Навигация по сайту

Популярные статьи

Використання відгуків клієнтів для SEO

  1. Потік унікального вмісту, створеного користувачем
  2. Поради щодо продукту Огляд SEO успіху

Якщо ви роздрібний продавець в Інтернеті, ви сподіваєтеся, що закінчите святковий сезон з багатьма щасливими новими клієнтами, які прагнуть поширити слово про ваші продукти

Якщо ви роздрібний продавець в Інтернеті, ви сподіваєтеся, що закінчите святковий сезон з багатьма щасливими новими клієнтами, які прагнуть поширити слово про ваші продукти. З трохи стратегічного мислення, їхні експресивні відгуки могли б стати подарунком, який продовжує надавати.

Ні для кого не секрет, що відгуки про продукцію є бажаними завдяки їхній здатності перетворювати відвідувачів, які використовують сайти електронної комерції. Згідно з iPerceptions , 61% клієнтів частіше здійснюють покупку з сайту, який має відгуки користувачів.

Менше відомо, однак, цінність відгуків продукту з точки зору SEO електронної комерції. У цій публікації ми розбили, як клієнт оцінює вплив на SEO та як можна впровадити найкращі практики, щоб розблокувати переваги SEO від відгуків продуктів для вашого веб-сайту.

Потік унікального вмісту, створеного користувачем

Пошукові системи не приховують свого презирства до останнього вмісту. Огляди продуктів можуть надавати унікальний вміст, який може допомогти диференціювати сторінки продукту та зменшити шанси отримати позначку для повторюваного вмісту. Як результат, це допомагає створити надійний індикатор цінності вашого веб-сайту для павуків, які шукають сигнали релевантності.

Відгуки клієнтів, часто багаті довгими ключовими словами хвоста, також можуть бути джерелом натхнення при пошуку шляхів поліпшення загального SEO та маркетингу копірайтингу. Клієнти, які здійснюють покупки в Інтернеті, в значній мірі покладаються на дослідження продуктів і часто шукають «Огляд продукту» під час прийняття рішень про покупку.

Ще один бонус відгуків клієнтів - це підвищення в кліках. Ті золоті зірки, які ви бачите в пошукових системах Google - вони не тільки привабливі, але й можуть керувати збільшення кількості кліків між 10-20 відсотків.

Щоб створити золоті зірки в органічних списках, потрібен структурований код розмітки даних (https://developers.google.com/structured-data/rich-snippets/reviews). Google підтримує відгуки та рейтинги для широкого кола типів schema.org. Коли Google знаходить дійсний відгук або розмітку оцінок, вони можуть показувати багатий фрагмент, який містить зірки та іншу резюме інформації з відгуків або оцінок.

Поради щодо продукту Огляд SEO успіху

Отримати п'ять зірок гідного SEO, використовуючи відгуки клієнтів за допомогою цих порад:

HTML - ваш друг.

Забороніть пастку інших технологій (наприклад, Javascript), які забороняють пошуковим системам читати відгуки на сторінках вашого продукту.

Дублювання не є вашим другом.

Добре, так що іронія повторення цього заслуговує сміху, але варто повторити, що дублювання вмісту завдає шкоди SEO і дублікати відгуків не є винятком. Зберігайте повну оцінку продукту на одній сторінці за допомогою однієї URL-адреси.

Додайте котирування рецензування на ключові слова.

Не всі відгуки створюються рівними, коли мова йде про ключові слова. Зміна сторінок продукту з короткими фрагментами котирувань допомагає SEO-сприятливим відгукам виділитися з пачки.

Уникайте підроблених відгуків.

Окрім очевидного порушення довіри клієнтів, пошукові системи можуть обнюхувати недоброзичливі відгуки. Ця ж логіка застосовується до видалення всіх поганих відгуків. Це просто не варто ризикувати для вашого SEO або бренду.

Тримайте ці відгуки.

Створення відгуків клієнтів може зайняти певну творчість, але переваги стоять зусиль. Якщо ви зіпсувалися, ось 20 способів заохочувати більше відгуків клієнтів .

Щоб дізнатися, як можна покращити ваші SEO та інші функції веб-сайту, включаючи оптимізацію переходів, запитайте a безкоштовний аудит цифрової маркетингової стратегії від партнерів Acceleration.