Навигация по сайту

Популярные статьи

Відсоток щільності ключових слів для Google SEO

  1. Яка саме щільність ключових слів?
  2. Формула щільності ключових слів
  3. Перестаратися ключові слова є поганим для SEO
  4. Взявши Google Поради, це безпечна ставка
  5. Не фокусуйтеся на щільності ключових слів

Яка саме щільність ключових слів?

Якщо ви пишете статтю на 600 слів про поради Google AdWords, і ви розміщуєте у статті 10 фрази з ключовим словом "Google AdWords", у вас буде щільність ключових слів 0,6% для цієї статті або сторінки, що означає, що з 600 слів, 0,6% цих слів є ключовим словом фокусу. Тег заголовка, тег опису та вміст розглядаються при визначенні щільності ключових слів. Можна сказати, що вся сторінка розглядається. Ключовим словом фокусу для цієї статті є "відсоток щільності ключових слів". Станом на 31 січня 2014 року, це другий результат органічних результатів на першій сторінці Google. Відсоток щільності ключових слів становить 0,2%, і мій плагін SEO для WordPress говорить мені, що це занадто низька. Ключове слово знайдено 2 рази. Якщо ви не знайомі з Yoast SEO плагін , Перевір. Це відмінний інструмент і, безумовно, полегшує оптимізацію WordPress. Щоб класифікувати цю статтю на національному рівні, я не зробив нічого, крім того, щоб написати статтю і зробити точки аналізу Yoast зеленими. Нічого не було зроблено поза межами сайту, і я не надіслав URL-адресу Google або Bing. Саме на цій сторінці сайту та пошукових системах вперше він обходив його.

Формула щільності ключових слів

Щільність = (Nkr / Tkn) * 100

«Ключові слова» (kr), які складаються з декількох слів, штучно розширюють загальний підрахунок слова дисертації. Найчистіше математичне подання повинно відрегулювати загальний підрахунок слів (Tkn) нижче, видаливши лічильну кількість слів із загального числа:

Щільність = (Nkr / (Tkn - (Nkr * (Nwp-1)))) * 100. де Nwp = кількість термінів у фразі ключа.

Ця загальна формула дозволяє, що загальне число слів буде незмінним, якщо ключ (фраза) дійсно єдиний термін, тому він діє як вихідна формула.

У цій посаді є 810 слів. Ключове слово фокусу містить 3 слова, і воно знайдено 2 рази по всій сторінці, включаючи URL-адресу. Мета-опис, вміст, заголовки та теги alt включаються. Ось аналіз SEO для цієї посади. Зверніть увагу на щільність ключових слів і на те, що я не використовував ключове слово фокусу в будь-якому підзаголовку.

Аналіз від плагіна Yoast SEO WordPress

Перестаратися ключові слова є поганим для SEO

Нещодавно один мій ранг в Google SERP різко знизився (зі сторінки 1 на сторінку 13) і він подзвонив мені і запитав мою думку про його SEO. Перше, що я зробив, це повзати його сайт, щоб я міг подивитися на SEO його сайт в цілому. Крім декількох непрацюючих посилань і зображень з не оптимізованими заголовками і тегами alt, і просто загалом погано написаними мета-тегами, я помічаю, що він використовував слово "човник" 6 разів тільки в тезі заголовка домашньої сторінки. У цьому випадку, це буде вважатися "забиття ключових слів", і це не єдина причина, що Google видалив свій веб-сайт з результатів пошуку. Але, я готовий упевнений, що він вніс великий внесок. Існувало багато різних проблем з цим сайтом. У будь-якому випадку, щільність ключових слів свого сайту в цілому була набагато вище того, що вона повинна була, і він заплатив за це в Google SERP.

Взявши Google Поради, це безпечна ставка

Що таке ідеальна щільність ключових слів для Google SEO?

Існує не таке поняття, як "ідеальна щільність ключових слів." У багатьох випадках, веб-майстри зв'язалися зі мною, ставлячи під сумнів їх SEO і запитуючи, що я відчував ідеальну щільність ключових слів для їхнього конкретного сайту або веб-сторінки. Кожен сайт відрізняється, однак більше, ніж ні, ключові слова зазвичай використовуються лише кілька разів на сторінці. Це більше про те, де ваші ключові слова знаходяться на сторінці, а також про кількість знайдених ключових слів. Якщо ви читаєте свій пост і знаходите себе повторюючи ту ж саму фразу знову і знову, ви насправді завдаєте шкоди вашому SEO. Зосередьтеся на створенні хорошого контенту, який відповідає на запитання та задовольняє потреби вашої цільової бази користувачів замість відсотків щільності ключових слів. Докладайте зусиль до того, щоб ваш сайт був корисним і оригінальним. Якщо ви намагаєтеся змусити своїх користувачів прийняти щось інше, вони щоразу йдуть в інше місце. І, як тільки ви втратите їх, вони не повернуться. Детальніше читати можна основи інтернет-маркетингу тут .

Не фокусуйтеся на щільності ключових слів

"Сірий / Чорний Hat" SEO методи, як ключове наповнення з білим текстом на білому тлі працював багато років тому, але тепер застаріли після Google випустив свої останні оновлення алгоритму, як Penguin і Колібрі . Google перетворився на високоінтелектуальну сутність і набагато розумніші, ніж люди надають кредити, коли вони зосереджуються на щільності ключових слів. Ось 5 SEO копірайтинг поради це допоможе вам розпочати роботу над написанням якісного вмісту замість відсотків щільності ключових слів.

Яка саме щільність ключових слів?