Навигация по сайту

Популярные статьи

Використання SEO: Глосарій ключових термінів

 1. Частина 2 з 3
 2. Назва
 3. Ключові слова
 4. Текст
 5. URL
 6. Посилання
 7. Вхідні посилання

Частина 2 з 3

Розуміння цих ключових ідей та термінів SEO (пошукової оптимізації) допоможе вам прийняти найкращі рішення для своєї пошукової маркетингової стратегії:

Назва

Кожна сторінка вашого веб-сайту кодується унікальною назвою, яка відрізняється від назви сторінки. Залежно від вашого інтернет-браузера, перевірте назву вкладки або панелі команд, щоб перевірити, чи ваш сайт оптимізує назви. Назва повинна містити ретельно підібрані ключові слова, оскільки це перше, що читають веб-сканери пошукових систем, боти і павуки (це автоматизовані комп'ютерні програми, які методично переглядають інформацію про збір веб-сторінок). Ваші назви не повинні перевищувати 100 символів; однак, Google буде скорочувати назву, якщо вона містить більше 60 символів, включаючи пробіли.

 • Приклад: "Меблі для дому, домашній декор, меблі на відкритому повітрі та сучасні меблі"
 • Приклад: "Меблі для спальні, меблі для їдалень і якісніші меблі для дому та офісу"

Ключові слова

Ключові слова та фрази ведуть SEO-кампанії та підживлюють успіх вашого сайту. Ключові слова є складним бізнесом, хоча так що не поспішайте, досліджуйте свої ключові слова і переконайтеся, що ви вибираєте ключові слова, які знаходяться у вашій ніші. Часто любителі не займуть багато часу в цій області, просто підключаючи очевидні слова. Наприклад, припустимо, що невеликий магазин ABC Furniture автоматично вибирає ключову фразу «меблевий магазин». Вони мимоволі пішли в голову з основними гравцями, які кидають великі гроші на ключову фразу «меблевого магазину». Хоча це і неможливо, для меблів ABC буде дуже важко перевитрати цих гравців і досягти першої сторінки основних результатів пошуку в пошукових системах. Унікальні ніші-фрази можуть дати ефективні результати і коштувати грошей порівнянні.

 • Наприклад: меблевий магазин, дивани, меблі для їдалень, матраци
 • Приклад: "матраци з подушками Oakland CA" або "шкіряні крісла-гойдалки Oakland CA"

Текст

Основний вміст веб-сайту також повинен містити ключові слова. Ключові слова повинні використовуватися природно, щоб уникнути того, щоб бути «спамером ключових слів», хто використовує слово «диван» 48 разів на вашій вітальні, намагаючись перенести свій сайт у рейтинг. Це дозволить вам завантажитися з Google та інших пошукових систем, які ретельно вимірюють вашу “щільність ключових слів”. Занадто низька, і ви не можете досягти оптимальних результатів. Занадто високий, і ви вважаєте себе спамером. Google буде терпіти лише щільність ключових слів на 2%; Yahoo і MSN значно вищі - близько 5%. Кваліфіковані веб-дизайнери, які використовують кваліфікованих і навчених копірайтерів, можуть допомогти творчо оптимізувати щільність ключових слів, на відміну від хакерів, які втягують безглузді слова в ваш нижній та нижній колонтитул.

 • Приклад: Меблі Центральної Оклахоми. ABC Furniture - сімейна компанія. Перегляньте наш вибір меблів у Центральній Оклахомі або відвідайте наш магазин, щоб відібрати меблі з Центральної Оклахоми. Ви заслуговуєте на меблі ABC Меблі в Центральній Оклахомі!
 • Приклад: Від Сан-Антоніо до Остіна, ABC Меблі доставляє красу, якість і цінність для вашого будинку.

Теги заголовків - кожна сторінка вашого веб-сайту має тег заголовка, який також повинен містити ваші ключові слова. В ідеалі, мітка повинна бути прямо на початку сторінки, якомога ближче до верхньої частини сторінки.

 • Приклад: Меблі для вітальні
 • Приклад: Напрямки до ABC Меблі

URL

Подумайте про придбання доменного імені з ключовими словами. Якщо ABC Меблі продає меблі з масиву дерева в Колумбусі, штат Огайо, вони повинні розглянути columbussolidwoodfurniture.com. Пошукові системи використовують доменне ім'я як кваліфікаційний SEO, тому майте це на увазі при виборі доменних імен. З трохи підкований програмування, ключові слова також можуть бути включені в URL кожної сторінки. Якщо ваші ключові слова для певної сторінки є спальнею з масиву, назва сторінки має бути www.abcfurniture.com/solid-wood-bedroom.

 • Приклад: www.abcsolidwoodfurniture.com/bedroom-furniture
 • Приклад: www.phoenixsolidwoodfurniture.com

Посилання

Переконайтеся, що на вашому сайті немає пошкоджених посилань. Алгоритми пошукової системи вважають непрацюючі посилання неповними, тому це впливає на загальний рейтинг сайту. Утримайтеся від традиційного посилання "натисніть тут". Коли веб-боти, сканери та павуки стикаються з посиланням "натисніть тут", вони пов'язують цільову сторінку зі словами "натисніть тут" замість ваших цінних ключових слів. Замість цього, оптимізуйте можливість пошуку та зручності для вашого сайту, використовуючи повні речення, які використовують дієслова, щоб спрямувати користувача, що робити.

 • Приклад: "Натисніть тут для цінової пропозиції".
 • Приклад: “Дослідіть можливості дизайну меблів. "

Вхідні посилання

Посилання з інших веб-сайтів є найвищими для рейтингу вашого сайту. Вхідні посилання подібні до особистих рефералів, тому ці посилання мають бути з високоякісних сайтів. Чим вище рейтинг сайтів, які посилаються на ваш, тим вищі пошукові системи будуть оцінювати вас. Отримання вхідних посилань - найважча частина SEO. Ви можете платити за кількість, але якість часто порушується, якщо ви робите це.

 • Приклад: www.popularlocalblog.com/abc-furniture-is- the-place-to-shop
 • Приклад: www.marketplacespammer.com/abc-furniture

Частина 1 цієї серії з трьох частин пояснила, чому SEO - це нове нормальне явище і як компанії можуть розраховувати на бюджети пошукових кампаній. Підписатися на отримання Частини 3, SEO Стратегії. Ця стаття була опублікована у повному обсязі у випуску журналу Western Retailer у березні 2010 року WHFA .