Навигация по сайту

Популярные статьи

Використання 301 Перенаправлення з віком домену для збільшення вартості вашого домену SEO

Для початку вам потрібно зрозуміти, що це перенаправлення 301 ... це в основному записка до пошукових систем, що ви перенесли ваш сайт до нового доменного імені. Існує два способи використання цього, легітимно і незаконно. Правильний спосіб його використання простий, ви перенесли свій сайт на новий домен і тому кожен, хто приходить до вашого старого домену, перенаправлятимете їх на новий домен. Існує також спосіб використовувати це, що може бути SEO користь для вас, і які деякі з кращих SEO хлопці я знаю використовувати 301 перенаправлення.

По-перше, я скажу, що я не знаю з упевненістю, якщо перенаправлення 301 надає перевагу SEO для вашого сайту. Я скажу, що я знаю кілька хлопців, які клянуться нею, і вони, ймовірно, не будуть щасливі, що я поділюся цією інформацією (яка може бути загальновідомою для деяких і новими знаннями для інших). Припустимо, ви хочете почати новий сайт. Вік домену буде абсолютно новим. Google може пісочниця вашого сайту, якщо ви негайно створити тонну зворотних посилань на ваш сайт. І ваш сайт починається з жодної сторінки. Ну, відповідно до деяких 301 переадресація зі старого сайту змінить це. Ось як це працює.

Ви йдете до такого місця, як Аукціони Godaddy.com і ви використовуєте їхні параметри фільтра, щоб знайти вік у віці. Щось щонайменше 10 років. Ви можете знайти їх за 5 доларів. Купити.

Тепер налаштуйте простий один або два сторінки на цьому домені. Це може бути сайт на основі WordPress або простий шаблон css або що завгодно. Напишіть на домашній сторінці статтю від 1500 до 2000 слів, яка фокусується на ключових словах вашого нового сайту, яким ви хочете скористатися. Після того як ви отримаєте, що налаштувати і розмістити статтю, ви повинні мати кілька тисяч зворотних посилань, створених на цьому сайті URL.

Перевірте Google через день або два. Ви хочете, щоб стаття була проіндексована. Після того, як стаття була проіндексована в Google, ми налаштуємо перенаправлення 301. Ось код, який потрібно додати до вашого індексного файлу на самому верху (видалити пробіл між відкриттям "<" і "?") (Замінити "new_site" URL-адресою):


<? Заголовок ("HTTP / 1.1 301 Переміщено Постійно"); Заголовок ("Розташування: http://www.new_site.com"); ?>

Це покаже пошуковим системам, що ваш сайт перемістився до цього нового домену. Так що тепер пошукові системи побачать ваш новий сайт як сайт, який становить 10+ років і просто перенесений на новий домен. Вважається, що це забезпечить вас більшою кількістю сторінок, оскільки він розглядається як старий сайт. Ви також повинні бути в змозі побудувати тонну зворотних посилань зараз на ваш старий сайт, не отримуючи sandboxed, оскільки пошукові системи повинні переглядати ваш новий сайт як дійсно старше.

Тепер вам, звичайно, потрібно буде зробити більше, ніж 301 редирект для того, щоб добре класифікувати сайт, але це може бути ключовим кроком у допомозі вам досягти тих високих SERP, які ви прагнете.

Вхідні пошукові терміни:

  • 301 перенаправлення пінгвіна
  • неможливо2
  • roadiqw
  • vegetabletv5
Заголовок ("HTTP / 1.1 301 Переміщено Постійно"); Заголовок ("Розташування: http://www.new_site.com"); ?