Навигация по сайту

Популярные статьи

Відображення жодного та прихований текст у SEO: фокус на видимому вмісті

  1. По-перше, що таке прихований текст?
  2. Як це ставиться?
  3. Метод, використаний Шай Ахароні
  4. Досвід SEO прихованого тексту
  5. Результати експерименту
  6. Висновки експерименту по прихованому тексту

веб-дизайн і Google SEO кожен реагує на різні цілі, часто сприймаються як несумісні. Створення естетичного сайту, який гарантує оптимальний користувальницький досвід, зазвичай передбачає нехтування SEO. Узгодження UX сайту і в той же час оптимізація його природного посилання вимагають деяких жертв для одного або іншого, особливо коли мова йде про зміст.

Текст, оптимізований для природного посилання, дійсно важливий на сторінках веб-сайту, щоб поліпшити його рейтинг в пошукових системах. Навпаки, веб-розробники добре дотримуватимуться візуального аспекту сайту. Звернення до прихованого тексту з'являється як засіб примирення цих двох. Якщо користувальницький досвід явно не принесено в жертву, можна задатися питанням, чи є SEO прихованого тексту настільки ж ефективним, як і видимий текст.

Дуже цікавий експеримент на чолі з Шай Ахароним Перезавантаження Online допомагає визначити, чи використовує прихований текст менший вплив на SEO сайту.

По-перше, що таке прихований текст?

Чорний Hat SEO техніка

Коли ми говоримо про прихований текст, ми не звертаємося до цієї техніки Black Hat SEO, яка складається, наприклад, із вставленням тексту того ж кольору шрифту, що й у тлі сторінки, або для використання настільки малі розміри шрифту, що текст стає невидимим. Очевидно, що таким чином ми порушуємо рекомендації Google і несемо ризик штрафних санкцій.

Тут ми посилаємося на частково прихований текст, який стає видимим після дії користувача. У часті запитань використовується багато, наприклад, для прокрутки відповіді на запитання. Це також може бути витяг із змісту, за яким слід "дізнатися більше" або "читати більше". Натиснувши, текст з'явиться повністю.

веб-дизайн   і   Google SEO   кожен реагує на різні цілі, часто сприймаються як несумісні Як це ставиться?

Існує кілька способів налаштування прихованого тексту на Інтернет-сторінці. У CSS або JavaScript ми використовуємо, наприклад, дисплей CSS: none або visibility: hidden rule. В іншому випадку також можна використовувати тег HTML TextArea.

Метод, використаний Шай Ахароні

Досвід виник з незгоди з веб-розробником. Команда Шаї Ахароні хотіла зробити видимий прихований текст, на що відповіли, що нічого не змінить, оскільки "Google все одно читає код". Але чи враховує він лише код?

Інструмент, запущений компанією Google у 2014 році, підтверджує врахування досвіду користувача.

Дійсно, Google не тільки читає код сторінки, але й може бачити її відображення, коли користувач бачить її. Це дійсно те, що інструмент "Досліджувати, як Google" і його варіант "Досліджувати і відображати" пропонують. (Консоль пошуку> Дослідження> Дослідіть як Google> Дослідження та перегляд).

Знаючи, що прихований текст видно Google, Шай Ахароні дивується, чому Google надасть йому більше значення. У той же час Google не має доступу до ресурсів CSS і JavaScript на сторінці, оскільки він може бачити візуалізацію сайту. У прагненні постійно вдосконалювати користувальницький досвід, ми можемо подумати, що Google надає більшу вагу вмісту, який користувач може бачити, а не прихований текст. Тільки не існує дослідження, яке б підтвердило або заперечувало це. Шай Ахароні вирішив очолити його.

Досвід SEO прихованого тексту

Його досвід полягав у порівнянні результатів SEO веб-сайтів, що складаються з 4 різних форм:

  • Повністю видимий текст
  • Прихований текст з тегом HTML TextArea
  • Прихований текст через CSS
  • Прихований текст через JavaScript

Щоб здійснити цей експеримент, Шай Аароні повинен був винайти ключове слово, яке взагалі не було в Інтернеті. Таким чином, досвід був максимально нейтральним. Він вибрав "адебрабіли", назва даного типу вигаданих бактерій.

Подібне, але не дублюється, вміст близько 400 слів було написано Подібне, але не дублюється, вміст близько 400 слів було написано. Кожен вміст був інтегрований у веб-сайт, створений з цієї нагоди. Всього створено 20 сайтів із повністю пустим ім'ям домену:

  • 4 з повністю видимим текстом
  • 4 у JavaScript з прихованим текстом
  • 4 в CSS з прихованим текстом
  • 4 з прихованим текстом через тег TextArea.

Невелика точність: ключове слово згадувалося 3 рази в кожному змісті і не було в першому видимому абзаці.

Результати експерименту

Після 6 місяців досвіду, результати зрозумілі. Google надає перевагу більш видимим текстам у своєму рейтингу, а також TextArea. Сайти в CSS і JavaScript, що містять приховані тексти, помітно менш зайняті, і їхні позиції дуже схожі.

Сайти в CSS і JavaScript, що містять приховані тексти, помітно менш зайняті, і їхні позиції дуже схожі

Результати SEO в Google

З іншого боку, результати з інших пошукових систем, Bing і Yahoo! в даному випадку це не так явно.

Результат SEO на Bing SEO Результат на Yahoo!

Висновки експерименту по прихованому тексту

Експеримент Шаї Ахароні з прихованим текстом підкреслює перевагу алгоритму Google над своїми конкурентами, Yahoo! і Bing.

Потім вона підтверджує те, що ми рекомендуємо Powertrafic : Google надає перевагу повністю видимому тексту прихованому тексту.

Щоб оптимізувати свій SEO, краще вибрати повністю видимий текст або, але він менше використовується в Web Design, інтегрувати його в тег TextArea.

По-перше, що таке прихований текст?
Як це ставиться?
По-перше, що таке прихований текст?
Як це ставиться?
Але чи враховує він лише код?