Навигация по сайту

Популярные статьи

Відображення ключових слів у Google за допомогою SEO SearchTerms Tagging

  1. Як користуватися

Раніше бібліотека WordPress мала плагін, пов'язаний з нею SEO Гарне ім'я - SEO SearchTerm Tagging 2 з функцією відображення ключових слів, які приносять від Google відвідування веб-сайтів у повідомленнях або віджетах. Наприклад, хтось використовує ключове слово "abc" для пошуку в Google і натискає на статтю "A", тоді під статтею "A" з'явиться ключове слово "abc". Це виглядає так:

Або ви можете дивитися його безпосередньо   тут Або ви можете дивитися його безпосередньо тут .

Однак поганою новиною є те, що цей плагін більше не розроблявся, і автор видалив його на бібліотеці WordPress. Але хороша новина полягає в тому, що я все ще маю останню версію, перш ніж вона буде видалена, і якщо у вас є навички програмування, ви можете розробити її самостійно, якщо ви хочете, і тепер цей плагін все ще можна використовувати.

Завантажити пошук SEOТермінг тегів 2

Як користуватися

Після завершення встановлення можна перейти на сторінку налаштувань його функцій у меню Параметри -> SEO SearchTerms 2 . Тут є лише деякі прості опції, такі як налаштування тегів списку, додавання посилань до ключових слів і т.д. Однак, я використовую лише такі налаштування, як нижче.

Добре, тепер почекайте 1 або кілька днів, не забудьте очистити кеш веб-сайту, щоб цей плагін набув чинності Добре, тепер почекайте 1 або кілька днів, не забудьте очистити кеш веб-сайту, щоб цей плагін набув чинності. Через кілька днів можна перейти на цю сторінку налаштування та переглянути статистику ключових слів із відвідуванням веб-сайту.

Через кілька днів можна перейти на цю сторінку налаштування та переглянути статистику ключових слів із відвідуванням веб-сайту

І якщо ви хочете відобразити ключові слова вашого сайту на бічній панелі, ви можете використовувати віджети SEO SearchTerms у Appearance -> Widgets.

І якщо ви хочете відобразити ключові слова вашого сайту на бічній панелі, ви можете використовувати віджети SEO SearchTerms у Appearance -> Widgets

Так само, як правило, цей плагін дуже простий у використанні, тому відразу кілька операцій можна використовувати. Зауважте, що якщо ваш веб-сайт не має високого рейтингу в Google або кілька відвідувань від Google, він може відображати дуже ключові слова, але ви можете видалити небажані ключові слова за функціями Видалити сторінку пошуку на сторінці налаштувань.

Бажаю вам успіху.

Показувати ключові слова на Google з SEO SearchТерми тегування було останньо змінено: Thach Pham