно сформульована послідовність дій і навіть фраз, при регулярному повторенні яких успіх виявляється неминучий. Але саме тут криється пастка. Людина, яка має внутрішньої самодисципліни, який не вміє і не схильний «зациклюватися» на досягненні навіть самої дріб'язкової мети, що володіє критичним мисленням, не зможе зробити цю рутину своїм способом життя.

Так що, якщо ви вирішили досягти вершин Сходи Успіху (так називається система звань і доходів в Оріфлейм), вам доведеться виробити в собі веселе дружелюбність тер'єра, хватку бульдога, блаженне байдужість сенбернара і чарівність померанских шпіців. І тоді через якийсь час мільйон доларів, найбільша премія в Оріфлейм, дійсно стане вашим.

Чого вам і бажаємо.

Про інші MLM-брендах:

Відгуки про Avon , Про горезвісну фірмі DeSheli - в цієї статті , Про менш одіозною, але теж активно просуває себе китайської компанії Мейтан - тут

Чому?
Які ж мінуси, чому Оріфлейм, при всіх своїх перевагах ще не стала єдиною косметичної МЛМ-компанією в світі?