Навигация по сайту

Популярные статьи

Відновлення SEO покарання

Головна

» SEO »SEO Відновлення страти

Поради щодо скасування штрафних санкцій Google
Поради щодо скасування штрафних санкцій Google   Якщо на своєму ретельно оптимізованому веб-сайті ви помітили незрозуміле та раптове занурення у трафіку, ви маєте підстави припускати, що він був покараний Google Якщо на своєму ретельно оптимізованому веб-сайті ви помітили незрозуміле та раптове занурення у трафіку, ви маєте підстави припускати, що він був покараний Google. Однак це не завжди так. Всякий раз, коли відбувається раптове падіння рейтингу ключових слів, покарання Google часто невірно звинувачують. Справа в тому, що всякий раз, коли існує алгоритмічне оновлення від Google, завжди є переможці і програли. Не підозрюйте покарання Google відразу, за винятком випадків, коли трафік або незаплановані пошуки є різким. Якщо існує покарання Google, то, швидше за все, ваш сайт порушує правила Правила для веб-майстрів Google . Ви повинні зробити деякі тести, щоб перевірити, чи ваш сайт дійсно покараний.

Перевіряє, щоб перевірити штраф

Ваш веб-сайт може бути покараний через деякі з наведених нижче причин:

  • Він може мати посилання з сайтів, які заборонені Google
  • Ваш сайт може бути пов'язаний з поганими районами
  • Ваш сайт може мати проблеми з оптимізацією
  • Ваші веб-сайти можуть мати великі оптимізовані взаємозв'язки
  • На веб-сторінках може бути дубльований вміст
  • На сайті може бути прихований текст і посилання
  • На вашому сайті може бути надмірне взаємне посилання
  • Більше інших питань, які порушують правила Google Webmaster

Не тільки виглядають природно, але й природно

Над оптимізованим якорним текстом може виявитися контрпродуктивним, і ви повинні подбати про натуралізацію ваших посилань. Слід уникати надмірної кількості оголошень на веб-сторінках, які не відповідають пропонованому інформаційному вмісту. Ваш вміст має бути привабливим для кінцевого користувача та повинен відповідати його запиту.

Тримайтеся подалі від більш оптимізованого дрібного вмісту

Чи ваш вміст має деяку реальну цінність для читачів, або він просто має дрібні відомості і написані імітаційним чином новим письменником, якого ви найняли для цього? Необхідно переконатися, що вміст написано експертом, який має глибокі знання з цього питання. Якщо у вас немає такої, наші письменники зроблять це за вас, оскільки у нас є експерти по темі та досвідчені редактори, які створять оригінальний контент високої якості для вашого бізнесу. Імпровізуйте всю архітектуру сайту

У вашому вмісті не повинно бути жодних спам-посилань або низькоякісних посилань. На вашому сайті не повинно бути жодних зайвих статей, написаних на тому ж наборі ключових слів з деякими варіантами.

Люди проти пошукових систем

Ваш сайт повинен мати посилання для соціального обміну, що допомагає Google зрозуміти, що ваш вміст сподобався читачам і не просто наповнений ключовими словами, щоб зробити пошукові системи щасливими. Вміст на вашому веб-сайті повинен мати змогу вирішувати певний запит читача, для якого було здійснено пошук і натиснув.

Запит на повторний розгляд

Якщо ви видалили помилки, які призвели до покарання вашого веб-сайту, ви можете надіслати запит на повторний розгляд до Google зі свого облікового запису інструменту для веб-майстрів. Після цього ваш сайт буде переглянуто вручну персоналом Google за порушення Керівництва веб-майстрів, що може тривати кілька тижнів. Google може відкинути вам повідомлення, яке відображатиметься в папці "Вхідні" ваших Інструментів для веб-майстрів під повідомленням про те, що цей домен було переглянуто та розглянуто для повторного включення до сторінок результатів пошуку (SERP). Якщо домен все ще не відновлюється після покарання, веб-майстер повинен видалити всі платні посилання, а також звернути увагу на текст посилання на посилання.

Консультації та послуги з відшкодування пени SEO

Відновлення покарання за допомогою SEO - процес, який вимагає багато часу, вимагає ретельного планування та певного рівня глибокого досвіду. Ви можете розробити власну методологію, щоб повернути трафік на ваш сайт, який може зайняти кілька тижнів або місяців; досі не може бути жодного гарантії відновлення. З іншого боку, у вас завжди є можливість скористатися досвідом Послуги SEO команда, яка буде працювати постійно, щоб змінити розташування вашого сайту на сторінках результатів пошуку.

Єдиний спосіб швидко відновити ваш сайт - це підвищити його надійність і цінність для кінцевого користувача, і наші веб-майстри здатні правильно виконувати цю роботу для вас. Наша служба оцінки покарань та відновлення SEO призначена для визначення місця, де ваш сайт не відповідає стандартам найкращих практик Google . Ми проведемо ретельний аудит Вашого веб-сайту та рекомендуємо виконати завдання, щоб забезпечити повну синхронізацію з останніми правилами та алгоритмічними змінами Google.

Зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого відновлення вашого штрафного сайту, скориставшись нашими практичними рекомендаціями щодо відновлення.

Зацікавлені? Зв'яжіться з нами

Зацікавлені?