Навигация по сайту

Популярные статьи

Використання SEO для соціальних змін, прибутку і слави!

  1. Дебра Клівер
  2. Джим П'ю

Session Тип (-и): Навчання

Навчальний тег (и): Розширена організація цифрових даних

Початок: П'ятниця, 11 серпня

Кінець: П'ятниця, 11 серпня 15:45

Номер: Посольство C

> SEO є прямо магічним. Це безкоштовно, легко і може залучити мільйони відвідувачів на ваш сайт. Ми покажемо вам, як ми використовували SEO для забезпечення найкращого розміщення Google для будь-якого пошуку, пов'язаного з голосуванням, що дозволило нам запустити найбільшу й найдешевшу програму участі виборців в Америці. Під час цього тренінгу ви дізнаєтеся п'ять речей, які ви можете негайно зробити для вашого веб-сайту, щоб покращити рейтинг пошукової системи та охопити більшу кількість відвідувачів, не витрачаючи більше коштів. Принесіть свій ноутбук і пароль адміністратора, щоб ви могли потрапити під капот вашого сайту і почати вносити зміни зараз.

Це проміжний до просунутого рівня підготовки для людей, які люблять Інтернет, люблять користувачами контент, знають HTML і мають адміністративний доступ до принаймні одного веб-сайту. Принесіть свій ноутбук і пароль адміністратора, щоб ви могли потрапити під капот вашого сайту і почати вносити зміни.

Дебра Клівер

Дебра Клівер працює на перехресті технологій і демократії з 2004 року. В даний час вона є засновником та виконавчим директором Vote.org, неприбутковою організацією, що використовує технологію для постійного збільшення явки виборців. У 2016 році веб-сайт Vote.org відвідало 6,5 млн. Осіб; 675 000 використовували інструмент реєстрації виборців; 860,000 використовували інструмент відкріпного голосування; 1,2 млн. Перевірили статус реєстрації виборців; та 2,2 мільйона людей підписалися на електронні листи або нагадування про вибори SMS. Vote.org також пілотував перший в історії диск-реєстрацію виборців SMS-повідомлень і провів найбільший виборчий день GOTV в країні.

Інші сеанси: SMS Outreach: Що працює, чого немає, і що є витратою часу і грошей

мій веб-сайт


Джим П'ю

Session Тип (-и): Навчання   Навчальний тег (и): Розширена організація цифрових даних   Початок: П'ятниця, 11 серпня   Кінець: П'ятниця, 11 серпня 15:45   Номер: Посольство C   > SEO є прямо магічним

Джим П'ю є засновником і генеральним директором ShareProgress, соціально-хорошого запуску, який допомагає прогресивним організаціям використовувати силу даних і технологій для розширення своєї бази і перемоги в своїх кампаніях. Він є співзасновником проекту «Універсальний дохід», а раніше займав посаду директора з аналітики та розвитку для Організації президента Обами для Америки (OFA) та Національного комітету демократії. Джим має докторську дисертацію. у розподіленій робототехніці від Швейцарського федерального технологічного інституту в Лозанні, Швейцарія.

Інші сеанси: Крім тестування A / B: підвищення Вашої цифрової гри Аналітика

мій веб-сайт