Навигация по сайту

Популярные статьи

Вийшла нова книга «Як потрапити в ТОП: практика ефективного SEO» - Joomla Master

Скоро літо ─ сезон відпусток, пікніків і відпочинку

Скоро літо ─ сезон відпусток, пікніків і відпочинку. Візьміть з собою в дорогу або на дачу книгу «Як потрапити в ТОП: практика ефективного SEO». У новому виданні представлені практичні рекомендації від професіоналів SEO, які допоможуть успішно розкрутити сайт в Яндексі і Google і не потрапити при цьому під санкції пошукових систем. Матеріал буде корисний SEO-фахівцям, маркетологам, а також всім, хто розвиває свій бізнес в інтернеті.

Сьогодні SEO (просування сайту в пошукових системах) ─ перспективна і ефективна галузь інтернет-маркетингу. За допомогою пошукового просування можна залучити на сайт велику кількість клієнтів, зацікавлених у ваших товарах і послугах. З книги «Як потрапити в ТОП: практика ефективного SEO» ви дізнаєтеся:

 • як використовувати сніппети, щоб збільшити трафік на сайт в 2 рази;
 • яким чином внутрішня перелінковка впливає на ранжування сайту;
 • про правила складання ефективного семантичного ядра сайту;
 • як використовувати конкурентів при створенні посилальної стратегії для просування свого сайту;
 • як не потрапити під санкції пошукових систем і зберегти досягнуті позиції в пошуковій видачі після введення нових алгоритмів ранжирування;
 • що робити, якщо сайт потрапив під фільтри Яндекса або Google;
 • про особливості просування по геозалежних запитам.

Інформація представлена ​​у вигляді майстер-класів. Велика кількість ілюстрацій, успішні кейси і приклади невдалої оптимізації сайтів допомагають на практиці зрозуміти теорію создания сайту і ефективного SEO. Використовуючи ці матеріали, ви зможете не тільки самостійно оптимізувати сайт за всіма канонами SEO, але і організувати його просування в Яндексі і Google.
Хочете, щоб ваш сайт зайняв лідируючі позиції у видачі пошукових систем? Скачайте і прочитайте книгу «Як потрапити в ТОП: практика ефективного SEO» прямо зараз!

Скачати книгу

Інші електронні книги Ingate:

 • Серія «Запитай Ingate» - бібліотека унікальних книг, в яких зрозумілою мовою докладно розповідається про основні моменти і професійні секрети інтернет-маркетингу і SMM.
 • «Енциклопедія пошукового просування» - видання, присвячене пошуковому просуванню сайтів. Просто і докладно про те, як самостійно розкрутити в інтернеті свій сайт.
 • «10 гріхів SEO-оптимізатора» - посібник про найбільш розповсюджені помилки, які роблять початківці SEO-фахівці, і способах їх виправлення.
 • «ROOKEE для бізнесу» ─ збірник успішних кейсів, в якому автори, реальні користувачі системи ROOKEE, розповідають про свій досвід просування сайтів за допомогою цього автоматизованого сервісу.
 • «Аналіз SEO-помилок: як підвищити ефективність сайту» - видання, яке складається з SEO-аудитів сайтів від експертів даної сфери, з рекомендаціями щодо виявлення та усунення найбільш поширених помилок в структурі сайтів.

професійна розробка сайтів доступна для замовлення на сайті sponge.com.ua, забезпечить ефективний розвиток вашого бізнесу і якісний приплив потенційних клієнтів з глобальної мережі Інтернет.

Хочете, щоб ваш сайт зайняв лідируючі позиції у видачі пошукових систем?