Навигация по сайту

Популярные статьи

Viking Botovod »Для Вконтакте.ру все для вконтакте, для контакту

Viking Botovod - відмінно укомплектована програма для розкрутки сторінок вконтакте Viking Botovod - відмінно укомплектована програма для розкрутки сторінок вконтакте. Якщо вам потрібні в групу боти або на публічну сторінку. Требуеться накрутити «сердечка»? Тоді ботовод просто створений для вас!

Viking Botovod здивує будь-якого, всього через пару годин в вашому паблік вже 100 чоловік, а «сердечок» до кінця дня буде до 1000! Велику швидкість забезпечить більшу кількість акаунтів які ви додасте.

Основні функції програми Viking Botovod:

1. Базіка. Це свого роду штучний інтелект, який може підтримувати розмову з користувачами. Спостерігати за тим як бот спілкується з друзями і не тільки, досить захоплююче :) При спілкуванні він може використовувати посилання на Ваш сайт.

2. обмінників. Завдяки цій функції можна накручувати «сердечка», фанів, друзів і людей в групу. Дуже корисно для початківців груп, поки вони молоді.

3. RSS-підписка. Ботовод можна підключити до RSS-стрічки сайту, будь-якого блогу, форуму. Тоді оновлення автоматично починають розміщатися на особистих сторінках, зустрічах, паблік і групах.

4. Вбудований планувальник. Одного разу налаштувавши програму, наповнивши контентом вона автоматично займається просуванням вашого матеріалу.

5. Додавання в друзі. Додавання відбувається за різними критеріями. 5

6. Автоматичний постинг. Розміщення вашої інформації на стіні з будь-якого розкладу. А як відомо, то інформація яка у вас на стіні автоматично відображається в новинах друзів. Так само можна налаштувати автоматичний постинг в групи і паблік. При цьому інформація розміщується від імені групи, паблік і знову таки з'являється у всіх учасників в новинах.

7. Вбудований браузер. З нього дуже легко переглядати і управляти прямо з інтерфейсу програми.

Ключові слова: програма для злому вконтакте , програма для накрутки , накрутка лайків , накрутка сердечок , злом вконтакте , зламати вонтакте

Схожі новини:

Требуеться накрутити «сердечка»?