Навигация по сайту

Популярные статьи

Вийшла заключна частина «Енциклопедії пошукового просування»

Вийшла заключна, 8-а глава книги «Енциклопедія пошукового просування». Вона називається «Інструментарій для просування» . Видання адресоване тим, хто зацікавлений в самостійному просуванні свого сайту і має намір освоїти інструменти, які допоможуть ефективно організувати цей процес. Книга буде корисна власникам бізнесу, інтернет-маркетологам, PR-менеджерам, початківцям SEO-фахівцям і ін. Вийшла заключна, 8-а глава книги «Енциклопедія пошукового просування»

«Енциклопедія пошукового просування» - це видання, яке створювалося і редагував в режимі онлайн. Команда професіоналів під керівництвом визнаного експерта в області SEOНаталіі Нейолової протягом 8 місяців працювала над унікальним проектом, у якого немає аналогів на російському ринкеінтернет-маркетингу. Глави книги пояснюють і доповнюють один одного, при цьому кожна з них є самостійним незалежним матеріалом.

Проект стартував в травні 2012 р Щомісяця автори публікували на сайті sembook.ru по одній новій главі. За 8 місяців книгу скачали більше 30 тисяч користувачів.

 • все про пошукових системах: як вони працюють, яким чином використовувати їх можливості в просуванні;
 • які чинники впливають на ранжування сайту пошуковими системами;
 • як уникнути помилок при просуванні;
 • з яких етапів складається пошукове просування;
 • яким чином підготувати сайт до розкручування самостійно і без зайвих витрат;
 • як працювати з посиланнями, щоб з їх допомогою швидко вивести сайт в ТОП;
 • все про способи підвищення конверсії сайту;
 • які інструменти допомагають відстежувати ефективність рекламних кампаній і контролювати процес розкрутки сайту в інтернеті.

все про пошукових системах: як вони працюють, яким чином використовувати їх можливості в просуванні;  які чинники впливають на ранжування сайту пошуковими системами;  як уникнути помилок при просуванні;  з яких етапів складається пошукове просування;  яким чином підготувати сайт до розкручування самостійно і без зайвих витрат;  як працювати з посиланнями, щоб з їх допомогою швидко вивести сайт в ТОП;  все про способи підвищення конверсії сайту;  які інструменти допомагають відстежувати ефективність рекламних кампаній і контролювати процес розкрутки сайту в інтернеті

Після виходу останньої, 8-ий частини, робота над книгою не закінчиться. Галузь SEO динамічна, і, щоб видання не втрачало своєї актуальності, команда проекту буде регулярно вносити доопрацювання і оновлювати зміст енциклопедії.

За час існування проекту ми отримали безліч позитивних відгуків. Це показує, що трудомістка робота над створенням енциклопедії була виконана не дарма. За час існування проекту ми отримали безліч позитивних відгуків

«Корисна і потрібна книга, яка необхідна багатьом. Добре, що в ній можна знайти відповідь практично на будь-яке питання ».

«Книгу всім раджу, особливо тим, хто тільки почав працювати в сфері просування або просуває свої проекти сам. Відмінний аналіз і легкі рішення, книга супер! »

«Спасибі, вже роздрукував частину книги. Подобається, як вона структурована, щось саме таке я давно шукав ».

Вчіться SEO у професіоналів, скачайте «Енциклопедію пошукового просування» прямо зараз.