Навигация по сайту

Популярные статьи

Відкриті SEO рішення для Angular JS представлені в ясності '16 [Відео]

  1. AngularJS: Приємні користувачі, пошукові системи, розробники та SEO

У квітні 2016 року я був включений в вебінар seoClarity на AngularJS разом з   Білл Хант   ,   Сом Comstock   і   Кіт Гуд

У квітні 2016 року я був включений в вебінар seoClarity на AngularJS разом з Білл Хант , Сом Comstock і Кіт Гуд . Це було одне з найвищих відвідуваних вебінарів, які вони мали, мені сказали. Проте, багато людей вважали, що не вистачає часу, щоб повністю представити тему. Якщо ви хочете переглянути цей вебінар, перевірте це тут . У цьому вебінарі ви отримаєте вступ до AngularJS та його питання SEO, як пояснює Білл Хант, тоді як Catfish Comstock представляє кілька прикладів.

Щоб було більше часу на «Ясність» 16, вступ і тематичні дослідження не були включені, тому технічні питання обговорювалися більш ефективно та ефективно - сподіваюся. Однак, крім розмови про AngularJS, я також був призначений для обговорення схеми Microdata, так що я не весь сеанс для обговорення AngularJS і SEO. Мені ще потрібно було прискорити трохи, щоб поговорити про тему мікроформатів.

Під час конференції я записував усі аудіофайли всіх спікерів, щоб я міг переглянути їх пізніше. Коли мені було час, щоб представити, я був досить впевнений, що Audacity не зіпсує мене. Мій комп'ютер записував усі аудіо, але з якихось причин мої сесії було виключено. Причина того, що мій рекордний комп'ютер заснув, коли я представляв. Я планував об'єднати записаний звук з презентацією PowerPoint, щоб створити відео.

На жаль, у мене немає живого відео. Тому я просто перезаписав аудіо, щоб створити відео нижче. Шкода, що я мав запис у прямому ефірі, тому що було кілька важливих запитань з боку аудиторії, на які я відповів. У будь-якому випадку, якщо у вас виникли питання, не соромтеся запитувати, коментувати цей блог або читати мені.

AngularJS: Приємні користувачі, пошукові системи, розробники та SEO

Мікросхеми схеми: створення більшості доступних

Мені пощастило, що я був запрошений seoClarity для представлення на їхній щорічній конференції Clarity '16. Дякую! Я брав участь у регіональному Всесвітньому турі Clarity World 2015 у Сан-Дієго, а також виступав у Clarity '14 в Остіні, штат Техас. Це було красиве бути у Чікаґо котрий був тільки мій другий час там. У мене було багато часу, щоб піти навколо центру міста, побачити мальовничі місця, і разом з дружиною з'їсти велику їжу. Мені дуже шкода, що я не мав шансу провести вечір з іншими учасниками. Дякуючи також eREACH та> Myers Media Group, компанії, які я представляв на заході, дозволили мені відвідувати та говорити.

Якщо у Вас виникли питання щодо послуги побудови посилань , рішення для Angular JS та ін технічні питання SEO та консалтингу , зв'яжіться з нами, щоб поспілкуватися з одним з наших фахівців .