Навигация по сайту

Популярные статьи

Відстеження дзвінків & SEO: як ви можете використовувати обидва

Однією з найпоширеніших функцій у нашій маркетинговій програмі є телефонний номер відстеження викликів. Якщо ви не знайомі з цим, цей номер телефону дозволяє нам відстежувати конверсії, які надходять від дзвінків на веб-сайті. Як це працює, коли програмне забезпечення виявляє ваш головний номер магазину, він замінює його номером телефону відстеження. Цю динамічну заміну номерів ми називаємо.

Кожен веб-сайт, який використовує номер телефону для відстеження викликів, має свій основний номер магазину, який закодований на веб-сайті. Це дозволяє нам зберігати назву вашої компанії, адресу та номер телефону (NAP) відповідно до списків вашого підприємства. NAP послідовність є те, що диски вашої програми SEO виконувати в кращому вигляді. Давайте подивимося, як ваш бізнес може використовувати як телефонний номер для відстеження дзвінків, так і оптимізацію пошукових систем.
Кожен веб-сайт, який використовує номер телефону для відстеження викликів, має свій основний номер магазину, який закодований на веб-сайті
1. Google зробив не секрет, наскільки важливою є послідовність NAP до успіху вашого SEO. Маючи різні телефонні номери в списках, ви переплутаєте алгоритм Google, який може зашкодити вашому SEO. Якщо номер для відстеження дзвінків встановлено на вашому сайті, каталоги не підберуть ваш номер для відстеження дзвінків і не включатимуть його до ваших записів.

2. Іншим основним занепокоєнням власників бізнесу є використання номерів для відстеження викликів, що вони не зможуть зберегти номер. Більшість телефонних номерів, які використовуються для відстеження дзвінків, є портативними. Якщо ви вирішили, що більше не хочете використовувати цей номер телефону на вашому сайті, але хочете тримати його, ви можете!

3. Велика частина вашої програми SEO полягає в тому, щоб відправити правильні NAP для вашого бізнесу в онлайн-каталоги. Ця послідовність гарантує, що якщо ваш номер телефону для відстеження дзвінків знайде свій шлях до одного з ваших онлайн-списків, ми зможемо надати йому точну інформацію.

4. Нарешті, програмне забезпечення відстеження викликів дозволяє нам легко і точно розрахувати новий трафік, який веде до вашого сайту. Більшість клієнтів покладаються на пошукову систему, щоб отримати номер телефону, щоб дістатися до вашого магазину. Можливість відокремити тих, хто вже подзвонив ваш магазин від тих, хто телефонує вперше, ми можемо побачити кількість нових потенційних клієнтів, які приводяться на ваш сайт.

Номери телефонів для відстеження дзвінків стають все більш популярними для забезпечення точного перегляду конверсій веб-сайтів. При правильному використанні способів, перерахованих вище, ваш магазин буде мати SEO і маркетинговий успіх. Зверніться до Менеджера облікових записів сьогодні, щоб дізнатися більше про наші номери телефонів для відстеження викликів і SEO програми !